|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noče zelenjave in mesa
7.1.2008 14:53:19   
cannisa
Prosim za nasvet!

Začeli smo z gosto hrano pri 5,5 mesecih, ker mu mleko več ni zadostovalo. Najprej je jedel banano, jabolko, jabolko-korenček in vse ostalo sadje. sedaj je star 7,5 mesecev in še vedno je samo sadje, riž, zdrob, jogurt, sir (vse od Hipp). mleko uporabljam NOVALAC. Ko mu ponudim piščanca ali katero koli zelenjavo se mi zbruha, že pri prvi ali drugi žlički. Kaj naj naredim???? Da bi začel jesti zelenjavo in meso.

Je tako:  ob 6:00  150-200 ml NOVALAC 2
                 11:30 100 ml mleka +100-150 ml žitna kašica+sadje
                 16:00 150-200 ml mleka + jogurt ali malo samega sadja Hipp kašica
                 21:30 150-200 ml mleka + kašica
Mleka mu dajem za vsak obrok, ker če je samo kašico mi noče piti ne čaja ne vode in potem je zaprt, ker v organizmu ni dovolj vode, da bi bilo blato mehkejše.

user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 10.1.2008 14:23:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOČE ZELENJAVE IN MESA!POMOČ!!!
7.1.2008 14:55:59   
Strawberrie Cherrie
Ok, malo grdo se bo zdej slišalo, samo sej ni čudno da bruha po tisti zelenjavi oz mesu od Hippa. Ker tudi meni je tolk bljak, da bi najraje šla kar na wcuser posted image user posted image user posted image

Dej mu ti raje doma skuhaj eno dobro kurjo župco, malo posoli, pretlači ali zmiksaj, pa veselo na jelouser posted image

Imaš tudi fine kombinacije zelenjava-sadje; korenček-jabolko; korenček-breskev, bučke-banana ... bo mu kar lažje šlo!user posted image

Pa da ne bo pomote, tudi jaz velikokrat kupim SADNO kašico od Hippa, ampak tele zelenjavne so pa ogabneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cannisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOČE ZELENJAVE IN MESA!POMOČ!!!
7.1.2008 15:03:06   
cannisa
Hvala za odgovor!

Nisem zgleda dobro napisala. Od Hippa imamo samo sadje in žito. Zelenjava in meso kupljeno je še meni ugabno kamoli njemu. Doma mu skuham vse sveže piščanca+korenček malo posolim tako na juhici pa noče. Potem mu naredim pire pa noče, zelenjavno mineštro (korenček, brokoli, cvetača) spasiram pa noče potem pretlačim pa spet bruha tako, da ne vem in sem že čist obupala.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOČE ZELENJAVE IN MESA!POMOČ!!!
7.1.2008 15:04:08   
Anonimen
Kaj naj naredim???? Da bi začel jesti zelenjavo in meso.



Kuhalnico v roke in za štedilnik, boš videla kako bo basal.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOČE ZELENJAVE IN MESA!POMOČ!!!
7.1.2008 15:18:39   
jaša2
moja je zdaj 7,5M, pa tud nekak noče zelenjave mesa: sva začeli s sadjem (mogoče moja napaka) in zelenjave nekak ne mara. sem ji naredla juhico s piščančjim meskom in vso mogočo zelenjavo, pa ni htela. počasi pa že bo. mogoče je še prehitro za samostojno uvajanje zelenjave. pri vsakem sadnem obroku daj probat kako žličko ali dve, da se navadi na okus. tak jaz tak delam.
drugač ji pa zdaj zelenjavo mešam s sadjem, da se bo mogoče tak prej navadla na okus, pa ful je, čeprav sem mislila, da bo takoj pogruntala, da jo mislim "okrog prenest".user posted image user posted image user posted image

probaj: bučke+banane, korenček+jabolko, korenček+cvetača (v glavnem so mešanice s korenčekom ful fajne, ker je korenček bolj sladek). pa danes sem probala pirejček+jabolko - si nisem mislila, da je tak dobro.user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOČE ZELENJAVE IN MESA!POMOČ!!!
8.1.2008 23:14:02   
massylou
Mogoče pa lahko najprej po žlički probaš dat samo bistro juho, v kateri se je kuhalo meso in korenje + sol + list peteršilja. Je zelo krepka in ima malo okusa po obojem, da se lažje navadi.
Ali pa stisni svež korenčkov sok in po žlički daj za probat, da vidi, kak okus ima.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?