|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ventolin za inhalator
24.1.2009 14:21:41   
Dadi
Zanima me če obstaja kakšna tabela ali izračun kako se meša Ventolin s fiziološko za inhalacijo. A gre to na kilažo ali na starost?  Ali ima morda katera doma to informacijo? Hvala.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ventolin za inhalator
24.1.2009 16:37:19   
bskrle
Seveda obstaja, vendar ventolina na dom  naj ne bi dajali.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ventolin za inhalator
24.1.2009 16:38:43   
Šaki
neki pomoje se izračuna na kile.ali kako.se ne spomnem dobro.
mislm pa da je mojemu predpisala 2ml
pa 2ml fiziološke.pa še to je sva mogla tja hodt k P.

drugače pa raje probaj z ventolin pumpico

< Sporočilo je popravil bad girl -- 24.1.2009 16:39:13 >


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ventolin za inhalator
24.1.2009 21:27:36   
tinatona
Ventolina sigurno niso dali v taki dozi. Se ga daje v manjših dozah: npr. 0.2ml, 0.3ml, 0.4ml,...

Mi je pa čudno, da bi vam ga pediatrinja predpisala in ne povedala kako ga dozirat.

Če se ti zdi, da otrok težko diha ga pelji k dežurnemu zdravniku, ki bo predpisal ustrezno zdravljenje.

LP

p.s.:Jaz sem sestra, pa mi ga je zdravnica s težkim srcem predpisala... No potem ko je videla kako histerijo je mali zagnal ko je bilo treba vzet zdravilo v spreju mi ga je.



(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ventolin za inhalator
25.1.2009 15:43:55   
madela
Mi imamo sicer doma Berodual,vendar je doziranje podobno. Za sina starega 4 leta dam 0,5 ml oziroma 10 kapljic beroduala in 1ml fiziološke. Zase pa moram dat 1ml beroduala in 2ml fiziološke.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




porod
lilip

Ste ob porodnih bolečinah tudi kaj kričale zraven?

Ja, kar veliko (18%)

Sem, samo ne preveč (26%)

Ne, nisem (47%)

Se ne spomnim:-) (9%)


Število vseh glasov: 385

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!