|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mojo mamo je zbil avto
9.5.2008 23:50:07   
Anonimen
ja danes user posted image

In to na pločniku oz. na nekem parkirišču. Je šla punca rikverc pa jo ni videla.
Jo je zbila, mama je padla in zavpila, zato je potem ustavila, še dobro da ni vozila dalje, ker jo ne bi bilo več tukaj.

Sem klicala rešilca, so jo peljali na UKC, sicer ni nič zlomljeno, je pa polna hematomov, šepa, vsa je plava, krvava, potolčena, vse jo boli, se ji vrti...

Glede na to, da sem delala pri odvetniku sem ji svetovala naj gre vsaj do agencije, ki se ukvarja s prometnimi nesrečami pa bo morda dobila kakšno odškodnino vsaj za prestan strah in za bolečine.

Ona je pa odločno proti, njej se vsi smilijo, ta punca se ji smili, ker je pač tam jokala, da kaj je storila in navsezadnje je še mama tolažila njo.

Kaj pa ve pravite na to, je res brezveze zahtevati odškodnino, ker ni ravno vsa polomljena in v gibsu, ampak je samo plava in krvava na večih mestih in vsa prestrašena že če vidi avto. Malo imam tudi jaz slabo vest ker sem klicala policijo, vendar so mi na 112 rekli, da jo moram. Upam, da je ne bo doletela kakšna visoka denarna kazen, ker tega ji pa ne privoščim, odškodnino pa plača zavarovalnica.

Po eni strani se tudi meni ta punca smili, se mi pa smili tudi moja mama pa me zato zanima še kakšno mnenje.

hvala user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mojo mamo je zbil avto
9.5.2008 23:52:18   
CatJa
Pusti mamo, naj se sama odloči. Ji pa želim, da čimprej okreva user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mojo mamo je zbil avto
9.5.2008 23:57:14   
Pi-kica 1
Se strinjam s Catjo. Mama se bo sama najbolje odločila. Še dobro, da ni bilo bolj kaj narobe. 

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 0:01:28   
Anonimen
Catja in Pikica, ja verjetno imata prav, naj se sama odloči.

Pa saj je tudi meni punce žal, se je res sekirala. Ali morda katera ve, če bo morala kaj plačati ker so jo policaji popisali pa tudi pihati je morala? Joj upam da ne.user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 0:53:19   
Urša
Mene je tudi oplazil avto na parkirišču, isto rikverc in ni ženska videla. Mi je mišico na nogi stisnilo, zlomljenega nič, bolečine pa ufffffffff, 2 tedna orng! Sem mogla tudi jaz pihat. Hematom mi še danes po pol leta ni v celoti izplahnel. Sem pa uveljavljala polico na zavarovalnici in nekaj dobila, njej so šle samo bonitete, denarne kazni je bilo 20 EUR. Na mestu tvoje mami bi vložila zahtevek za odškodnino, ji pripada. Pa naj se čimprej pozdravi! Strah pa ostane!


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 6:29:32   
lelaval
Pusti mamo, naj se sama odloči. Ji pa želim, da čimprej okreva


Se podpišem

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 7:24:57   
BlackyMouse
Najbolj važno je, da je ŽIVA! In tega noben denar na svetu ne nadomesti, zato pusti, naj odloči kakor se želi sama...

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 8:15:49   
Anonimen
Ojoj....vam se spet dogaja user posted image

Naj se mama sama odloci. Samo da je vse v redu z njo, da ni kaj hujsega :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 8:25:29   
jolly123
Jaz sem zardai poškodb v prometni nesreči dobila 1 mio SIT, tako da naj razmisli. To itak ne bo plačala ta punca ampak gre iz zavarovalne police. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 8:38:22   
katjes
Res je, celo življenje plačuješ en kup zavarovanj, potem pa pride ena prilika, ki se je na srečo kar dobro izšlo - glede na to, kakšne hujše poškodbe bi lahko mami še pokasirala, pa te prilike ne izkoristiš.
Mami naj pomisli, kakšne plače si na zavarovalnici izplačujejo - ta punca, ki pa je nesrečo povzročila, ne bo plačala tvoji mami nič.

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 9:22:37   
Anonimen
ja, danes sem jo poklicala po telefonu in je rekla da je noč preživela v močnih bolečinah. Pa da jo je zdaj kar strah če gre kak avto proti njej, da se boji da bo kar nanjo zapeljal.

No, jo bom pustila, da se sama odloči, povedala pa ji bom tudi vaša mnenja user posted image

Konec koncev pa res, glavno da je živa, hvala bogu user posted image

(odgovor članu katjes)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 9:26:51   
Anonimen
To itak ne bo plačala ta punca ampak gre iz zavarovalne police. 


Aha.

Potem pa veselo po paket...user posted image

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 10:06:50   
gojska
kaj vam je, itak se bo mama sama odločila, 
pa itak se bi vsak normalen sekiral če bi koga zbil
to je nesreča in zaradi takih nesreč se zavarujemo obvezno po zakonu.
 
Na to je pač treba gledati tako, če se ti kaj zgodi si zavarovan. Če ne misliš tega izkoristi pol tud plačat nima smisla.
Če se bo odločila za odškodnino potem ji pa le pomagaj to speljat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 10:18:11   
Mišni
Meni se zdi, da je tvoja mama ena dobra oseba. Ji želim čiprejšnje okrevanje.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 10:39:02   
Anonimen
Hvala za prijaznost Mišni user posted image , tebi in tudi vsem drugim user posted image !!!

Super punce ste.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 10:51:22   
RoZala
Žal mi je, da se je to zgodilo. To je grozna izkušnja. Upam, da bo hitro okrevala in da ne bo imela posledic.

