|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečina v nožnici
20.11.2007 14:10:52   
maja24-2
Noseča sem 20 t in se mi že dva dni dogaja da me nekako boli v nožnici ali se to še kateri dogaja oz. je dogajalo?
Hvala

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 20.11.2007 15:50:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOLEČINA V NOŽNICI
20.11.2007 14:55:06   
Magi*
lahko gre za kakšno vnetje? a te zbada, kot z nožem ali je topa bolečina? pokliči G in vprašaj.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOLEČINA V NOŽNICI
20.11.2007 15:00:57   
portugalka
odgoromno na to temo imaš pri med.over.net Pušenjaku
razlogi so zelo različni.
preleti forum in omeni pri G.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOLEČINA V NOŽNICI
21.11.2007 11:00:43   
bondi
Maja, jaz imam prav takšne težave kot si jih opisala. Sem v 19t in sem se do sedaj počutila fenomenalno. Zdej pa taka ostra bolečina v nožnici, pritisk v spodnjem delu trbuha...

na med. over.net-u nisem žal našla nč podobnega...

Kar me pa najbolj skrbi je to, da ko pokličeš v bolnico, za nasvet, te znajo sestre samo nadret...


(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOLEČINA V NOŽNICI
22.11.2007 8:58:25   
Mamacebela
Pozdravljene!

Sama sem imela popolnoma enake bolečne (ostra bolečina po materničnem vratu), kak teden nazaj, in občasno še kak dan. Sem v 18. tednu.
En dan ko je bilo posebaj hudo: bolečina na dve minuti, potem pa nekaj ur nič potem pa spet, sem šla k ginekologu na pregled. Me je pregledal in rekel da ni vidnih problemov, sem zaprta, maternični vrat zaprt in nepoškodovan, nobenega izcedka ali krvavitve, potem pa mi je naredil še UZ, tudi ta BP. Tako da je rekel da ni panike, le naj sem malo bolj na izi ;) (oa oprostite mojem slengu).

Tako da zdaj jemljem te bolečine kot nič posebnega, je pa res da sem bolj izpregla (v službi gužva), več počivam in zaenkrat se mi še niso ponovile.

Upam na najboljše in božam bušija s svojo "fajterko" :)

(odgovor članu bondi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?