|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Icandy Peach
24.1.2011 18:26:01   
petrca82
Pozdravljene!

Ker sem nova tukaj in ker kmalu pričakujemo naraščaj me zanima če je že katera slišala za vozičke Icandy? Jaz sem slišala prejšnji teden reklamo na radiu in sem nato malo pogooglala... voziček je res lep pa še zloži se tak, da bi verjetno še v mojega twingeca šel.
Če katera ve kaj več naj prosim sporoči, drugače pa ga tak grema konc tedna v Lj pogledat!

čao,
Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Icandy Peach
24.1.2011 20:52:43   
marjetka15
OJ,

tudi jaz letos pričakujem naraščaj. Tale voziček pa zgleda ful super, ga ne poznam samo ga bom šla sigurno pogledat v MC Šiška. Ali veš morda kakšna je cena vozička (športni, košara)? Ful je podoben Joolz-u ki mi je prav tako všeč...
Kdaj ga boš pa šla pogledat? Jaz sem sicer iz LJ, samo sem na bolniški in ne morem okrog hodit. Prosim sporoči, vsaj ceno.

lp

(odgovor članu petrca82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Icandy Peach
25.1.2011 9:05:42   
kristinaj
ej... preden kupite voziček ga dejte sprobat, da se enostavno zloži, ne da rabiš še koga zraven, da je praktičen, da so kolesa vrtljiva, da ima prostorno torbo in kaj vse dobiš zraven, npr, plastiko proti dežju, mrežo proti komarjem, senčnik, ima tudi lupinico.. .... in dajte raje malo več denarja, da vam ne bo prehitro žal....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu petrca82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Icandy Peach
26.1.2011 10:45:39   
petrca82
Hej pozdrav!

Smo šli včeraj pogledat voziček v Lj, in vam povem da naju je voziček navdušil! Od dizajna, upravljanja in sploh zlaganja... vse gre z eno roko. Vse je cool, samo cena je malo visoka user posted image Komplet z košaro in adapterji je 830€ user posted image user posted image Naj bi bili pa tile iCandy vozički na istem nivoju kot Bugaboo, tako da potem cena niti ni visoka. Mi še moremo malo prespat user posted image

čao, petra

(odgovor članu petrca82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Icandy Peach
28.1.2011 18:18:44   
nusi
tega vozička sicer ne poznam, samo bom ponovila, kar je ena pred mano napisala. Ne preveč šparat, ker boste hitro dvakrat kupovale.

< Sporočilo je popravil nusi -- 28.1.2011 18:19:55 >

(odgovor članu iCandy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Icandy Peach
15.2.2011 15:44:54   
Anitka
Mi je zelo všeč, če bi se ga dalo dobit na obroke bi bila stvar za razmislit.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Icandy Peach
15.2.2011 16:29:03   
iCandy
Anitka, na obroke se ga dobiti v trgovini ENIM v Mariboru, preko Diners ali AmericanExpress kartic.

Veliko lepih trenutkov!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Icandy Peach
15.2.2011 18:02:25   
Anonimen
Dobro zgleda, sam kaj ko ima spet to skoljcno obliko sedeza. A res neznajo vec za otroka udobnih in za starse prakticnih vozickov delat. Predvidevam, da je tut treba sportni del snet, da vozicek lahko zlozis.

(odgovor članu iCandy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.2.2011 19:40:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Icandy Peach
15.2.2011 20:44:11   
fluf
Evo Otika, men tud ni všeč to... pa nam je v MŠ prodajala ravno Qunnya, da je super, ker ma sedež 90 stopinj... kao da ni nič narobe če leži z nogicami v zrak...

sicer pa voziček tud meni zgleda všečen, samo gledat ga nisem šla...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Icandy Peach
15.2.2011 20:54:11   
TuBoLina_86
čer!

no, meni se tale icandy dopade predvsem, ker ima možnost namestitve košare IN športnega sedeža, kar bi nam od aprila naprej še kako prav prišlo....  starejši sin bo star 19 mesecev, ko bo postal starejši bratec, in bi bilo super, če bi lahko šla z obema v enem vozičku na sprehod... ampak cena 830 eur za voziček mi je pa malo tu mač user posted image user posted image

sedaj imam quinny freestyle 3xl, in pikolo marela..... tudi če oba prodam, ne dobim toliko denarja, da bi lahko kupila tega.... so mi pa res všeč... ljubezen na prvi pogled user posted image user posted image user posted image user posted image predvsem praktičnost.....

a je kakšen podoben model, le cenejši? user posted image



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Icandy Peach
15.2.2011 21:00:23   
Anonimen
Britax oz Romer ima en tak duo sistem vozicka se mi zdi.

(odgovor članu TuBoLina_86)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Icandy Peach
16.2.2011 8:34:30   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Dobro zgleda, sam kaj ko ima spet to skoljcno obliko sedeza. A res neznajo vec za otroka udobnih in za starse prakticnih vozickov delat. Predvidevam, da je tut treba sportni del snet, da vozicek lahko zlozis.


