|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 9:34:20   
luka jan
Če katera mogoče ve za kakšen app na Pagu bi se jaz toplo priporočala.user posted image

Rabim v terminu od 5. do 9. avgusta, najboljš v okolici Novalje, lahko tud do 15 km stran, pa nujna je klima, ostalo ni važno kako je. Velikost app ni važna, bi pa sicer šli trije.

Iščem kot nora, pa ni čisto nič več fraj.user posted image user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 11:07:28   
abi
Če odtipkaš apartman Andrea -Kustići ( tam se pomoje cela vas piše Kustić user posted image )imaš navoljo par fotk plaž in seveda app.
Naravne sence res ni, zato pa pridejo v poštev senčniki, šotori...
Apartma je tik ob plaži z majhnimi kamenčki, ko se zjutraj zbudiš imaš morje skoraj pod oknom, domačini so prijazni, v vasi je mir- za zabavo greš pač v Novaljo...
Evo našla:

Josip Kustić

Telefon: +385 (0)51 288 403
Fax: +385 (0)51 288 380
GSM: +385 (0)91 5450 488
+385 (0)91 582 1828




_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 12:50:19   
debeluška
Poglej tukaj je še kar nekaj prostih mest.


http://www.novalja-pag.net/

LP


_____________________________

Rada se pogovarjam....

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 15:54:09   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: debeluška

Poglej tukaj je še kar nekaj prostih mest.


http://www.novalja-pag.net/

LP



Sem poslal, sedaj pa čakam če mi bo kdo sploh odgovoril. Sem poslala že sigurno 100 povpraševanj, pa še odgovora nisem dobila.user posted image user posted image

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 16:18:51   
pf
Apartmani Sabine - Kustić Ivica

Ful dobro in ugodno. Smo bili že trikrat.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 16:37:10   
kajajaka
apartmaji Žutenica Metajna, lastnik Mladen Lončarić, super, pa še prijazni so.user posted image Pokliči.


http://www.novalja-pag.net/metajna/zutenica/

lp

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 18:36:34   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

apartmaji Žutenica Metajna, lastnik Mladen Lončarić, super, pa še prijazni so.user posted image Pokliči.


http://www.novalja-pag.net/metajna/zutenica/

lp

Hvala, k njemu pa ne grem več. Sem bila dve leti nazaj pa je bil tečen ko vrag. Kar naprej je nekaj kompliciral, pa klimo smo kao preveč uporabljali....

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 18:51:46   
svita
Mi smo bili letos v mobilnih hiškah Dalmacia v kampu Šimuni in je bilo fenomenalno in v tistem terminu je bilo še kar nekaj hišk prostih,kako je zdaj bi se pa mogla pozanimati. V hiškah so tri spalnice, wc, dnevni prostor in kuhinja.Odzunaj imaš pokrito teraso, mizo, 6stolov ter 2 ležalnika.Plaža pa je primirna za otroke.Glede na to,da ste štirje,bi lahko vzeli tudi mobilne hišice Confort z isto opremo kot Dalmacia le, da imajo eno spalnico manj pa še cena je ugodnejša. Aja pa hiške so klimatizirane.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno rabim app na Pagu
28.7.2009 19:38:13   
luka jan
Punce hvala za nasvete in kontakte.user posted image user posted image

Sem ravnokar govorila z gospo Andreo Kustić in se vse dogovorila, tako da jutri teden odhajamo še enkrat na Pag.
Abi, hvala!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno rabim app na Pagu
29.7.2009 15:44:45   
andrej77
lepe počitnice vam želim, hkrati pa manjši nasvet... na Pagu imajo zelo radi slovenske avtomobile, zato kakšen samozaščitni ukrep ne bo odveč. namreč, osebno vem za dva primera namernega poškodovanja vozila SLO registrskih tablic, šle so pa gume in trpel je pleh... pa vulkanizerji tud ne marajo SLO avtov rihtat

no takšne so letošnje izkušnje dveh mojih znancev /vozila so imeli prakirana in poškdovana pred apartmajem/, ki so bili v začetku julija na Pagu, upam da se vam izteče lepše

da pa ne bo kdo govoril, da pljuvam po hrvatih in sejem strah ipd. naj povem, da gremo tudi mi letos za 12 dni na Krk... seveda bodo samozaščitni ukrepi situaciji primerni    

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno rabim app na Pagu
29.7.2009 20:14:36   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

lepe počitnice vam želim, hkrati pa manjši nasvet... na Pagu imajo zelo radi slovenske avtomobile, zato kakšen samozaščitni ukrep ne bo odveč. namreč, osebno vem za dva primera namernega poškodovanja vozila SLO registrskih tablic, šle so pa gume in trpel je pleh... pa vulkanizerji tud ne marajo SLO avtov rihtat

no takšne so letošnje izkušnje dveh mojih znancev /vozila so imeli prakirana in poškdovana pred apartmajem/, ki so bili v začetku julija na Pagu, upam da se vam izteče lepše

da pa ne bo kdo govoril, da pljuvam po hrvatih in sejem strah ipd. naj povem, da gremo tudi mi letos za 12 dni na Krk... seveda bodo samozaščitni ukrepi situaciji primerni    


in kakšni dobo ti ukrepi?
kje na pagu se je to zgodilo?

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno rabim app na Pagu
29.7.2009 21:21:25   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: andrej77

lepe počitnice vam želim, hkrati pa manjši nasvet... na Pagu imajo zelo radi slovenske avtomobile, zato kakšen samozaščitni ukrep ne bo odveč. namreč, osebno vem za dva primera namernega poškodovanja vozila SLO registrskih tablic, šle so pa gume in trpel je pleh... pa vulkanizerji tud ne marajo SLO avtov rihtat

no takšne so letošnje izkušnje dveh mojih znancev /vozila so imeli prakirana in poškdovana pred apartmajem/, ki so bili v začetku julija na Pagu, upam da se vam izteče lepše

da pa ne bo kdo govoril, da pljuvam po hrvatih in sejem strah ipd. naj povem, da gremo tudi mi letos za 12 dni na Krk... seveda bodo samozaščitni ukrepi situaciji primerni    

Mi smo se ravno to soboto vrnili iz Paga, pa moram reč da nisem nikjer zasledila kaj, kar bi nakazovalo proti Slovencem. Sem bila prav presenečena kako so domačini prijazni, celo prcič sem doživela da se je natakar z nami pogovarjal slovensko. Pravzaprav sem bila presenečena. Zato se bomo za pet dni spet vrnili in upam da po tem ne spremenim svojega mnenja.user posted image

Pa vseeno, hvala za opozorilo.

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno rabim app na Pagu
29.7.2009 23:08:47   
andrej77
kje točno sta bla ne vem, zagotovo pa na Pagu... sta mi svetovala naj s seboj vzamem še 4 rezervne pnevmatikeuser posted image user posted image , baje pa se tudi policiji ne da ukvarjat s takšnimi "majhnimi" stvarmi... lej pišem, kar sta mi povedala

osebno bom vzel s seboj navadno prevleko za avto, par evrov stane v kakšni malo večji trgovini (apartma bo zraven morja in avta razen 2x, 3x ne nameravam rabit, prevleka pa lepo zakrije tablice, pa še v senci bo), bolj dosledno bom uporabljal alarmno napravo ipd... ne bom pretiraval... pa kakšno pivo več bom vzel, za ponočno hlajenjeuser posted image

res pa je, da malo bolj spremljam hrvaški tisk (hvala Gates-u za internet).


< Sporočilo je popravil andrej77 -- 29.7.2009 23:12:03 >

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?