Glede odškodnine, če se bo zanjo odločila, pa ji toplo priporočam odvetnika. Družbe, ki se s tem ukvarjajo nikoli ne dobijo toliko odškodnine kot dober odvetnik (preverjeno!).
Zahtevek za odškodnino lahko poda šele, ko konča z zdravljenjem. Prej ne, saj je poleg poškodb odvisna tudi dolžina okrevanja od višine odškodnine.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 12:13:59   
Gina
Ojoj, diana, kaj slišim! Lepo, lepo mi jo pozdravi in reci, da ji želim, da se čim prej počuti dobro, ker da ji pošiljam polno lepe energije. Kolikor jo poznam, se mi zdi zelo prijazne sorte in daleč od nekoga, ki bi bil sposoben služit na sploh čigav račun. Meni so tolk všeč ljudje, ki funkcionirajo še socialno in tvoja mama je gor rasla v časih, ko je bilo edino normalno, da si razumel sočloveka, ko se nihče ni tožil zaradi nesreč, ko je bilo dovoljeno biti nepopoln in so ti ljudje to oprostili, ko smo ljudje živeli en z drugim in ne en mimo drugega in na račun nepopolnosti sočloveka. Ona je živela ves čas v duhu tovarištva in pomoči ljudem in tako pač funkcionira še zdaj. A ni to lepo?

A si rekla, da je bila nesreča prijavljena? Čim gre za škodni primer, ti ni treba ravno tožit nekoga, da ti zavarovalnica povrne škodo, dovolj je prijava, vsaj včasih je bilo tako. Je pa treba dokazovat "škodo", to pa res. Jaz bi pustila mamo, naj se sama odloči. Jaz ne bi šla v tožbo, prijavila pa bi (oz. sem, ko se mi je zgodila poškodba zaradi prometne nesreče, s katero me je nekdo poškodoval).

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 12:53:45   
TONČI.
Pa saj je tudi meni punce žal, se je res sekirala. Ali morda katera ve, če bo morala kaj plačati ker so jo policaji popisali pa tudi pihati je morala? Joj upam da ne.


Ja vse bo plačala.  Povzročitev nesreče, če je storila kakšen prekršek ( zapeljala čez polno črto), vse kar bodo najdel, bo plačala.




Mama naj pa čim prej okreva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 14:32:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  za vse lepe želje za mojo mami.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 14:33:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

user posted image user posted image user posted image  za vse lepe želje za mojo mami.


Itak :).

Kako je zdaj z njo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 14:56:29   
Anonimen
eh, Mič, mama je šepajoča, potolčena, polna podpludb, je analgetike in jo vse boli. Najbolj pa tisti del, se pravi hrbet, kamor jo je butnil avto.

Ampak, da le ni kaj hujšega, lahko bi bila v gibsu od glave do pete potem bi bila pa kriza.

Pa tudi una punca je včeraj zvečer poklicala in se pozanimala kako je z mamo, kar se mi je zdelo lepo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 18:22:10   
Anonimen


zakaj hudiča pa se plačuje zavarovanje? Ja, madona no, jz bi bila takoj zavarovalnica če nobeden ne bi hotu odškodninskih zahtevkov vložit...matr bi mi dnarja ostalo!

Sicer naj se pa tvoja mami odloči čisto sama, pa čimprejšnje okrevanje ji želim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 19:48:02   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: caffee
zakaj hudiča pa se plačuje zavarovanje? Ja, madona no, jz bi bila takoj zavarovalnica če nobeden ne bi hotu odškodninskih zahtevkov vložit...matr bi mi dnarja ostalo!


Jah, caffee, izgleda, da so zgoraj vse zavarovalničarke... user posted image Sicer pa HB, da vsaj nekdo na RR realno razmišlja. Madona, ko sem čitala zgornje komentarje, sem dobila filing, da si ekstra pokvarjen in slab človek, če si poškodbeno zavarovan, potem pa ob poškodbi uveljavljavljaš pravico do izplačila denarne odškodnine.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 22:07:15   
Mišni
poškodbeno zavarovan


To misliš najbrž nezgodno? To je druga stvar, če je gospa zavarovana, potem bo itak najbrž vložila na tej zavarovalnici, kjer je zavarovana, vlogo za odškodnino.

Ampak imem občutek, da ni in da naj bi tukaj šlo za zasebno tožbo. No, če se plača s police avtomobilskega zavarovanja, potem naj pa mogoče res razmisli ali pa kar vašega zavarovalnega agenta vpraša.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mojo mamo je zbil avto
10.5.2008 22:13:58   
Anonimen
ne, ni nič posebno za kakšno stvar zavarovana.

Saj zato sem pa vprašala, če morda veste, če se splača iti na tisto, ko vedno oglašujejo: ali ste bili poškodovani v prometni nesreči, pokličite  080..itd

ker vem da mama do odvetnika nikakor ne bi šla, morda pa bi vsaj tule poizkusila. Ona sicer noče, ampak trpi pa grozne bolečine, danes pravi, da so veliko močnejše kot včeraj, no kaj pa vem, saj tudi jaz ne vem, če se mi da s tem ukvarjati in zato sem vas tudi vprašala kaj ve mislite. Bolečine so hude, poškodbe pa niso take konkretne, da bi lahko rekli, da je imela gibs, zlom in podobno.

Ampak po drugi strani jo je pa le zbil avto, ne more hoditi, jemlje ful tablet, boli jo glava, čisto črna je po rokah, hrbtu in nogah, odpade ji izlet v četrtek kamor gredo vsak mesec z upokojenci in tako naprej...user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?