|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Snemanje poroke
17.4.2008 14:46:28   
Skratek46
Že 100x odprta tema-sam hotela sem vas vprašat,če se vam ne zdi absurdna cena 600EUR za celodnevno snemanje.Sej ne rečem nič-sam ne vem no-vseeno se mi zdi cifra previsoka in to ful!!!! Je katera od vas-po možnosti iz obale šla kaj boljše skozi???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Snemanje poroke
17.4.2008 15:32:58   
kaja26
midva sva dala 200€

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Snemanje poroke
17.4.2008 15:34:33   
anabanana
600 EUR dam samo pod pogojem, da me pride snemat Steven Spildberguser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Snemanje poroke
17.4.2008 15:36:10   
Skratek46
Ma pazi ti to-zdej mi en kao priporoči enega mladega ki dela na črno-ga pokličem in se začneva menit ko mi ustreli 850EUR-meni je blo slabo-res.Da on dela cel film in scenarij in kaj jst vem kaj...mislim HALOOOO???? Pa kaj so strgani ej-mi je prav padla morala zdej.
Kako si pa ti zrihtala to za 200EUR?


(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Snemanje poroke
17.4.2008 16:44:38   
kaja26
Ja čist lepo, kr poklicala sem ga pa je povedal ceno. Drugače tudi nekaj za tv snema. Mislim vsajuser posted image Ima pa studio doma in ti najprej ko posname cd da da ga pogledaš in pol poveš če bi kaj spremenila



< Sporočilo je popravil kaja26 -- 17.4.2008 16:45:10 >

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Snemanje poroke
18.4.2008 23:13:30   
Anonimen
Jaz sem imela Studio Jani iz Maribora. Je bilo 500 eur ampak mi ni žal za njih. Res lepo zmontirano s glasbeno spremljavo in res lep nepozaben spomin.

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Snemanje poroke
18.4.2008 23:21:42   
FLASK_A
Nogica, kako pa to da iz MB?user posted image Sej so jh samo potni stroški dosti prišli, ni res?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Snemanje poroke
21.4.2008 23:14:44   
Anonimen
FLASK_A v našem koncu ni blo nič pametnega. Za potne stroške pa se ne spomnim koliko je v tem vračunano, v glavnem  blo je 500 eur. Pa moje ga je prišlo okol 30-40 eur (potni stroški)

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Snemanje poroke
22.4.2008 11:57:16   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

600 EUR dam samo pod pogojem, da me pride snemat Steven Spildberguser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  se podpišem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Midva bova dala 250 EUR user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?