|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 11:37:53   
Volga
Vprasanj tipa: ali pustite otroke same pred trgovino? Ko pa se itak ve, da nobena na RR tega ne pocne, ce pa ze, pa itak tega ne bo priznala.

Ali tipa: ali privezete svoje otroke v avtu? Ko pa se itak ve, da na RR vse mame privezujemo svoje otroke v avtosedezih. Ce pa katera ne, pa itak ne bo priznala.

ALi tipa: ali drzite svojega otroka za roko, ko greste po cesti oz. plocniku? Ko pa se itak ve, da na RR to vse pocnemo, ce pa katera ne, pa itak ne bo priznala.

torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? Ali kar tako, "sem pac viedla, moram povedat naprej?"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 11:39:56   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Vprasanj tipa: ali pustite otroke same pred trgovino? Ko pa se itak ve, da nobena na RR tega ne pocne, ce pa ze, pa itak tega ne bo priznala.



Kako da ne, ti si priznala user posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 11:42:14   
vesel
Sem opazila ja,te tipe vpraanj.
ej nimam pojma emu to. Pomoje iejo mnenja drugih,.....itd...da pol vejo kk sami nardit. Ma ne vem no.

Prav je,da pove Volga. Je pa res BZ,e se ta vpraanja ponavljajo.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 11:47:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? 
Ja, tocno zato.  Sicer je pa zelo zalostno, da to ni vsaki mamici samoumevno.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 23.4.2008 11:54:50 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:21:55   
Mišni
Meni se pa zdi, da vseeno malo pretiravate s tem čakanjem oz. nečanjem v avtu ali pred trgovino, pa komaj upam to povedat, ker ste tukaj vse tako prekleto popolne. In takoj udri po siromaku, ki ni brezmadežen.

Torej: moj otrok, ki je sicer sedaj star 6 let, čaka in pred trgovino in v avtu, če grem bencin plačat ali na hitro v trgovino. >In ga niti privežem ne. In to že kar nekaj časa, ne spomnim se pa res točno, koli. Morda dve leti, recimo.

Pa tudi v vozičku sme ga pustila pred trgovino, ko je bil majhen. Res da sem imela voziček na očeh, pa vendar. Mnei se to ne zdi nič takega. Če ne gre voziček  trgovino, pač ne gre. Ga pustiš pred vhodom in ga imaš na očeh.

Pa sem prepričana, da je še precej takih, samo kdo bi pa upal med samimi "popolnimi" ljudmi kaj takega priznati? To bi blo zgražanja, da je kaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:24:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Meni se pa zdi, da vseeno malo pretiravate s tem čakanjem oz. nečanjem v avtu ali pred trgovino, pa komaj upam to povedat, ker ste tukaj vse tako prekleto popolne. In takoj udri po siromaku, ki ni brezmadežen.

Torej: moj otrok, ki je sicer sedaj star 6 let, čaka in pred trgovino in v avtu, če grem bencin plačat ali na hitro v trgovino. >In ga niti privežem ne. In to že kar nekaj časa, ne spomnim se pa res točno, koli. Morda dve leti, recimo.

Pa tudi v vozičku sme ga pustila pred trgovino, ko je bil majhen. Res da sem imela voziček na očeh, pa vendar. Mnei se to ne zdi nič takega. Če ne gre voziček  trgovino, pač ne gre. Ga pustiš pred vhodom in ga imaš na očeh.

Pa sem prepričana, da je še precej takih, samo kdo bi pa upal med samimi "popolnimi" ljudmi kaj takega priznati? To bi blo zgražanja, da je kaj.


O, Mišni, priznaš tudi ti user posted image   Jaz sem itak že na oni temi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:28:10   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
O, Mišni, priznaš tudi ti user posted image   Jaz sem itak že na oni temi.


Saj sem jaz tudi že tam napisala. Pa tisto o šiltu in kapi in blond laseh ter o verigi, na katero se otroka priveže, to vem, da so ostale itak razumele, da je pomenilo, da se pretirava s tem. Saj so itak vse tako pametne, da razumejo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:33:17   
Mešamdrek
Jaz ga pustim v avtu,če grem bencin plačat ali pa če spi in grem v trgovino.Avto pa vedno zaklenem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:34:56   
srki
Jaz še zdaleč nisem brezmadežna, se mi pa malo zdi neogodorno tako malega otroka puščati pred trgovino. Mogoče odvisno od otroka, ne vem, če bi naš čakal in gledal, kdaj bom prišla. Verjetno bi kam šel, mogoče kar na cesto.

Če otroka kdo ne privezuje, njegova stvar. Čudno se mi zdi, Mišni, da ga pri 4 letih nisi več privezovala. Pa da povem, jaz ga tudi vedno ne, res na krajših relacijah in neprometnih cestah, neodgovorno, vem. Če pa nimam avtosedeža v avtu, ker ga imam v maminem, ga pa samo dam na zadnji sedež, vendar pripnem. 

Mislim, da nikdar nisem glede tega pripenjanja, če je bila kašna tema, udrihala čez tiste, ki ga ne. Rajši sem bila tiho. Saj veste, zakaj.

