|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 7:00:25   
buči
Juhu, juhu user posted image user posted image user posted image ! Sicer sem že od konca septembra na bolniški, ampak je pa dober občutek, da se čas do konca izteka! Sem že zelo nestrpna! Komaj čakam, da dobimo user posted image  v roke, da me neha brcati, ker me že vse takooooo boli ... user posted image

Da vam še povem zelo lepo novico. user posted image  Nekatere se boste spomnile, da sem pred kakšnima slabima dvema meseca pisala o znanki, ki je rodila kar 3,5 meseca prezgodaj. Z deklico sta od novega leta doma! user posted image  Zdravniki celo pravijo, da nej ne bi imela user posted image  nikakršnih težav! Res sem vesela! Hvala vsem, ki ste mislile nanju! Pozitivne misli sigurno nardijo svoje!

user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 7:20:20   
lelaval
Lepa novica - porodniška user posted image
Krasna novica - za znankino pupo user posted image  user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 7:56:03   
kati kati
buči-js tudi jutri nastopim z porodniško in tud sem na bolniški od konec septembra... zanimivo!..pa tud pričakujemouser posted image ...mamo kr podobno, a neuser posted image user posted image user posted image user posted image


še mal pa bo....na pdp................lp

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 10:54:25   
buči
kati - kati, uapma, da nama hitro mine - tako čas do PDP kot tudi porod!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 19:28:41   
Neni13
Pozdravljene,
tudi jaz jutri nastopim porodniški dopust!!user posted image user posted image
Pričakujeva fantka. user posted image

Lepo bodite..

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 20:06:41   
kati kati
buči-mislim da te nisem zasledila na seznamu nosečk...preveri da bo tudi tvojuser posted image na seznamu....lp

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jutri nastopim porodniško
9.1.2008 20:08:15   
kati kati
Neni-a ti si na seznamu?....
a potem greš v celje rodit?..
katera pa je tvoja g?
lp kati

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jutri nastopim porodniško
10.1.2008 7:59:57   
buči
kati - kati, sem na seznamu, pred tabo. Jaz grem v LJ rodit, ampak ... me je tako zelo strah bolečine, da me bo konec! Pri prvem sinu sem bila v PO na EA, pa tega nočem več ponivit, v LJ pa nimajo nič za lajšanje - mislim, kaj konkretnega! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jutri nastopim porodniško
10.1.2008 9:16:12   
Neni13
Zdravo kati-kati,

ja v Celje grem rodit. Ginekologinjo pa imam v Laškem.

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jutri nastopim porodniško
15.1.2008 20:53:26   
kati kati
vecer..tale G. iz laškega je pa zlo fajna...vsi jo hvalijo,ampak je težko prit do nje...ko sm bla v bolnici(3.krat) me je ona imela na viziti, je bla dežurna in je fenomenalna....fulll prijazna!
lpuser posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jutri nastopim porodniško
15.1.2008 22:08:27   
Neni13
Ja vem,user posted image

je zelo dobra G in tudi človek, ki se res zavzame za pacijentko. Vse pohvale. Kapo dol pred njo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?