|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
4.1.2008 23:20:12   
pupika27
čez 14 dni imam rok in me zanima ali je boljše nesti user posted image  iz porodnišnice v trdi košari ali v jajčki???????????vaši predlogi!!!!!hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
4.1.2008 23:22:22   
eya
Ga misliš nest ali peljat z avtom? Če ga misliš nest, je boljša košara, za v avto je pa lupinica.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
4.1.2008 23:22:37   
Lunc_a
otrok mora obvezno biti v lupinici

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
4.1.2008 23:35:05   
borovnička
Ja, res je tako kot lunca pravi. Če se otroček, pa čeprav novorojenček vozi v avtu, mora bit v lupinici oz. v avtosedežu.

Sem bla pa tud jaz taka s super idejo kako bom našega štruklja peljala domov v košari.

Pozdravček in srečno!user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
4.1.2008 23:59:47   
lelaval
Če ga pelješ v avtu - v jajčki - 2x pripasanega - 1x v jajčki, 1x pa jajčko. Dobim kar mozolje, če vidim, da kdo pelje user posted image  v avtu v jajćki - le to pa drži v naroćju.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 8:58:47   
Anonimen
Obvezno jajček. Za varnost otroka.

(odgovor članu pupika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 10:07:05   
Inigo
nekje sem slišala, da baje te niti ne odpustijo iz bolnišnice, če ne pridejo po otroka z jajčko... meni je sicer to malo smešno... mogoče pa je res!

no, mi bomo defenitivno šli z jajčko. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odhod domov košara ali jajčka
5.1.2008 10:11:34   
Anonimen
Za v avto lupinico, čeprav je nekaj časa nazaj tekla tudi debata in argumentacija o tem, kako primerna je košara. Poišči malo z iskalnikom :).

Če ga boste nesli na rokah pa košara, ki jo lahko neseta dva, vsak na svoji strani.

(odgovor članu pupika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 11:17:11   
kristinaj
vsekakor je boljše jajčke.
jaz sem našo prevažala tudi v košari ma sem morala dokupiti dodatke da sem lahko tako košaro kot punco zvezala. košaro pripneš z varnostnimi pasovi, otroka pa s posebnim pasom.

ne vem koliko imaš do doma. jaz sem cca 300 m oddaljena in sem jo kar v naročju odnesla, ker so moški pozabili montirat podstavek za jajček.... :))) se zgodi...

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 11:21:28   
Anonimen
Vsekakor jajčka!! Za varnost dojenčka!

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 11:31:31   
frutka_
Jaz sem sicer bolj za jajčko. Če imaš Peg Peregovo košaro pa vem da se dobijo posebni pasovi s katerimi varno pritrdiš košaro in otroka v avto. Takšni paski so, glej:http://www.mami.si/si/otroska-oprema/originalni-dodatki/navetta-g1605.shtml
Imaš sliko spodaj, pa še košaro, ki je primerna za te pasove, Navetta. Najbrž je varno, tudi njihove lupinice niso slabo ocenjene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 11:31:59   
frutka_
Še enkrat: http://www.mami.si/si/otroska-oprema/originalni-dodatki/navetta-g1605.shtml 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 11:41:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Če ga pelješ v avtu - v jajčki - 2x pripasanega - 1x v jajčki, 1x pa jajčko. Dobim kar mozolje, če vidim, da kdo pelje user posted image  v avtu v jajćki - le to pa drži v naroćju.


Se podpišem.
 
