|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 12:52:17   
Anonimen
http://www.youtube.com/watch?v=c8-tMjQ_wFY&feature=related
user posted image user posted image user posted image user posted image

A kdo ve, če v takem primeru pokličeš policijo, da naj takega kretena devetih generacij in idiota petih rodov ustavijo ter jim posreduješ posnetek, a to kaj velja, pravno mislim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 13:20:38   
Lolypop
Ma po moje ne, ker na posnetku itak ni videt tablce. Edin mogoče če bi tist ki je snemal takoj poklical, da ga takoj ustavijo. Pa še to je ???
Ampak res ne vem kdo daja temu folku vozniško.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 13:43:07   
natasaom
kreten!drugega komentarja nimam user posted image .
me pa zanima kje je to snemano.-na kateri cesti

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 13:53:09   
Strawberrie Cherrie
Sam sori no, če bi takle debil vozil kje v bližini mene, si ne bi ravno dala opravka s snemanjem debila, ampak bi definitivno prvo poklicala policijo, javila njegovo reg.številko in srčno upala, da se kreten ne bi zaletel, predenj bi gospodje policisti odstranili imbecila iz ceste. ker če bi se idiot zaletel v tovornjak, ma ni nujn, da v tovornjak, bi ga po vsej verjetnosti prineslo direkt v mene, če bi vozila za njim in snemala. user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 13:58:15   
Anonimen
A iz Idrije so ga kar samega domov poslali user posted image .

Ne vem, kateri naslov je boljsi, 113 ali Idrija?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 14:07:01   
Jessy
To je snemano na relaciji Godovič - Idrija. Mi je parkrat kar sapo vzelo! Upam, da bo ta posnetek priromal v prave roke!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 14:19:40   
ZARA
In kaj je tipu? Retardiran, pijan, ali "samo" izziva?? A mu še nihce ni povedal, da se lahko tudi zaleti čelno v zid, ce mu je to taaaak thrill ... za drugega itak ni!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 14:24:28   
Volga
Cesto poznam. Tale kreten je bil pa naklan ko ****. Take stvari me pa pojezijo, madona no. Če že piješ, ne vozi. Al je kar cik-cakal. Banda. In ja, verjetno, če bi jaz vozila za njim, tudi poklicala policijo, da bi ga počakali za kakšenim ovinkom. Se  mi pa zdi, da mu je tisti sivi pred nim kar veliko uslugo delal, drugače bi se po moje direkt zabil v skale ali pa bi ga iz ovinka vrglo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 14:27:26   
goda13
Na tej cesti vidiš dosti hujše primerkeuser posted image , to sploh ni blo tolk kritično. No je pa ta isti tip pa isti avto čez 14 dni razbil

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 14:28:50   
ZARA
Goda13, a ti ga celo poznaš??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 14:30:08   
goda13
Ne, sam približno vem kdo je. Mi je glih moj povedal, da je še kar "kaskader" ta tip. Najbolj žalostno je, da jo taki zmeraj lepo odnesejo.

< Sporočilo je popravil goda13 -- 17.5.2008 14:40:58 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 15:02:04   
deja27
ne vem al je bil res nacuckan,al pa frajer,pa da tist, k je to snemal,da je bil z njim in so se šli kolk si upa,sam zaradi takih potem nasrka čist nedolžen človek.user posted image

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 21:12:11   
maša*
Jaz bi dala tiste ki ornk kršijo predpise na cestah delat javna dela. Tukaj si vsaj tisti ki imajo dosti keša ne bi upali divjat, ker bi se sramovali da jih vidijo pometat ceste, čistit park itd. Sploh mladi. Pa kakšne nadzornike da bi nadzorovali da res delajo. Tako kot v Ameriki. Še Naomi Campell je mogla delat. 

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 21:53:48   
Allia
Sama sem že imela tak primer, ko je pred mano vozil en KRETEN, ki je najmanj 3x prehiteval "v škarje" in nas vse voznike spravljal v nevarnost.Ko sem to videla nisem niti malo oklevala in sem poklicala 113.Tipa so kasneje policaji ustavili in sem zvedela, da je bil en "mulc", ki je vozil očetov avto in se špilal frajerja.Baje, da pa nisem bila edina, ki sem poklicala na policijo.Tako,da, če vidite takšne primerke na cesti POKLIČITE 113, morda pa nekomu rešite življenje.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 21:55:38   
Anonimen
Jaz bi dala tiste ki ornk kršijo predpise na cestah delat javna dela.


Recimo ceste pometat.

(odgovor članu maša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
17.5.2008 22:13:54   
Anonimen
V bistvu se mi zdi prov žalostno tole. Niti jezit se ne morem, prov žalostno je. Odkar imam user posted image , sem še toliko bolj alergična na takele imbecilne retardirance, ker ne ogrožajo na cesti samo mene, temveč tudi mojega otroka.
Pa kljub vseeeeeeeeeem takim in drugačnim podobnim primerkom se še vedno ne morem načuditi človeški neumnosti in idiotizmu. Kaj razmišlja takšen človek? Da je nad vsemi? Da je neminljiv? Je tako prepričan v svoje (ne)sposobnosti, da se njemu nesreča ne more zgoditi? Ali pa mu je preprosto malo mar za sočloveka? Eh... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
18.5.2008 10:06:05   
piščanc
a se samo meni zdi na tem posnetku, da sta ta dva modela skupaj in drugi dogovorjeno snema kaskaderstvo?

drugače pa - idiot od človeka, saj če sam nastrada kar naj, samo ponavadi nastradajo drugi, nedolžni

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
18.5.2008 10:28:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

a se samo meni zdi na tem posnetku, da sta ta dva modela skupaj in drugi dogovorjeno snema kaskaderstvo?



TUdi jaz imam tak občutek.

Če bi jaz bila v sivem avtu(ta prvem), bi se tako ali tako pri prvi možnosti ustavila in pustila bedaka mimo. Pa naj se zabije, kreten, vendar brez mene.  Mi je pa bilo grozno ob misli, da bi se jaz takemu nasproti pripeljala, ko bi on po mojem pasu vozil...user posted image

Kaj bi jaz s takim naredila? Vzela vozniško, pa naj peš hodi...takrat pa lahko po levi strani....

SEm res brez besed....policija pa si lahko posnetke kar fajn približa, če hoče...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ko ima človek več sreče kot pameti
18.5.2008 11:16:23   
nejcko
Meni se pa zdi, da so kar vsi trije povezani - prvi je kretenu na sredi poročal, če kakšen avto prihaja, zadnji je snemal ... ker take sreče pa tudi ne moreš imeti, no  ... ali pačuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?