|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk pri 9m
26.2.2008 21:21:36   
Bombažek
Kaj dajete malim za zajtrk? Moj je star 9m, za zajtrk najraje je riževo kašico ali grisolino. Kaj naj mu dam drugega, saj se mi zdi, da bi moral jesti bolj raznoliko. Zobkov šenima, tako da mu nevemkakšnih koščkov še ne upam dajari.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zajtrk pri 9m
26.2.2008 21:42:55   
nektarina
Jaz mojim dajem ko se zbudijo  mleko Aptamil 2, pol zaspijo še za kakšno uro. Po 3 urah dobijo  malico in sicer večinoma kuhano jabolko,  ki jo izboljšam    s kašico v prahu  ( stracciatella, sadna,keksolino) . Tako rajši pojejo. Ko sem dajala samo jabolko  je vedno ostajalo zdaj pa pojedo čisto vse.  Sledi jabolčni kompot. Zobkov še nimajo, jedo pa tudi večje koščke.

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zajtrk pri 9m
26.2.2008 21:46:13   
gapimasa
Pozdravljena!
Mi naši že skoraj 10-mesečnici dajemo za zajtrk vse kar se tiče lino - čoko, griso,medo,fruto...! Je najbolj preprosto in hitro za zajtrk. Dajem ji na stekleničko. Poje pa zjutraj kaki 220, 240ml.
Kasneje za malico pa sadje in kašice (zelenjavne, sadne, žitne). Za kosilo vse kar jemo mi. Popoldansko malico kaki jogurt, hrenovko, jabolko, žemljo, ipd.
Zvečer pa mlečni riž, zdrob, cmoke. Žgance, jajčko.

No zdaj pa sem se razpisala, ha. Cel naš dnevni jedilnik.

Pa dober tek!

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zajtrk pri 9m
26.2.2008 22:36:45   
simona76
Moja se za zajtrk še doji (stara 9 m), potem pa za malico sledi sadna kašica.

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zajtrk pri 9m
27.2.2008 8:06:22   
nky 23
tudi pri nas so razni linoti seveda na žlico, potem malica je sadna, kosilo po večini kar jemo mi, nor pa je na juhe, pop. malica je skutka, jogurt ali kak puding, večerja pa flaša mleka. Imamo pa dva zobka.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zajtrk pri 9m
27.2.2008 10:20:20   
jaša2
naša pri 9m za zjatrk še vedno dobi flaško, pol za malico pa kako sadje, kompot, jogurt...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zajtrk pri 9m
27.2.2008 11:12:10   
tikatoka
No jaz sem mojemu pri 9 M že tudi kaj na kruh namazala in mu dajala majhne koščke, kruh se v kombinaciji s  slino itak začne topiti, otrok pa se začenja navajati na grizenje. Tudi kakšno palačinko je že pojedel ampak ne namazano, rižev ali gresov narastek ostalo pa so že druge povedale.

pozdravček

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zajtrk pri 9m
27.2.2008 11:59:00   
katikasu
Meni se pa zdi, da je rižolino umetnije dovolj enkrat na dan, mi ga jemo zvečer. Zato ima naš za zajtrk jogurt, ovsene kosmiče, banano (ali jabolko, hruško, slivo). Seveda zmiksam vse skupaj s paličnim mešalnikom.

_____________________________

14.4.2007 ob 1.03 je pokukal na svet
Če hočeš biti lep, otrok moj,
se umivaj
v srebrni, mladi rosi.
Če hočeš biti lep, otrok moj,
se češi
z dišečim, južnim vetrom.
Če hočeš biti lep, otrok moj,
se ves dan smej -
ti moje ljubo sonce.

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zajtrk pri 9m
27.2.2008 13:10:01   
Bety100
Mleko/jogurt s kruhom, corn fleks, "marmelada" s kruhom (jaz ji dam kar slivov frutek namesto prave marmelade), sirček (filadelfija) s kruhom...


IZVIRNO SPOROČILO: katikasu
Zato ima naš za zajtrk jogurt, ovsene kosmiče, banano (ali jabolko, hruško, slivo). Seveda zmiksam vse skupaj s paličnim mešalnikom.


A ovsene kosimiče kar daš noter, nič jih ne prekuhaš oz. namočiš? Našo so tudi prekuhani ful zaprli, bomo poskusili ponovno, ker mi zmanjkuje idej, namreč naša noče več "linotov" jest, ji sili na bruhanje.

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!