|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
16.11.2007 9:56:04   
Ulla
Ojla,

kako kaj čutite premikanje otročka v teh zadnjih tednih? Moj je zelo živahen in se non stop premika, imam občutek, da popolnoma nič ne spi. Včasih se mi trebuh kar fajn zatrese,kot, da bi ga elektrika, ali se vam tudi to dogaja?

Povsod piše v knjigah, da otroček v teh zadnjih tednih večino časa prespi,to je več kot 90%? Hmmm....

No sej ga je zelo lepo čutit, kako se premetava, mogoče bi pa rad čim prej na svet pokukov.

Hvala vam za odgovore oziroma vaše občutke. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
16.11.2007 10:09:39   
benika
Moj se premika čisto odvisno od dneva. Včasih je bolj len, včasih pa telovadi cel dan. Čutim ga pa bolj kot samo premikanje in ne kot konkretne brcike.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
16.11.2007 10:10:47   
smejčica
Pozdravljena.
Jaz končujem 39. teden in je bejbek zelo živahen. Se mi zdi, da ni ene urce, k se ne bi premikal. Resnično! Tud jaz sem se spraševala, a je morda kaj narobe......pomislila sem celo, da je morda pač manjši in ima zato še malo več prostora, kot bi ga sicer imel, ampak mere štimajo. Tako da....
Še ponoči ne da miru....je včasih prav neprijetno in boleče. :)
Sicer pa, vsak ima svoj ritem. Eni se umirijo, eni ropotajo vse do konca.
Lp


(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
16.11.2007 10:20:19   
Špacka
 
Moja se do konca ni umirila, tako da, nikoli nisem imela problemov s štetjem gibov, ker jih je naredila več kot dovolj.user posted image



(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
16.11.2007 11:13:29   
bina30
Jaz pa sem prebrala ravno obratno, da ne spi več toliko kot prej, zagotovo pa ne spi 90% časa. Tudi moj mali je (v 37t) zelo živahen, kar naprej ga čutim kako se preteguje po trebuhu. Je pa res, da ne čutim več nekih brc, ampak neko počasno kobacanje in mislim, da gibe nogic, ker me boli pod rebri.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
17.11.2007 6:22:16   
Lunca1
No jaz bom v pon. noseča 33 tednov. Se mi zdi, da je vedno bolj živahen in se mi trebuh vedno močneje premika in trese.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
17.11.2007 10:24:25   
lorch
Jaz pa sem prebrala ravno obratno, da ne spi več toliko kot prej, zagotovo pa ne spi 90% časa. Tudi moj mali je (v 37t) zelo živahen, kar naprej ga čutim kako se preteguje po trebuhu. Je pa res, da ne čutim več nekih brc, ampak neko počasno kobacanje in mislim, da gibe nogic, ker me boli pod rebri.
 Se podpišem

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
17.11.2007 11:59:28   
minka28
Pozdravljeneuser posted image
Tudi mene zanima kaj je to,predvsem se ustrašim ko se mi trebuh
zatrese kod da bi me elektrika stresla.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako čutite premikanje otročka v 34-35t?
17.11.2007 20:46:30   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: minka28

Pozdravljeneuser posted image
Tudi mene zanima kaj je to,predvsem se ustrašim ko se mi trebuh
zatrese kod da bi me elektrika stresla.user posted image



loluser posted image ja mali miga, itak. jst sm mela tako premikanje od kakšnega 30.tedna dalje.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




izbor imen
Jacika

Katero ime vam je najbolj vsec?

Haris (15%)

Mila (85%)


Število vseh glasov: 158

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!