|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zatekanje
17.3.2008 16:03:35   
novopecena
ojla
mene pa zanima če so vsem zatekale noge v času nosečnosti? sem v 36T in pred parimi dnevi so mi gležnji čisto zatekli. se da kaj narediti za lajšanje otekline al nj jih sam u luft držim user posted image za boljšo prekrvavitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zatekanje
17.3.2008 16:08:50   
cv3rklic4
Živjo, a si že šla na dekompresijo? No, slišala sem, da imamo v lj.porodnišnici možnost za lajšanje zatekanja. Zavarovalnica baje krije 3 obiske, samo tega nihče ne obeša na veliki zvon. Pokliči pa se naroči, baje ful pomaga. Če bom jaz na koncu zatekala, bom to možnost zagotovo izkoristila.
Srečno!

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zatekanje
17.3.2008 19:55:14   
tejkaz
Novopecena, poskušaj jesti čisto neslano. Jaz sem v prvi nosečnosti zatekala in je rekla G naj jem neslano. In je pomagalo.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zatekanje
17.3.2008 20:01:40   
Taula
Noge gor, neslana hrana, pa meni ful pomagajo žabe proti krčnim žilam. V bistvu mi ful stisnejo noge in imam zvečer manj zatečene.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zatekanje
17.3.2008 20:04:48   
Tejka.387
Zatekanje je normalno za konec nosečnosti. V LJ lahko obiskuješ abdominalno dekompresijo, zavarovalnica ti omogoča 10 obiskov. Lahko pa si pomagaš s povijanjem nog. Noge si zjutraj takoj ko vstaneš poviješ z elastičnim povojem; jaz si jih povijem čez kolena in mi pomaga. Noge pa imam povite do večera. Malo vseeno zatečejo, ampak bistveno manj, kot če ne bi povijala.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zatekanje
18.3.2008 14:15:48   
cv3rklic4
IZVIRNO SPOROČILO: Tejka.387

V LJ lahko obiskuješ abdominalno dekompresijo, zavarovalnica ti omogoča 10 obiskov.


Verjetno imaš prav, no jaz sem tisto o treh obiskih slišala od kolegice, ki je rodila lansko leto. Če pa jih dobimo lahko 10, pa sploh super. Če oz. ko bo treba, bom šla tudi jaz pogledat, ker je baje ful fino. A je res?

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zatekanje
18.3.2008 14:22:43   
Taula
V LJ lahko obiskuješ abdominalno dekompresijo, zavarovalnica ti omogoča 10 obiskov.


Kje se to naročiš...rabiš napotnico od G?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zatekanje
18.3.2008 14:28:39   
tejkaz
V Ljubljani dobiš informacije od babic na šoli za starše. Tam se prijaviš in začneš hodit. Vsaj tako je bilo leta 2006. Ne rabiš napotnice in nič ni za plačat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zatekanje
18.3.2008 16:11:40   
Katina
Taula, nič ne rabuš napotnice, pokličeš v staro babiško šolo in te naročijo. Priporočajo najmanj 10 obiskov po 32tuser posted image . Traja 1/2 ure. Telefon: 01/522-60-48.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zatekanje
18.3.2008 20:38:18   
Tejka.387
Za AD v LJ P je tako kot pravi Katina.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zatekanje
27.3.2008 16:09:51   
Nasy
meni se je zatekanje nehalo 2 dni po porodu..sem bla tko vesela, ko sem spat vidla svoje >stare< nogeuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zatekanje
27.3.2008 17:58:24   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

V LJ lahko obiskuješ abdominalno dekompresijo, zavarovalnica ti omogoča 10 obiskov.


Kje se to naročiš...rabiš napotnico od G?user posted image



A to je samo za Ljubljančanke? Kaj pa preostala Slovenija? Je še kje to na voljo?


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?