|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 13:36:52   
katrinka
...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol


user posted image 08.07.2010

     anajrim (28)                         2.user posted image                      1user posted image                    
   
user posted image 25.07.2010
     petrca2507 (29)                  1.user posted image                       0user posted image                  

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image             

user posted image 11.08.2010
     Masha_M (28)                    1.user posted image                         0user posted image              
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                    

user posted image 26.08.2010    
      ninci                                  3.user posted image                         2user posted image                   

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                                               
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image               

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                 

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                  

user posted image 30.09.2010
 
     Tinaaleks                         2.user posted image                           1user posted image

user posted image   05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                     user posted image

user posted image 12.11.2010
      pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image             

user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                 


user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  



Trenutno število nosečk:
15


< Sporočilo je popravil katrinka -- 12.7.2010 13:50:18 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 13:52:39   
katrinka
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:



PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:

PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________

  • urejanje dokumentacije

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1

priloga S-1


Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2

Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.


Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 13:54:19   
katrinka
user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 13:57:05   
katrinka
...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol


user posted image 08.07.2010

     anajrim (28)                         2.user posted image                      1user posted image                    user posted image         
   
user posted image 25.07.2010
     petrca2507 (29)                  1.user posted image                       0user posted image                    user posted image    

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image                   user posted image     

user posted image 11.08.2010
     Masha_M (28)                    1.user posted image                         0user posted image                   user posted image  
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
      ninci                                  3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                  user posted image       

user posted image 30.09.2010
 
     Tinaaleks                         2.user posted image                           1user posted image

user posted image   05.11.2010
 
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                      user posted image

user posted image 12.11.2010
      pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                   user posted image      


user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  



Trenutno število nosečk:
15

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 14:17:38   
Masha_M
Katrinka, ti pa si pridna s temi seznamčki! user posted image user posted image user posted image Super si!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 14:30:17   
katrinka
ej ful hvala, gre zahvala moji pupi ki spi ze 2 uri pa mam cajt...bajta je pospravljena in visim na netu...sm hotla na podstreho po otroska oblacila pa je moj lestev skril k mi ne dovoli da grem gor...sej ma prav sam zdej moram pa cakat da pride iz sluzbe...mah...loh bi sla likat...sm mislila zvecer samo mogoče bi loh zdej...ma kok sm cudnauser posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 20:38:02   
pikizenc
katrinka super za novo stran, lahko se pa še doda, da smo zvedeli, da očitno dobimo user posted image . Madona, letos so pa sami fanti user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 21:10:01   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol


user posted image 08.07.2010

     anajrim (28)                         2.user posted image                      1user posted image                    user posted image         
   
user posted image 25.07.2010
     petrca2507 (29)                  1.user posted image                       0user posted image                    user posted image    

user posted image 01.08.2010
     Lenny1 (40)                        1.user posted image                        0user posted image                   user posted image     

user posted image 11.08.2010
     Masha_M (28)                    1.user posted image                         0user posted image                   user posted image  
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
      ninci                                  3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                  user posted image       
user posted image 30.09.2010
 
     Tinaaleks                         2.user posted image                           1user posted image

user posted image   05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                  user posted image

user posted image 12.11.2010
      pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                   user posted image      

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  



Trenutno število nosečk:
15


< Sporočilo je popravil katrinka -- 12.7.2010 21:11:45 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 21:11:11   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

katrinka super za novo stran, lahko se pa še doda, da smo zvedeli, da očitno dobimo . Madona, letos so pa sami fanti


sam res...k sm seznam popravljala sem to opazla...bodo punce mele vec izbire...heheuser posted image


< Sporočilo je popravil katrinka -- 12.7.2010 21:13:07 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.7.2010 21:54:34   
petrca2507
Zadnje čase se bolj mal javljam, ker sem večinoma bolj v vodoravnem položaju. Zjutraj in dopoldan si še privoščom kak sprehod, potem je pa vročina tako neznosna, da najraje kar ležim v spalnici.

Jutri imam po dolgem času pregled pri G in prvi CTG. Pa upam, da ne pozabim spet vzet vseh napotnic. user posted image   Otroček v trebuščku se še vedno premika, čeprav se včasih čudim, kako mu/ji to uspeva, saj me že vse tišči. Ampak zgleda, da kar uživa.



_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 7:23:10   
katrinka
anajrim - 13. smo..kako kazeuser posted image user posted image user posted image

petrca - hehe...ja zgleda da je se nekaj placauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 8:06:12   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

anajrim - 13. smo..kako kazeuser posted image user posted image user posted image

petrca - hehe...ja zgleda da je se nekaj placauser posted image user posted image user posted image



anajrim zgleda čaka name, da bova šle skupaj in ena drugi delale družbo user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 8:26:52   
anajrim
Novo juto nov dan...

hehhee...Katrinka in Petrca...nič ne kaže...bomo videli...

Grem likat...morda se pa kaj začne...to si jaz samo domišljam...grrr

Imam pa danes en kup opravkov...likanje...potem je treba v Merkur...ob 15 pa je treba na airport po brata in nečake ker so bili en mesec na počitnicah v Ameriki...in danes res ni čas za v Rim...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 9:42:03   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

Novo juto nov dan...

hehhee...Katrinka in Petrca...nič ne kaže...bomo videli...

