|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jamarski dom
13.2.2008 8:14:16   
NATAŠI
oj

mene pa zanima če ima katera kaj izkušenj z gostiščem jamarski dom na garjuši

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 9:16:00   
Anja25
Prostor v redu lep, postrežba kot osebje v redu, hrana pa industrijska brez okusa. Na velikem krožniku so trije ali štirje koščki (kakor se sicer zmeniš) mesa, ponavadi premalo slan in pečen pariški zrezek cca 5x7 cm velik, kakšna tanka rezina neokusne pečenke, govedina iz juhe pokrita s parimi gobicami (kao zrezek z gobami), in mesna rolada v kateri menim da so zaviti ostanki.
Juha goveja še kar, gobova pa poden od podna. Gob ni nikjer, je čisto bele barve, ker je sama moka, ko pa se ohladi pa žlica kar pokonci stoji.
Skratka kot sem rekla prostor, postrežba kot osebje o.k., hrana zanič, šef pa vzvišen, tako da mi tja ne zahajamo prav pogosto, razen če smo povabljeni na kakšno stvar.
Aja pa še to, nazadnje ko smo imeli eno fešto gor, nam je stregla ena natakarica, ki je imela tak herpes na ustih, da je imela obe ustnici zabuhli in v hrastah. Tudi to se mi ni zdelo glih apetitlih, ampak kaj čmo tko je.

LP

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 9:17:55   
Anja25
Aja pa poleg mesa ki je na krožniku sem pozabila omenit, da je še ena kugla mrzlega krompirja in riža, nekaj kuhane zmrznjene zelenjave, slan sirov štrukelj in pa okrasje. To je to.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 9:43:54   
karinka
Jaz sem tam praznovala 30.let. Hrana je bila okusna, ampak RAČUN user posted image

Bilo nas je 10, plačala sem pa.............uh preveč.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 9:55:06   
NATAŠI
midva se pogovarjava za poroko, pride pa 20 eur  na osebo.....

od parih parov ki so imeli tam poroko sem slišala pohvale... upam da bo to to... gremo v nedeljo na kosilo pa bomo ocenili kako bo

(odgovor članu karinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 10:22:58   
kimba
Svetujem ti da probata tudi pri Soklič pri Krtini oz. smer Moravče. Zelo dobro, bila tam na eni poroki, abrahamu in 30-obletnici poroke. Lahko rečem samo ena A.

Cena ugodna, poroka je bila za 30 ljudi, bivših 200.000 SIT.


_____________________________

kimba s tremi sončki

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 10:45:30   
NATAŠI
ja poznam sokliča in ravno zato ker sva bila tam že na parih porokah se nisva odločila za tisto gostilno...vseeno hvala user posted image

(odgovor članu kimba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 10:56:36   
Anja25
Kaj pa gostilna pri Frfrau (upam, da sem prav napisala), sem bila tudi tam že na nekaj porokah in zabavah, pa je blo res fajn in menda tudi zelo poceni. Imajo pa dva prostora enega malo manjšega in enega zelo velikega. Hrana pa dobra.

LP

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 11:15:07   
emaa
Pr frfrau je ta velik prosotr tako hladen, mene tam vedno zebe, hrana v redu, razen pariških zrezkov. Na jamarju sem imela porko, v redu, samo takrat niso imeli klime, bilo pa je poletje 2003.Soklič ma tudi dobro hrano. 

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 11:19:33   
NATAŠI
jaz poznam vse tiste gostilna v moravčah .... smo imeli poroke zato nočem imeti tudi jaz tam...in sva razmišljala o jamarju.... nisem pa bila res na nobeni poroki pri njih

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 11:22:37   
emaa
Z jamarjem sem bila zadovoljna, postrežba in hrana na najini in poroki od svakinje je bila v redu.

Drugače pa mi je bilo zelo všeč na poroki v Volčjem potoku zadaj za golf placem, je bil bufet. Pa v Bistri tudi imajo bufet. Mi je to bolj všeč, kot da dobiš na krožnik enormne količine hrane, tako si pa lhko vzameš kar ti paše.


< Sporočilo je popravil emamair -- 13.2.2008 11:23:06 >

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 11:33:45   
NATAŠI
emamair imava tudi poroko za golf placem (galerija repanšek) in imava samopostrežni bufet user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jamarski dom
13.2.2008 15:11:41   
bskrle
V naši žlahti smo imeli 3 poorke tam, enkrat ej bilo vino zanič -beri bolno -miševina-.Hrana povprečna, sanitarije -slabe.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?