Evo, jaz tudi priznam napako,  upam, da je ne bom nikoli obžalovala.

Pred trgovino ga pa res še nisem pustila, ker kot prvo, ne bi hotel biti  pred trgovino, kot drugo me je groza, da bi šel na cesto, ki je zraven.

Da greš pa bencin plačat in otroka pustiš v avtu, mi pa ni nič takega.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:37:11   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

torej v cem je fora takih vprasanj? Da izrazimo zgrazanje nad tistimi, ki to pocnejo? Da opozarjamo, da je to potrebno poceti? Ali kar tako, "sem pac viedla, moram povedat naprej?"




obatroje user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:37:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz še zdaleč nisem brezmadežna, se mi pa malo zdi neogodorno tako malega otroka puščati pred trgovino. Mogoče odvisno od otroka, ne vem, če bi naš čakal in gledal, kdaj bom prišla. Verjetno bi kam šel, mogoče kar na cesto.

Če otroka kdo ne privezuje, njegova stvar. Čudno se mi zdi, Mišni, da ga pri 4 letih nisi več privezovala. Pa da povem, jaz ga tudi vedno ne, res na krajših relacijah in neprometnih cestah, neodgovorno, vem. Če pa nimam avtosedeža v avtu, ker ga imam v maminem, ga pa samo dam na zadnji sedež, vendar pripnem. 

Mislim, da nikdar nisem glede tega pripenjanja, če je bila kašna tema, udrihala čez tiste, ki ga ne. Rajši sem bila tiho. Saj veste, zakaj.

Evo, jaz tudi priznam napako,  upam, da je ne bom nikoli obžalovala.

Pred trgovino ga pa res še nisem pustila, ker kot prvo, ne bi hotel biti  pred trgovino, kot drugo me je groza, da bi šel na cesto, ki je zraven.

Da greš pa bencin plačat in otroka pustiš v avtu, mi pa ni nič takega.


Mišni je mislila pred trgovino in ne v avtu. Po moje. Da ga ne priveže pred trgovino, tako kot jaz.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:39:31   
srki
Aja, no, jaz sem priznala, kdaj ga ne privežem. Saj vem, malomarnost. Včasih pa res nimam drugega, kot ga dat samo v avto na zadnji zic in ga privezat.

Kaj pa, ko se ti otrok non stop odpenja v sedežu? Moj se sicer ne, sestrin pa se, tako da imajo vedno  komedije zaradi tega.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:43:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Aja, no, jaz sem priznala, kdaj ga ne privežem. Saj vem, malomarnost. Včasih pa res nimam drugega, kot ga dat samo v avto na zadnji zic in ga privezat.

Kaj pa, ko se ti otrok non stop odpenja v sedežu? Moj se sicer ne, sestrin pa se, tako da imajo vedno  komedije zaradi tega.


Odvisno koliko je star. Moj se je enkrat, ne vem, koliko je bil star, začel repenčiti in odpenjati, pa sem ga lepo opozorila, pa nic, pa sem rekla, da bom ustavial in avto in da bo sel pes naprej in saem ga res ustavila in postavila ven iz avta. Nikdar vec mu na kraj pameti ni padlo, da bi se odpel.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:44:54   
ElaM
Nisem neka super, druper mama, ampakpri avtosedežih sem 100% dosledna, vedno privežem, pa če se peljemo samo 100 metrov.
Če grem plačat bencin, tamalidve vedno pustim v avtu, ravno tako če grem na bankomat.
Da bi ju pa same pustila pred trgovino ali bilokje drugje pa ni šans. Bolj, kot tega, da bi ju kdo odpeljal je mene strah tega, da bi šli na cesto.

Še odgovor, najbrž nekateri, ki odpirajo take teme hočejo opozoriti na problem, nekateri si najbrž pumpajo ego, pa še kaj bi se verjetno našlo.

_____________________________

:)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:47:58   
kalbo
Glede puščanja pred trgovino, je pač odvisno od otroka in vsaka mama najbolj ve za svojega otroka, a je sposoben ostat pred trgovino al ne. Jest si mojega nebi upal pustit zaenkrat.

Skrajno neodgovorno se mi pa zdi neprivezovanje otroka v avtu, pa naj bo to na dvorišču, na prometnih al pa neprometnih cestah. Največ nesreč se zgodi ravno pred domačim pragom. Sam kaj, ko ljudi nič ne izuči, opravilo, ki traja največ minuto lahko otroku reši življenje...kaj je pa minuta proti otroščem živjenju pa vsi vemo. Če otrok sploh ne pozna vožnje brez sedeža, sploh ne ve, da se lahko vozi še kako drugače.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:52:32   
kalbo
Pa še nekaj sem opazil že parkrat. V trgovini mama otroku noče kupit čokolade, ker mu škodi, pa pašteta ma preveč Ejev, pa bla bla poslušam celo pot skozi trgovino in še na blagajni, pol pa hop poči triletno deklico na zadnji sedež poleg avtosedeža, se zavali na vozniški sedež, se pripne (opa, sebe itak) in se odpeljeta.
Kaj bolj ogroža otroka, po...kani Eji, al neprivezanost v avtu?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 12:54:53   
Anonimen
Point je v tem,da pol dokazejo kako so same popolne mame,ker tega pa res nikol!!!!nobena ne naredi...Fino se je zgrazat,pa s prstom kazat na druge.
Mene tut zjezi,ker pol vse pisejo;groza,jaz pa ne bi nikol,kako more,kaksna mama pa je...pa bla bla bla.user posted image

Zdaj grem pa se mal prebrat kaj ve mislite.Pa pa.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:00:23   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glede puščanja pred trgovino, je pač odvisno od otroka in vsaka mama najbolj ve za svojega otroka, a je sposoben ostat pred trgovino al ne. Jest si mojega nebi upal pustit zaenkrat.

