|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika: Aptamil in Milumil
5.6.2008 17:13:59   
Soncnica Sandra ***
Zdravo!
 
Mi lahko katera prosim pove kakšna je razlika med Aptamilom in Milumilom? Baje da je Milumil bolj hranljiv? Ali to potem tudi pomeni, da otrok pridobiva več na teži, ali samo, da je dalj časa sit?
Ima katera izkušnje kako je s tem?
 
Hvala!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika: Aptamil in Milumil
5.6.2008 17:33:18   
emaa
Lahko tudi bolj pridobiva na teži, ali pa je dalj sit, odvisno kako pogosto je lačen. Če otrok normalno pridobiva na teži ni potreben, mogoče samo pred spanjem, če pa premalo pridobiva, pa ga priporočajo. 

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika: Aptamil in Milumil
6.6.2008 8:25:50   
Neni13
Naš je bil prvo na Novolacu in je bil skoz lačen, pa polival..
Nato smo prešaltali na Milumil in je bilo boljše. Jedel je na 2 - 3 ure. Kasneje 3. Pač odvisno koliko na enkrat poje. Je pa MIlumil bolj nasiten kot Novolac.Redi pa po moje ne bolj.Mi smo normalno pridobivali na teži.
Žal ti točno na vprašanje ne morem odgovoriti, ker Aptamila ne poznam.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika: Aptamil in Milumil
6.6.2008 8:36:43   
NinKa
Jaz sem se odločila, da bom za user posted image  kupovala Aptamil, po primerjavi tabel Aptamila in Milumila se mi je zdel boljši Aptamil. Kako bo user posted image  reagiral nanj ne vem, bom videla.

Izkušenj pa tut nimam, ker sem pri prvem kupovala Pikomil, ki ga sedaj ni večuser posted image user posted image . In nikoli nismo imeli problemov z njim.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika: Aptamil in Milumil
6.6.2008 11:52:02   
lina10
Za aptamil za nekatere dojenčke velja da zapira pri moji je bilo tako pa tudi manj je pridobivala na teži in krči so jo dajal ko pa smo prešaltal na milumil se je postopoma vse uredilo od prebave in zvijanja naprej in tudi na teži je več pridobila.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika: Aptamil in Milumil
6.6.2008 19:11:51   
KRTR
to da z aptamilom, pridobiva majn na teži se ne  srtrinjam, zato ker imam že drugega otroka hranjenega z aptamilom, pa sta še celo pridobila na teži preveč. sedaj se je moj 1 mesec star sin zredil skoraj za 2 kg zrastel pa 7 cm! 



(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?