|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovine za nosečnice
26.2.2008 9:50:20   
gajka
Kakšne so kaj vaše izkušnje glede nakupov v nosečniških trgovinah (Popek, La Vie, H&M, Kepica, Exit by Monsa...)? Izbira? Cene?

Kam se najbolj splača po nakupih?

< Sporočilo je popravil gajka -- 26.2.2008 9:55:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 10:03:50   
*zoe*
Sicer sem šele bolj frišna nosečka, tako da nimam veliko izkušenj, ampak sem bila v La vie zelo razočarana (nad ponudbo predvsem pa nad ceno), sem pa dobila ene ful dobre hlače v Exitu.

Pravijo pa da se splača it v H&M in pa v Toys'r'us (Avstrija)

Če ti to kaj pomaga.....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 10:35:27   
jolly123
Kje pa je ta Exit? 

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 10:38:11   
gajka
Exit by Monsa je v Lescah in imajo menda nosečniški oddelek (trgovina Tara v Mengšu tega oddelka menda nima) in čisto sprejemljive cene. http://www.monsa.si/Lokacije.html

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 10:46:58   
Dinki
Jaz bi rekla H&M. Je pa zelo odvisno kakšen stil oblačenja imaš sama, ali hodiš v službo, kako tam zahtevajo, da ste oblečeni...jaz sem s službo že končala, sem pa mogla v času user posted image  paziti kaj oblečem, ker imamo v službi kodeks o oblačenju, torej nisem mogla priti v športnih hlačah in raztegnjeni majici. No, pa tudi cene so v H&M-u kar najbolj sprejemljive.

Želim ti lepo user posted image  še naprej.....

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 11:14:34   
gaya24
H&M. Jaz sem vse tam kupla, ampak v Grazu, ker je večji izbor, pri nas je za nosečnice sam v Celju

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 11:35:50   
MARTINŠČICA
Jaz sem si nekaj oblačil kupila v Avstriji (C&A), nekaj rabljenih na RR forumu, nekaj sem jih dobila od kolegic, ki so bile noseče pred menoj.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 13:06:19   
Taula
Po novem ima tudi Interspar nekaj user posted image  cunj. (jeans, hlače) Za doma so cute in cena je ful ugodna.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 16:22:05   
anaj22
Jest sm si jeans hlače (frmarce) kupila v Popku pa sem full zadovolna z njimi user posted image sam so ble takrat na popustu se mi zdi. Sem pa v Lj iskla neki bol elegantnega pa sem bla ful razočaranauser posted image . Nč mi niblo všeč oz. nobena obleka (kiklca) mi ni bla prov takrat sem bal v približno v 19t pa trebuh še ni bil tko velik joške sem mela pa ogromne

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 16:28:12   
Anonimen
Danes ima interspar v reklami nekaj dobrih cunj.user posted image

(odgovor članu anaj22)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trgovine za nosečnice
26.2.2008 20:34:13   
l.daisy
jaz imam majico in srajčko iz popka, se super nosita (velika izbira, ampak drago)... žametke iz c&a, všeč so mi, ker imajo zelo široko in mehko elastiko za trebušček (ok in poceni v primerjavi z ostalimi nosečniškimi trgovinami) in jeans hlače leny, super mehek jeans, ampak tudi drage... kupila sem še nekaj nenosečniških zgornjih delov, pri katerih  gledam, da so malce daljši in da imajo vsaj malo elastana... hvala bogu se letos nosijo take stvari, ki jih lahko tudi me user posted image ponosimo...
oblačila la vie sem si pa ogledovala v BC, lepe stvari, dosti izbire, ampak tudi tiste z oznako zadnji kosi zelo drage...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 11:12:17   
alexis
Na Obali je zakon AJATUTAJA!
Prodajajo nova in rabljena oblačila za nas user posted image . Jaz sem že v prvi nosečnosti tam kupila par hlač. Zdaj pa spet pričakujemo in šla sem malo pogledat kaj imajo. Moram reči, da so ponudbo novi oblačil celo povečali, saj sem zasledila Leny, Popek, Menonove (ki  je sicer zame predrag) in  neko novo italijansko blagovno znamko 65plus, ki je  meni  res full dobra!  user posted image

Pod stadionom je tudi ŽivŽav, ki pa ima le Leny in LaVie(ta je tudi dokaj drag)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 17:44:17   
Julija08
Na Obali je zakon AJATUTAJA!