Skrajno neodgovorno se mi pa zdi neprivezovanje otroka v avtu, pa naj bo to na dvorišču, na prometnih al pa neprometnih cestah. Največ nesreč se zgodi ravno pred domačim pragom. Sam kaj, ko ljudi nič ne izuči, opravilo, ki traja največ minuto lahko otroku reši življenje...kaj je pa minuta proti otroščem živjenju pa vsi vemo. Če otrok sploh ne pozna vožnje brez sedeža, sploh ne ve, da se lahko vozi še kako drugače.


Ja, imaš prav.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:04:13   
ZARA
Nisem popolna, ampak mi je pa totalno mimo, da mama pomerja obleke v trgovini, dojenček pa zunaj čaka! Ne glede na to, ali greš lahko z vozičkom noter ali ne. OK., pač pretiravam. In ja, privezujem jo samo za 1 meter in za roko jo tudi držim, valjda, če greva po cesti.  


lp, čistunka ZARA

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
23.4.2008 13:11:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:13:20   
lunca77
Sej vem da mal smetim, ampak me res zanima (ne za ego pumpat) kako greste na stranišče če ste same zunaj z otrokom v vozičku. Za druge stvari pa improviziram - recimo če grem na pumpo mi niti na kraj pameti ne pade deco not vlačit za plačat, privežem jih vedno, pred trgovino pa jih še nisem pustila čakat (bi jo ucvrla nekam čim bi pete odnesla).
Ja men so pa hecna tud vprašanja v stilu "pri devetih mesecih govori - a je to kaj narobeuser posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:15:21   
kjava
Mislim, da na tej temi ni treba razlagat, kdo pusti in kdo ne, pa zakaj, to pejte pisat tja na uno, zarad katere je volga tole odprla.

Odgovor: ne vem, se mi niti ne da razmišljat v čem je point, še manj pa pisat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:24:38   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Glede puščanja pred trgovino, je pač odvisno od otroka in vsaka mama najbolj ve za svojega otroka, a je sposoben ostat pred trgovino al ne. Jest si mojega nebi upal pustit zaenkrat.


Ja, se strinjam zelo, v tem je ves point.

In ja. v avtu ga tudi jaz (skoraj) vedno privežem. Edino takrat ga ne, ko se peljeva do vrtca (pa imava kakšnih 200 metrov po naselju do tja), pa ga ne morem takrat, ko se notri baševa, ker je premalo prostora, pa po možnosti še ščije (pa ne otrok, da dežuje, se mislila) zraven. Takrat ga pa res ne, ampak to je bilo kakšnih 3-krat do sedaj.

Za lulanje se pa sploh ne spomnim, kako je bilo. Ker sme res bila bolj malo takrat z otrokom po trgovinah, ker niti teh centrov še ni bilo. Če pomislim, bi voziček zapeljala v WC, torej pred kabino, ne prav notri (kamor itak najbrž ne gre?. Pač do tja, do kamor bi šlo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:29:24   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lunca77

kako greste na stranišče če ste same zunaj z otrokom v vozičku.



Misliš doma? Nič, pustila sem ga, zapeljala sem voziček v garažo in hopsa gor. Ker pa je pri nas vedno kdo doma, se to niti ni dogajalo velikokrat.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: V cem je point nekaterih vprasanj?
23.4.2008 13:40:53   
Pajaca
Rečmo nekaterim se zdijo take stvari skrajno neodgovorne, rečmo stvari kot so:
- puščanje dojenčkov pred trgovino
- puščanje otročkov v odklenjenem avtu ko greš plačat bencin
- neprivezane otroke vozit v avtu, pa čeprav samo do trgovine
- it čez cesto in pustiti, da se otrok drži le vozička.

Pač enim varnost dosti pomeni in so zgrožene ko vidijo otroka pred trgovino samega.



Drugim je pač čudno to, da imajo nekje 1cm debelo plast prahu po policah, ali umazane omarce v kuhinji ali kaj takega, pa bo pol napisala, sem bila pri Pajaci na obisku pa veste da ima tok prahu po policah ko da je ravn snežil....


Tko da ne vem zakaj te čudijo taka vprašanja, pač enim take stvari niso jasne... no po pravic tudi meni niso. Sicer ne sprašujem tega, ker itak vem da se bodo javile le tiste ki nikoli tega ne naredijo, pa da se bodo zraven pofočkale tudi tiste ki to redno delajo, a itak se je treba pofočkat pa se zgražat....


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?