In to vedno reče nekdo, ki takega ni nikoli kupil in ga uporabljal. Imamo školjčno obliko in mi ni čisto nič nepraktičen in malemu čisto nič neudoben. Če bi bil neudoben, potem se ne bi not vozil še zdaj pri 27 mesecih, ne bi prosil naj ga poležem v vodoravni položaj. Voziček je zelo praktičen, super je. Pediater in fizoterapevt pa tudi nista imela nič proti za povedat. Noge v luftu niso, ima jih pokrčene, to pa ni nič neudobno ali narobe. Naš je vedno spal s pokrčenimi nogami v "luftu", a potem mu naj poležem noge tudi med spanjem v postelji, ker mu je neudobno. Voziček pa sem zložila in sestavila prej kot prijateljica peg perego, da ne govorim potem o teži vozička in še bi lahko pluse naštevala. In tudi njen otrok je vedno zaspal v vozičku na hrbtu, pokrčil noge v luft, celo zložil noge na varnostno ograjico, niti enkrat se baje ni obrnil na bok.
Vsak ima pač svoje želje in izkušnje in vedno tole pljuvanje školjčne oblike je pretirano.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Icandy Peach
16.2.2011 9:08:42   
mayci
turbolina, jaz poznam še voziček ABC Design Zoom, ki ima prav tako možnost namestitve košare in športnega dela.
Glej:
http://www.mali-vragci.si/images/vozicek_za_dvojcke_abc-design_zoom-orange-black2.jpg

Za ostale možnosti pa poglej na splet, pa boš videla, meni je na pogled super.user posted image


< Sporočilo je popravil mayci -- 16.2.2011 9:15:26 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Icandy Peach
16.2.2011 9:35:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
In to vedno reče nekdo, ki takega ni nikoli kupil in ga uporabljal.

Kupila ga hb res nisem. Sem ga pa uporabljala 14 dni, ko smo pri nasem neko reklamacijo resevali in prav zato pravim, da je obup ... No vsaj meni in nasi tamali. Pac vedno je bila navajena komot spat in vedno s stegnjenimi nogami ... No pokrcene je imela samo ko je na boku spala, sam to v tem vozku itak ni bilo mozno. Potem jaz sem bila navajena jo zunaj v vozicku previt, pa z eno potezo vozicek zlozit brez snemanja sedeza, pa tut ce je imel vozicek zaradi tega kako kilo vec ...

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Icandy Peach
16.2.2011 17:28:54   
iCandy
Pozdravljene!

Opazili smo, da se voziček iCandy Peach primerja z vozički, ki mu niso niti malo podobni. Peach voziček je v osnovi čisti ENOsed. Ima pa edinstveno možnost nadgradnje v DVOsed, ki ni nič večji kot enosed. Z njim lahko normalno nanevrirate kot z ENOsedom. Zložen je trenutno najmajnši voziček na trgu!
Kar se pa tiče kalupastega sedeža je pa tako... otrok v takem sedežu lahko normalno spi s pokrčenimi nogicami (tako otrok spi tudi v trebuhu). Nogice niso v zraku, ampak so pokrčene.
Razumemo tudi, da je voziček drag in da so trenutne razmere vse prej kot dobre. Ampak vseeno menimo, da voziček opravičuje ceno z kvaliteto ter edinstvenostjo!

Veliko lepih trenutkov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Icandy Peach
20.2.2011 20:14:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: iCandy
... Ima pa edinstveno možnost nadgradnje v DVOsed, ki ni nič večji kot enosed. Z njim lahko normalno nanevrirate kot z ENOsedom ...


Ta lastnost ni edinastvena samo za ta voziček ... Mutsy jo ima naprimer tudi:

user posted image
(pa še celo Sarah Jessica Parker ga je pred seboj porivala) user posted image

(odgovor članu iCandy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Icandy Peach
20.2.2011 21:16:27   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


Ta lastnost ni edinastvena samo za ta voziček ... Mutsy jo ima naprimer tudi:

user posted image
(pa še celo Sarah Jessica Parker ga je pred seboj porivala) user posted image



O hudo, Otika, kje bi našla takšne podatke o mutsyju, na njihovi spletni strani jih ne najde. Ne to kdo ga ima  user posted image , ampak o takšnih dodatkih

< Sporočilo je popravil nusi -- 20.2.2011 21:19:53 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Icandy Peach
20.2.2011 21:22:32   
Anonimen
Poglej pod dodatke pri Urban riderju. Al pa v googla vtipkaj Mutsy duo seat pa ti bo slikce in filmčke ven vrglo ... glede prktičnih vidikov uporabe pa Skuštrano vprašaj user posted image

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Icandy Peach
21.2.2011 14:52:44   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

turbolina, jaz poznam še voziček ABC Design Zoom, ki ima prav tako možnost namestitve košare in športnega dela.
Glej:
http://www.mali-vragci.si/images/vozicek_za_dvojcke_abc-design_zoom-orange-black2.jpg

Za ostale možnosti pa poglej na splet, pa boš videla, meni je na pogled super.user posted image



jap, res je super, predvsem, ker ima možnost košare in športnega dela, pa še cenocno je dokaj ugoden.... le to mi ni všeč, da na tej spletni strani MORAŠ kupit 2 košare zraven, ker je pač razprodaja.... user posted image



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Icandy Peach
23.2.2011 22:56:59   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Poglej pod dodatke pri Urban riderju. Al pa v googla vtipkaj Mutsy duo seat pa ti bo slikce in filmčke ven vrglo ... glede prktičnih vidikov uporabe pa Skuštrano vprašaj user posted image
 

mutsy je zakon in sigurno vreden svojega denarja...na prvi pogled bi me prepričale zračnice user posted image  dalje pa ne bi, ker je preveč za pisat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Icandy Peach
9.9.2011 9:11:42   
čebela1
ker tudi jaz zdaj malo gledam vozičke in ker mi ej ta zelo ušeč, bi prosila kaksno uporabnico če mi lahko pove kaksno mnenje??

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Icandy Peach
20.9.2011 8:37:10   
zvezdica05
iCandy peach vozi Victoria Beckham ;)

(odgovor članu čebela1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Icandy Peach
20.9.2011 11:19:26   
čebela1
ja samo nimam njenega kontakta da bi jo povprašala :)) user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?