Grem likat...morda se pa kaj začne...to si jaz samo domišljam...grrr

Imam pa danes en kup opravkov...likanje...potem je treba v Merkur...ob 15 pa je treba na airport po brata in nečake ker so bili en mesec na počitnicah v Ameriki...in danes res ni čas za v Rim...user posted image user posted image user posted image



a te niti cokoladni jezek ne more podkupiti...hehe,
ja ti si si pa dala opravkovuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

anajrim - 13. smo..kako kaze

petrca - hehe...ja zgleda da je se nekaj placa



anajrim zgleda čaka name, da bova šle skupaj in ena drugi delale družbo


o vsej vrjetnosti bo tako....heheuser posted image


jaz imam pa danes pediatrinjo z malo mojo....bo za darilo cepkjenje dobila...obupuser posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 10:31:54   
Masha_M
katrinka: Vse naj naj tvoji ta mlajši. user posted image Lepo praznujte in se cartajte!

anajrim: Ti kar migaj. Danes se ti splača rodit. Čokoladni ježek le ni za zanemarit. user posted image user posted image user posted image

petrca: A tebe tile buhteljčki na nogah tudi kaj bolijo al so samo smotani za videt? Nekatere baje zatekanje tudi zelo boli. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 11:40:13   
petrca2507
Danes sem bila na pregledu in prvem CTG-ju, ki je risal lepo krivuljo. user posted image   Popadki so, v urinu so neki proteini (če sm jo prav razumela), a kaj, ko so "vrata" še čist zaprta. user posted image   Če bi bila vsaj malo odprta, bi me poslala v P. Tko me pa ne more in bomo čakali dalje, ampak ne dlje kot do 25.7. Je rekla, da me ne bo pustila čez rok. 

Je pa tale vročina neznosna. Ponoči sem šle okoli 2h zaspala. Z mojim sva se odločila, da najkasnej po prihodu iz P pobegneva na Jesenice, če se bodo nadaljevale take temperature. Gor je vsaj hladna hiša. Moja starša sta zdej že 2. teden gor in sta rekla, da je noter od 20 do 22 stopinj.

masha...mene zatekanje nič ne boli. Samo če stresem noge, se čuti, kot da je mal preveč kože spodaj oz. se čutijo posebne vibracije. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 14:05:38   
katrinka
petrca - ce loh gres pojdi na jesenice - pa se 20-22 dtopinj je idealno za novorojencka...sm ti kr fous k mi mamo vroceuser posted image

masha - hvala za cestitke...
tako tako...za jezka se splaca potrudituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 19:43:13   
anajrim
Ojla!
Evo mene nazaj doma...totalno uničena...ampak nič ne kaže da bom dobila tega ježka... upam da ga dobim vseeno user posted image user posted image user posted image Mi pa danes kar zelo pogosto otrdeva trebuh in tudi boli malo...mopram začet na uro gledat na kolk minut je touser posted image

Katrinka- - vse naj naj tvoji malčisi...koliko je pa stara???

Petrca - sem rekla da lepo po vrsti....da me nebi slučajno prehitela...vsaj sočasno mora biti user posted image user posted image user posted image

Masha
- jaz imam otečene gležnje in nart in ko plavam ali pa se dotikam bolj močno me kar boli tista napihnjenost user posted image


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.7.2010 21:52:17   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim
Petrca - sem rekla da lepo po vrsti....da me nebi slučajno prehitela...vsaj sočasno mora biti user posted image user posted image user posted image


Sej te ubogam in pridno čakam. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.7.2010 7:22:49   
katrinka
anajrim...hehe...vse za jezka...a niso rekl da maksimum do 15.pocakajo...pol dejansko bos dons ali jutr rodila a neuser posted image
moja princeska je imela vceraj 1 leto...sej zato sm navijala za 13.7. - heheuser posted image



danes mam pregled pri svoji g - skoz ziher bo uz,pol pa predvidevam da me bo poslala se zadnjic kri dat za toxo,k bom pa ze na unem koncu,se bom sla se za dekompresijo narocit...user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.7.2010 8:14:31   
anajrim
Ojla!

jaz sedajle šibam v P na pregled ... ... zjutraj se mi zdi da mi je malo pplodvonice odteklo ali pa čep... mokre hlačke ter bela sluz...no ja bomo videli...grem se pokazat ker sem tako ali tako že 6 dni čez pdp...se prav veselim kaj bodo rekli upam da gremo rodit...tudi krče imam...

tako punce moje...če se ne javim veste kje sem v Rimu Srečno vsem

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.7.2010 8:15:45   
katrinka
o super...drzim pesti da rodis - da po porod hitr in brez tezav,sporoci ko bos lohuser posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.7.2010 8:35:44   
petrca2507
anajrim...držim pesti, da je danes končno tvoj dan. user posted image   Pri meni pa se je stanje malce umirilo. Tko da si očitno ne bova delali družbe v P.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.7.2010 8:58:35   
Masha_M
Uf, anajrim, tudi jaz držim pesti, da končno le stisneš svojo štručko k sebi! Želim ti lep, miren in čim manj boleč porod!

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.7.2010 10:02:48   
pikizenc
anajrim jst tud držim pesti user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?