Če pa si doma blizu porodnišnice, niti košare ne rabiš - otroka lahko tudi samo fino zadekaš in ga (ti, user posted image  ali kdorkoli že) odneseš v naročju.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 13:53:57   
hmm...
Vsekakor je za otročka bolj primerna jajčka.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 15:13:54   
ježek
Mi smo pa našega komaj strpali v jajčko. Peg peregotova je zelo globoka in glede na to, da novorojenček ne more prepogniti nogic  in z vsemi debelimi plenicami in kombinezoni, ki jih imajo zdaj pozimi, ga je res neudobno prevažati v jajčki. Smo si potem nabavili jajčko, v kateri otrok bolj leži, čeprav se mi zdi , da je še vedno neudobna, saj mu glavica kar sili naprej na prsa. Sedalo sem podložila z brisačko, da ima ritko bolj dvignjeno tako da je kolkotolko za kratke relacije. Če še nisi kupila jajčke, ti predlagam, da kupiš takšno, ki ni pregloboka in ozka in da ima dolge pasove( v Peg peregotovi bo z kombinezonom težko sedel. Jaz ga sploh nisem mogla privezat).

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 16:25:05   
mala pikica
Glede Peg Peregove košare ti je že odgovorila frutka, dobi se prav poseben nastavek za v avto, na katerega pritrdiš košaro. Tako pritrjena košara je dovoljena tudi po predpisih. Kako je z drugimi košarami ne vem.
Sicer pa sem tudi jaz bolj za jajčko.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
5.1.2008 16:36:17   
katra55
Če si z avtom potem v jajčki, drugače pa v košari.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
7.1.2008 23:11:08   
shooo
a ni jajcka (avtosedeu 0-9) zakonsko predpisan?user posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
8.1.2008 8:57:23   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: ježek

Mi smo pa našega komaj strpali v jajčko. Peg peregotova je zelo globoka in glede na to, da novorojenček ne more prepogniti nogic  in z vsemi debelimi plenicami in kombinezoni, ki jih imajo zdaj pozimi, ga je res neudobno prevažati v jajčki. Smo si potem nabavili jajčko, v kateri otrok bolj leži, čeprav se mi zdi , da je še vedno neudobna, saj mu glavica kar sili naprej na prsa. Sedalo sem podložila z brisačko, da ima ritko bolj dvignjeno tako da je kolkotolko za kratke relacije. Če še nisi kupila jajčke, ti predlagam, da kupiš takšno, ki ni pregloboka in ozka in da ima dolge pasove( v Peg peregotovi bo z kombinezonom težko sedel. Jaz ga sploh nisem mogla privezat).


Tudi mi smo imeli bolj globoko lupinico, zato sem jo morala orenk podložiti, da je ustrezala. Pod rito sem mu dala ene par plenic, tako, da v bistvu zravnaš podlago.


(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
8.1.2008 9:01:26   
tosja
peš - košarara

avto - lupinica!!!


Pa to, da v P  ne pustijo domov brez lupinice.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jim je po domoča rečeno eno figo mar...še za kaj bolj pomembnega!
Ne bi pa bilo slabo! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
8.1.2008 9:02:32   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

peš - košarara

avto - lupinica!!!


Pa to, da v P  ne pustijo domov brez lupinice.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jim je po domoča rečeno eno figo mar...še za kaj bolj pomembnega!
Ne bi pa bilo slabo! user posted image





se strinjam. in res je škoda, da tega malo bolje ne čekirajo, ker košara ni za v avtomobil, pripeta tako ali drugače.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
8.1.2008 9:05:57   
Anonimen
Glej S_C, očitno ne veš vsega, jaz tudi tega nisem vedela. Zato ne vem, zakaj se še kar naprej kregaš.
Čas nas je povozil, nimaš kajuser posted image :

IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica
Glede Peg Peregove košare ti je že odgovorila frutka, dobi se prav poseben nastavek za v avto, na katerega pritrdiš košaro. Tako pritrjena košara je dovoljena tudi po predpisih.



(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
8.1.2008 10:31:31   
lunca2
Mi smo ga dali v lupinico, ko smo odšli iz porodnišnice.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODHOD DOMOV KOŠARA ALI JAJČKA
8.1.2008 15:07:12   
san
iz P ga do avta odneseš zavitega v dekici in ga šele v avtu daš v lupinico ali v za v avto primerno košaro - razlaga babce danes

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?