|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički Teutonia
16.6.2008 14:28:18   
Tedi77
Pozdravljene!
Ima katera izkušnje z vozički Teutonia (Spirit S3 ali Mistral P)?
Ali jih je mogoče kupiti tudi pri nas (nisem zasledila) ter morebiti kakšen internetni naslov, kjer je možen nakup.
Hvala za info.
T.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički Teutonia
16.6.2008 20:42:24   
ozziebo
Pred 3 leti smo za našega prvegauser posted image  kupili voziček MistralS. Smo zelo zadovoljni, vendar jih pri nas ne moreš kupit. Mi smo ga kupili v Avstriji. Ko sem ga sedaj čistila za naše drugo dete, sem opazila, da je eno kolo pokvarjeno. Pisala sem (po mailu) direktno proizvajalcu v tovarno, če mi lahko pošljejo po pošti, pa so mi odgovorili, da so za vse odgovorni njihovi pooblaščeni prodajalci, in da nimajo tega načina prodaje. Žal. Če nisi v bližini njihovih trgovin ali če nimaš koga tam, zna biti zelo zoprno, sicer pa trgovine lahko poiščeš na njihovi spletni strani.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički Teutonia
16.6.2008 21:19:15   
Tedi77
Hvala ozziebo!
Zdaj, ko vem, da imate ta voziček, bom zastavila še nekaj dodatnih vprašanj.
Mi bomo imeli zimskega dojenčka, tako, da bo potrebno kupiti tudi košaro. Katero od štirih, ki so na voljo, imate vi (soft-, gestell-, vario plus- ali fashion tragetasche)? Kaj od dodatne opreme se še izlača oziroma je nujno kupiti?
Hvala, T.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički Teutonia
16.6.2008 21:44:34   
Miska2
Hojla,
mi imamo Spirit S3, model 2008, kupili smo ga prek spleta . V Sloveniji ga tudi jaz še nisem zasledila, v Avstriji pa sem ga videla v Villachu (trgovina Baby Waltz v nakupovalnem središču Atrio); imamo košaro Fashion Tragetasche, od dodatne opreme pa zimsko spalno vrečo, mrežo proti komarjem, dežniček, senčnik in torbo za previjanje; zaščito pred dežjem dobiš že zraven; zanekrat smo z vsem zelo zadovoljni user posted image
LP

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički Teutonia
17.6.2008 7:53:14   
ozziebo
Mi imamo softtragetasche, smo jo uporabljali v začetku še namesto posteljice, ko smo kam šli, je pa fino za potem ko je že večji, ker se lepo razmontira, in jo  lahko uporabljaš kot vrečo za noge (ne rabiš zimske spalne vreče), to smo prakticirali,  še ko je imel  2leti in pol, ker je res velika. Zraven smo kupili še torbo za previjanje, se lepo pripne na ročaj in jo voziš s seboj, pa dežniček za sonce.

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički Teutonia
17.6.2008 9:10:34   
*bubi*
Včeraj sem bila v trgovini Baby1one pri Grazu. Imajo zelo veliko izbiro otroške opreme, sem bila kar presenečena. Malo si lahko TUKAJ pogledaš, ampak ti povem, da je spletna stran zelo osiromašena proti ponudbi!

Sicer pa dobiš Teutonio tudi v Trio-tu, pa verjetno Kiki, Lutzu,... to vse govorim za Graz.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički Teutonia
17.6.2008 10:53:54   
Tedi77
Še eno vprašanje za uporabnice:
ali na vozičku uporabljate tudi lupinico? Ste kupile tisto od proizvajalca vozička ali je kompatibilen tudi s kako drugo? Najbrž z adapterjem?
LPT

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozički Teutonia
17.6.2008 12:42:43   
Miska2
Kupili smo adapter za lupinico drugega proizvajalca, a smo lupinico na podvozje doslej dali le enkrat - če se le da, user posted image  damo kar v pravi voziček, da se ne muči v lupinici. LP

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozički Teutonia
17.6.2008 21:01:22   
ozziebo
Nismo uporabljali lupinice na vozičku, smo sprva sicer razmišljali o adapterju, ampak sem ga raje kar v vozičku vozila.

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozički Teutonia
19.6.2008 8:19:35   
Tedi77
Hej!
Zanima me še, če se voziček (to je športni del) poleže do povsem vodoravnega položaja?
T.

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vozički Teutonia
19.6.2008 17:23:55   
Miska2
Skoraj - ostane nagnjen za par stopinj, ker je fino, če user posted image  vedno vidi vsaj malo ven, ko je enkrat dovolj star za športni voziček. LP

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozički Teutonia
27.6.2008 19:28:33   
Annny
Koliko pa je voziček težak in kako je z manevriranjem (obračanje itd.)?Kako se obnese na terenu? Mene zanima predvsem trikolesnik.. Hvala lepa!!

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozički Teutonia
28.6.2008 22:53:51   
Miska2
Voziček se super manevrira, ima tudi zelo dobro vzmetenje (ublaži tresljaje), trikolesnik z velikimi kolesi (lahko izbiraš med dvema velikostima) se lepo pelje tudi po travniku in makadamu. Moram pa reči, da je kar težak in da zasede večino prtljažnika sicer velikega avtomobila.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vozički Teutonia
21.9.2008 14:06:32   
bibi77
Teddy77,

Prodam voziček Teutonia Fun CS,4-kolesnik, zelo malo rabljen, kupljen konec 2007.

Barva košare: bež
Barva športnega vozička: rdeča
Dodatki:
- nastavki za Maxi-Cosi avtosedež
- 2x dežna PVC zaščita
- senčnik (http://www.teutonia.de/produkte/zubehoer/sonstiges-zubehoer/sunset-uv-50.html)

Redna cena novega vozička z dodatki: cca. 600 EUR
Cena za komplet: 380 EUR

Če vas morda še zanima, mi sporočite na mail anbazo@gmail.com

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vozički Teutonia
15.6.2010 20:49:31   
Božička09
Ojla,

ima kdo slučajno izkušnje s Teutonio 250 oz. 260? Izredno vesela bi bila tudi kakih mer zloženega vozička, teže ... Ima športni del podaljšano strehico? Kakšne so mere globoke košare?

Kako se vozek obnese na makadamu, pesku, za šport - rolanje, tek? Kako se zlaga? Športna košara se obrača v obe smeri, ne?

Kako praktičen je za v trgovine? In kar je še takega, da vam je pomembno, pa sem pozabila vprašati. Upam, da mi bo kdo znal odgovoriti user posted image


Hvala in lp.


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu bibi77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?