|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil ali beba
16.1.2008 14:58:46   
anči13
lep pozdrav!
doma imam skoraj mesec staro punčko.ker nimam mleka sem ji najprej dajala aptimel prematil,pa je zalo slabo kakala.pediater mi je svetoval naj poskusim z bebo od nestlea,da uredi prebavo.sedaj ji dajem že drugi dan bebo in neprestano joka in se zvija.kot da ji ne bi bilo to mleko všeč.
ali ima katera kakšne izkušnje z bebo za nedonošenčke?rada bi ji pomagala pa ne vem kako,mogoće se mora samo navaditi na drugo mleko a kaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil ali beba
16.1.2008 15:02:23   
PAJO
ja nas je imel ze od rojstva beba ha 1.....
pa mu je blo fulll dobr,seveda sm mu se dajala tud komarckov caj zravn
da ni imel krce pa lazje je kakal.probej pa bos vilda.

lep dan,ANA

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil ali beba
16.1.2008 15:19:04   
Noseckica
Novalac AC (proti kolikam) ali Novalac IT (proti zaprtju).

Moja nedonošenka je Novalac zelo lepo sprejela. user posted image

Več tukaj: http://www.novalac.net/other/products_us.htm

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil ali beba
16.1.2008 15:21:47   
biba 78
Jaz sem zamenjala Aptamil za Novalac. Je bolj kaloričen, meni osebno boljšega okusa. Moja prijateljica ima mesec in pol starega fantka in ga hrani z Novalac AC, ki je proti kolikam in je zelo zadovoljna s to hrano.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil ali beba
16.1.2008 17:56:27   
siskamiska
Mi smo imeli Bebo za nedonošenčke in sta jo lepo sprejela.
Jo pa prodajajo samo v lekarnah in še to ne v vseh. Na internetu je spisek kje jo je mogoče kupiti, v ostalih ti jo pa naročijo. Je pa v "piksni" kot Novalac.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?