Kje pa je ta AJATUTAJA??? 

(odgovor članu alexis)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 17:47:58   
Joži79
Jaz sem stvari zelo različno kupovala. Ene hlače: La Vie (Baby center) ena trenerka in nedrčki v v BTC-ju v hali A. S tem sem zelo zadovoljna. Malo me je razočaral Popek, ker so se cunje kar trgale po šivih. Cene so pa povsod prbližn enake.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 18:43:14   
*talcy*
ojla ma kaj pa kaka trgovina na primorskem??

(odgovor članu Joži79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 20:15:03   
glugluglu
pa na Notranjskem? je kaj? V Celje ali v Avstrijo se najbrž ne bom spravila, v Lj. sem že vse prehodila, mogoče grem pa res v Spara še pogledat, tam pa res nisem bila. Drugač pa me je čisto razočarala Lj., da ima tako slabo izbiro teh trgovin. Letos je res to fajn, da vsaj zgorne dele - kakršnekoli lahko dobimo v normalnih trovinah. 

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 21:02:59   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Na Obali je zakon AJATUTAJA!



Kje pa je ta AJATUTAJA??? 


 
 
 v Kopru - na Markovcu, v nakupovalnem centru Za Gradom,
Beblerjeva ulica 7, z lastnim parkiriščem.


< Sporočilo je popravil lindy -- 27.2.2008 21:03:34 >


_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 21:07:57   
barbaw
HM v MB ima tudi nekaj izbire, C&A je poden, ker nima izbire, La Vie je predrag. Popek je tudi drag,  pa še ena trgovina je v MB, kjer imajo izbiro bolj za poslovne ženske.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 21:38:16   
Naja30
Meni je cenovno in po izbiri najbolj všeč h&m. Druge trgovine so večinoma predrage za teh nekaj mesecev, prodati pa pol tudi ne moreš po tej ceni.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 21:51:30   
lindy
Punce a kej veste, če imajo v h&m v Celju že novo kolekcijo, kakšne bolj poletne stvari?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trgovine za nosečnice
27.2.2008 22:46:34   
jakoLUlana
jaz sem si v Prenatalu (v Italiji) kupila 3 tako lepe majice, da bi jih se ne-noseca nosila user posted image  pa v Kepici v BTC-ju imajo lepe - tudi italijanske stvari

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trgovine za nosečnice
28.2.2008 17:57:30   
lumaan2000@hotmail.c
živjo gajka!

Sem danes kupila v intersparu zares dobre in poceni hlače iz jeansa.
Potem pa sem ugotovila ,da se še bolj splača  če mal pokliceš in kupiš direktno pri uvozniku
www.luen.si


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trgovine za nosečnice
3.3.2008 19:04:32   
sasula
Zdravo, v soboto sem šla v Celje v hm in C&A.
In groza C&A ima same vrečaste stvari za nosečnice, in ogromneeeeeeee cifre. Nič od nič H&M pa tako, za prosti čas ima kar izbire, vendar za službo bolj malo. Edino še velike številke. MAlih ni nič. Jeansa je velio. Cene se gibljeno od 30,00 eur dalje.

Ugotavljam, da bom morala še kam drugam, ker nisem dobila za službo nič.

(odgovor članu lumaan2000@hotmail.c)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Trgovine za nosečnice
3.3.2008 22:06:57   
Janey
Jaz sem največ in najbolj ugodno nakupila v h&m v grazu(center west). Res imajo veliko izbiro hlač in majic (večjo kot v slo in večjo kot v drugih h&m-ih v au v katerih sem bila).

(odgovor članu sasula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Trgovine za nosečnice
3.3.2008 22:11:13   
Anonimen
H&M, pa vcasih se Mothercare.

Vse ostale trgovine so mi smrdele.

(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gibi ploda
Alizee

Kdaj ste v prvi nosečnosti prvič začutile gibe ploda?

pred 20. tednom (65%)

v 20. tednu (17%)

v 21. tednu (10%)

v 22. tednu (4%)

v 23. tednu (2%)

kasneje (2%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!