|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zasebna sporočila
9.1.2008 10:32:44   
Anonimen
Kje mam zs-je?Piše,da imam tolko zs-ev pa ni nobenga?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zasebna sporočila
9.1.2008 11:40:11   
Jerneja_
Morda se kakšna od oseb, ki so vam poslale ZS izpisala in so se pobrisali. Bomo preverili!

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zasebna sporočila
10.1.2008 9:21:44   
Jerneja_
Vaše težave in težave zveste sem posredovala tehnični službi. Vas obvestim!
Na žalost so se enkrat v preteklosti že pojavljale težave okoli ZS in obvestil, ko je šlo v resnici za slepa sporočila.

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zasebna sporočila
10.1.2008 9:22:50   
Anonimen
Če bo potrebno, še imam shranjeno na meilu obvestilo o prejetem sporočilu.

Pa hvala za trud.

Dopisano:

Grdi, grdi škrat mi je ob udaru elektrike spraznil tudi poštni nabiralnik. Pa prav namensko nisem brisala obvestila. Žal.
Je pa bilo ZS poslano 4.1. zvečerod uporabnice pikecpokec. Drugo ZS pa je bilo poslano pred prazniki od uporabnice balonchy.

< Sporočilo je popravil zvesta -- 10.1.2008 9:25:55 >

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zasebna sporočila
10.1.2008 9:25:09   
Jerneja_
Prosim, če pošljete na pomoc@ringaraja.net te dve obvestili.

Hvala!

Jerneja RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zasebna sporočila
10.1.2008 10:52:42   
Jerneja_
Jelica36 prosim, da mi tudi vi pošljete na za ali mail pomoc@ringaraja.net podatke o tem od koga naj bi prejeli obvestilo o ZS pa ZS niste prejeli.

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zasebna sporočila
10.1.2008 10:55:40   
Anonimen
Kako pa naj vem od koga,če noter piše štiri sporočila pa ni nič.Saj nevem kdo je poslal.user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zasebna sporočila
10.1.2008 11:00:05   
Jerneja_
Sem razumela, da  imate obvestilo posredovano na mail, tam bi se videlo...potem pač ne morete nič poslat.

Jerneja rr

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zasebna sporočila
16.1.2008 8:34:58   
Anonimen
Evo.. spet je prišlo obvestilo, ZS-ja pa nikjer... Sem poslala obvestilo na pomoč.... Pa upam, da kaj izvemo....


(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zasebna sporočila
16.1.2008 10:33:24   
Jerneja_
Zvesta jaz na mail še vedno nisem prejela vaših fvd o obvestilih.

Sicer sem posredovala težavo naprej, nisem pa še dobila nobenega odgovora. user posted image

LP

Jerneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zasebna sporočila
16.1.2008 12:55:55   
Anonimen
Sem poslala na pomoc@ringaraja.net že zjutraj. Sem zdaj spet poslala. Za to zadnje... Prejšnjih več nimam.

Saj ni panike, dotično osebo pač prosim, da še enkrat pošlje. Ampak verjetno je v vašem interesu, da se to ne bi dogajalo.

Lep dan!

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zasebna sporočila
16.1.2008 18:40:19   
Jerneja_
OK, bom preverila še enkrat in vas obvestim na ZS ali sem prejela ali ne. Seveda želimo, da se to uredi!

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?