|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koleno - bolečina
10.3.2008 13:38:51   
Ženkica
Pozdravljene.

Sedja bo kmalu 6 mesecev odkar redno (3-4x na teden) tečem po cca 30 minut; zadnji mesec pa me je začelo boleti levo koleno; bolečina je vedno hujša, malo me kljuva in peče; ko naredim pavzo npr. dva dni je ok, potem pa spet jovo na novo. Ker ne bi rada prenehala s tekom (mogoče samo začasno) me zanima, ali ima moje vztrajanje sploh smisel, da si ne bom "za vedno" uničila hrustanca; obstajajo mogoče kakšne maže oz. terapije, ki bi omilile mojo bolečino. Skratka: help me!!!!!!!!!!

Je pa težko, ker sem začela celo uživat v teku + moja postava in splošno počutje sta vedno boljša.

Ženkica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 13:40:02   
Volga
Imaš veliko kg preveč, po kakšnem terenu tečeš, imaš dobre tekaške copate?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 13:45:57   
Ženkica
Kilogramov imam 60, če imam dober dan celo 59 user posted image ; velika pa sem 167 in redno treniram; sem športnica, skratka sem fit. Tako da to ni panika. Tečem pa na traku v fitnesu, kmalu se selim tudi na prosto, ko se bo začelo lepše vreme in bodo dnevi daljši (po temi ne maram tečt, živimo praktično v gozdu, na deželi). Tudi obutev imam primerno; sem že študirala če narobe tečem - stopam, pa sem ugotovila, da je tudi to ok. Torej user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 13:48:33   
Lunc_a
Redno uživaj kalcij( šumeče tablete) bo boljše

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 14:00:21   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Redno uživaj kalcij( šumeče tablete) bo boljše


Bom, hvala za namig. user posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 14:04:00   
jerikou
Hja mogoče imaš samo ligamente malo nategnene in vnete, če te peče pri straneh, če te pa peče za pogačico oz.pod pogačico bi pa mogoče lahko bil miniskus. Posksi masirati koleno z ledom. V jogurtov lonček zamrzni vodo potem pa kr masirat celo koleno do rdečega,da kr mal peče od mraza. Tako smo moral mi v toplicah pred vsako vadbo in po vadbi masirat. Drugače pa imajo v lekarni sigurno kako žaubo za bolečine v sklepih.
lp. J

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 14:04:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

Kilogramov imam 60, če imam dober dan celo 59 user posted image ; velika pa sem 167 in redno treniram; sem športnica, skratka sem fit. Tako da to ni panika. Tečem pa na traku v fitnesu, kmalu se selim tudi na prosto, ko se bo začelo lepše vreme in bodo dnevi daljši (po temi ne maram tečt, živimo praktično v gozdu, na deželi). Tudi obutev imam primerno; sem že študirala če narobe tečem - stopam, pa sem ugotovila, da je tudi to ok. Torej user posted image user posted image


Hja, potem pa ne vem, sem mislila, da bo kaj od tega. Čeprav če te vmes, ko dva dni ne tečeš, nič ne boli, potem je zagotovo povezanop z obremenitvijo. Saj vem, da zdravniki ne bodo nič našli oz. za njih to ni nič in da je zadeva zoprna, pomagat ti pa ne znam. Ko bi znala vsaj sebi, ko me začne po teku kolk boleti user posted image  in to ne samo za dva dni, tako da se kar bojim it teč.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 15:26:09   
bamby
Morda pa tvoje koleno rabi malo pavze,da se razbremeni in poceli kar ga matra user posted image . Daj mu teden ali pa 14 dni, da si spet opomore, pol boš pa videla.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koleno - bolečina
10.3.2008 19:59:21   
cukr07
Težave, ki jih opisuješ so lahko vzrok marsičesa. Svetujem ti, da poiščeš kakšnega fizioterapevta - Cyriax terapevta, ki ti bo koleno stestiral in ugotovil kje je vzrok (meniskus, križne vezi, kolateralni ligamenti...). Lahko da je težava čisto majhna, ki se jo bo dalo odpraviti že s parimi terapijami.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koleno - bolečina
11.3.2008 8:26:33   
Ženkica
Evo, včeraj sem namesto pol urnega teka raje 40 minut vadila na orbitreku; kolena sploh nisem čutila, kot da prej nisem pisala o svojem kolenu, nobene bolečine, nič. Sem se odločila, da bom sedaj nekaj časa kombinirala ; torej, 2x na teden tek in 2x orbitrek (namesto teka), da malo spočijem koleno. Če še vedno ne bo bolje, bom obiskala zdravnika. Aja, pa dodatek kalcija in magnezija bom konzumirala. 

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?