|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 16:38:56   
BUŠICA
kaj ste si oblekle po porodu , ko ste šle iz P? glede na to da ti stare stvari itak še niso prav, pa da je spodaj vse luftno, pa da se ravno ne vidi tisti debeli vir na riti....recimo junija???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 16:46:41   
ona
Jaz sem sicer pozimi oblekla isto s katerim sem prišla v porodnišnico,spodaj pa sem raje always dala namesto viruser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 16:46:49   
emina83
oj!

evo jaz bi npr oblekla kakšne legice, ker so komot, pa še kakšno tuniko za čez, tako, malo daljšo, za čez rito. to sem jaz nosila lani, v večih kombinacijah, ker sem rodila aprila,  nikjer nč ne veže, odspodaj je fino, ker ti ne bo pritiskalo na epiziotomijsko rano (če jo boš seveda imela), pa še bušija skrije user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 16:52:43   
nInAzWeRiNa
legice? sej sm blond ne razumem? te odgovori bodo tut men prišli pravuser posted image ...
lp

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 16:53:29   
andie
Trenirko (z vrvico v pasu, da sm jo lahk naštimala, tak ko treba) pa kratko majčko.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 16:54:32   
andie
legice?


Hm... Pajkice, "Španarce" mogoč..user posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 17:05:39   
Anonimen
Oblekla sem stara oblačila,ker tista,k isme jih nosila v Nose. mi niso bila prav.
Hlače oprijete,daljšo tuniko tudi oprijeto.Vse v velikosti speti xs user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 17:10:45   
emina83
ja, andie ima prav user posted image user posted image user posted image , španarce, po domač user posted image user posted image user posted image

no, jaz sem nosila take, da sem jih imela tik pod koleni, ne one do gležnjev!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 19:21:04   
kekec in mojca
Po porodu si nameravam obleči hlače, ki sem jih kupila v H&M in so zgoraj na gumico in vrvico za zavezat. Niso sicer nosečniške, ampak so bile približno 1 ali dve številki večje, kot je bila moja običajna konfekcijska številka, nosila sem jih pa vso nosečnost. Tudi če mi bodo prevelike, jih bom lahko enostavno zavezala, pa bo. So pa bolj športno elegantni model.

Čez rit pa bom imela daljšo majico, kaj pa mi drugega preostane. V prvi nosečnosti sem enostavno prakticirala, da sem za tisti čas, ko sem bila zunaj, enostavno uporabljala tanke a la allways vložke, da se niso videle čez hlače.


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 19:22:52   
Anonimen
Jaz sem se oblekla stvari, ki sem jih nosila pred nosečnostjo.

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 19:50:03   
CatJa
Nosečniške kavbojke, ker rit se mi v tistih treh dneh najbrž ne bo občutno zmanjšala, čez pas gre pa itak elastika. Aja, pa itak so že zdaj št. XS, tako da manjše bom verjetno težko kje dobila user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 21:04:37   
Netopirčy81
Jest sm oblekla trenerko.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 21:31:05   
bejbi3
Prvič sem šla v etno kompletu malo večjem na vrvico, drugič sem imela hlače do bokov, ker dlje niso šle (pa so bile raztegljive in se jih nosila dolgo v nosečnost), ampak se s porodom vse razširi.  user posted image
Tretjič sem šla v nosečniških hlačah in tudi sedaj bo tako .   

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj obleči po porodu?
5.4.2008 21:32:51   
jajula
nosečniške kavbojke...in jih še vedno nosmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 8:19:11   
anju
s porodnišnice greš komot v istem kot vanjo prideš. trebuh v tistih 3-4-ih dneh izgubi bolj ali manj samo napetost. sama sem pričakovala, da mi bojo čudežno padale dol, a mi niso prav ničuser posted image
priporočam pa za potem tistim, ki ste se zredile, da vam stara oblačila ne bi bila več prav, da si nabavite kaj pred porodom. po porodu je dosti manj časa za pravi šoping.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 8:58:58   
sayuri
Domov sem šla v nosečniških kavbojkah - v katerih sem šla rodit. MAlo sem mogla tisto elastiko na pasu skupaj stisnit, da mi niso dol padle user posted image . Pa prav tako nosečniško majčko sem imela čez. Me ni čisto nič brigalo, če imam rit ali ne, če me kdo gleda ali ne.... važno i je bilo, da grem domov user posted image user posted image user posted image . Saj nisem šla na modno pisto. Pač pa iz porodnišnice v avto in doma iz avta v hišo.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 10:03:52   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Jest sm oblekla trenerko.

Jaz tudi.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 10:06:17   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Jaz sem sicer pozimi oblekla isto s katerim sem prišla v porodnišnico,spodaj pa sem raje always dala namesto viruser posted image


Enako. Saj hlače se dajo po velikost v pasu regulirati...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 10:11:34   
Anonimen
Iz P kar tiste hlace, v katterih sem prisla...bele lahke poletne na elastiko, so bile cist kul, tudi na izgled...user posted image . Samo majico so mi prinesli novo, se mi zdi.

Potem pa obicne poletne hlace, na spagco, take, ki sem jih ze prej rada nosila in sem se v njih dobro pocutila. Nabavi si kaj lusnega za poletje ze zdaj, se da, pa se lazje je kot za zimo, saj so "normalna" oblacila bolj ohlapna in narejena na razne spagce in elastike. Meni je bilo prav grozno, hoditi okrog v nekih raztegnjenih in ne prevec lepih trenirkah. Ze itak je tisti speh s trebuha kar visel in potem da oblecem se neko razvleceno trenirko? No way, jaz se nisem dobro pocutila.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
6.4.2008 16:57:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 18:45:48   
BUŠICA
isto sem si jaz tudi omislila-legice in oblekco-so me pa zanimale še vaše ideje!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 19:15:24   
Čupka
Če si se zredila več kot 10kg, potem je najbolje, da vzameš s seboj kako fino, lahko trenirko. Tudi kombinacija legice + oblekica je super.
Meni so bile vsakič prav kavbojkeuser posted image izpred nosečnosti, tako da se mi s tem ni bilo treba obremenjevat. Edino zgornje dele sem imela pa nosečniške, ker sem bila v joške gromozanska ob odhodu iz porodnišniceuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 19:19:27   
Anonimen
isto sem si jaz tudi omislila-legice in oblekco-so me pa zanimale še vaše ideje!


Ja, dobra stvar, ce se v legicah fajn pocutis.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 20:16:29   
Naja30
Kar nosečniško trenerko. Najbolj komot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj obleči po porodu?
6.4.2008 20:31:50   
jakoLUlana
jaz sem imela s sabo malo vecje kavbojke kot sem jih nosila pred nosecnostjo pa so bile premajhne, ker sem imela se vedno ogromen trebuh. moz mi je potem prinesel nosecniske hlace. naj te neskbi, ker ti vedno lahko prinesejo kaj drugega..

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?