|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:27:54   
Paštetka
Se spomnim, da smo včasih tako čvekale tukaj gor, da nisem sfolgala odgovarjat oz. se niso sfolgale strani odpirati user posted image .

Zdaj pa neka tuga. Skoz gledam, če je kaj. Včasih nisem sfolgala tem odpret tako hitro so se odpirale, zdaj pa kar nekaj stoji in ni in ni teh "odebeljenih" - neprebranih tem na mojem računalniku.

Kje ste?
Spomnim se
- Nasy
- CIPRESE
- Neve
- matovilcice

KEri sem že obljbila slivove cmoke? JE spet maraton v Radencih minil in sem se na cmoke spomnila,  na ime uporabnice pa neuser posted image  user posted image
eto... še imen se ne spomnim več user posted image . Bajdovej to so bili časi, ko sem bila še URSKAuser posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 27.5.2008 19:28:54 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:31:17   
Anonimen
Jaz sem tu,trenutno.Se  not držim,ker je zunaj prevroče.Ampak perilo se pa hitro suši,to pauser posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:33:20   
Paštetka
Ojla neva. Pri nas v stanovanju je pa mrzlo. Evo tenutno imam prezeble prste, ker nimam jopice user posted image .

Še:
paris
Marogico
ZARO-njo-itak
Tanikko itak user posted image
Raho,  pogrešam user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:35:47   
Anonimen
ah..pol pa jz ne pašem sem user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:38:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka



KEri sem že obljbila slivove cmoke? JE spet maraton v Radencih minil in sem se na cmoke spomnila,  na ime uporabnice pa neuser posted image  user posted image
eto... še imen se ne spomnim več user posted image . Bajdovej to so bili časi, ko sem bila še URSKAuser posted image


Men si jih obljubila. pa sem bila v radencih, sam sem preveč hitro tekla, da bi folgala se oglasituser posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:40:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ah..pol pa jz ne pašem sem user posted image


Itak, da pašeš. Če znaš čvekat...user posted image

Caffe kak je že tevoj recept da se naučiš 1000 str. v 14 dneh?user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:42:46   
Paštetka
tebi ja solatka user posted image .

CAffe seveda spadaš. Saj pravim, da se ne morem vseh spomniti. Zdaj so samo neka nova imena in si sploh ne morem več nikogar zapomniti

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:44:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ah..pol pa jz ne pašem sem user posted image


Itak, da pašeš. Če znaš čvekat...user posted image

Caffe kak je že tevoj recept da se naučiš 1000 str. v 14 dneh?user posted image user posted image


Moj recept vzame ene 5 let življenja, nekaj živcev,...pa še kakšen siv las več...če prištejem še tisti teden za maturo pred 10imi leti to znese približno 10 let življenja manj, nič živcev...lase si pa itak barvam...

upam da je do konca življenja (kolikor mi ga še ostane) konec s piflarijo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:45:56   
Anonimen
Veš kaj bi dala vse,da bi hlad v bajti zdražal čez poletje,pa vem,da ne bo,se bo segrelo da bo joj.Naša bajta je iz tistega debelega istskega kamna,bi človk rekel,da zadržuje vročino zunaj,pa ni takouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:47:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Veš kaj bi dala vse,da bi hlad v bajti zdražal čez poletje,pa vem,da ne bo,se bo segrelo da bo joj.Naša bajta je iz tistega debelega istskega kamna,bi človk rekel,da zadržuje vročino zunaj,pa ni takouser posted image user posted image user posted image


mogoče je pa v klimi rešitev?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:48:06   
Paštetka
neva, kaj če se bi se midve šle: zamenjajmo ženi user posted image . samo, da se zamenja cela familija. Ti pridaš v našo stanovanje živet, mi pa v vašo hišo. PA bo super dopust user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:48:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ah..pol pa jz ne pašem sem user posted image


Itak, da pašeš. Če znaš čvekat...user posted image

Caffe kak je že tevoj recept da se naučiš 1000 str. v 14 dneh?user posted image user posted image


Moj recept vzame ene 5 let življenja, nekaj živcev,...pa še kakšen siv las več...če prištejem še tisti teden za maturo pred 10imi leti to znese približno 10 let življenja manj, nič živcev...lase si pa itak barvam...

upam da je do konca življenja (kolikor mi ga še ostane) konec s piflarijo...



Mah men je ta piflarija vzela že dost let, tk da zdej se sploh ne sekiram več (mislim, za odvzeta letauser posted image ).

Se mi pa močno dozdeva, da bom zdej dobilavala sive lase zarad iskanja službe...No sem jih že kr neki pridobila letos.

Nevica, sej ni sam vam vroče. Tule tud žge. Ampak se tolažim z mislijo, da bo v petek spet mal hladnej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:49:02   
Erdbeere
oh neva ti imaš vsaj za en čas še hladno, jaz imam že danes prvi dan vročine savno user posted image user posted image komaj čakam, da bom imela svojo hiško pa da bo boljša izolacija kot na tej stari bajti, k je sploh ni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:51:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

neva, kaj če se bi se midve šle: zamenjajmo ženi user posted image . samo, da se zamenja cela familija. Ti pridaš v našo stanovanje živet, mi pa v vašo hišo. PA bo super dopust user posted image



Aha bi šlo,ja.A je tvoj dragi priden za delat?Če je sem tako za zamenjavo,bo vsaj okol hiše pa v hiši kaj popravljeno in narejenouser posted image user posted image

Cafee ni dnarja za klimo,pa nimamo jo kam prilimat,kdo bo šel pa vrtat v polmeterske skale.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 19:52:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

oh neva ti imaš vsaj za en čas še hladno, jaz imam že danes prvi dan vročine savno user posted image user posted image komaj čakam, da bom imela svojo hiško pa da bo boljša izolacija kot na tej stari bajti, k je sploh ni user posted image user posted image user posted image



Lubica moja,tudi tvoj čas bo prišel in boš prišla do svoje hiške,jaz sem nanjo čakala 20 let.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:00:27   
Anonimen
Eh dajte no dajte.
A zdej bomo pa jokcale al kaj?

Men je pa prav kul, da je konec deževja, pa da je sonce. vsaj malo bolj pozitivno vzdušje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:03:22   
Erdbeere
Ne sej to mi je čist fajn, da je sonce, sam vroče je pa za znoret, pa ko bi se vsaj v hiši lahko bilo je pa SAVNA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:03:44   
Paštetka
točno tako matovilčica. Kopalke gor, pa na bazen! user posted image


NEva, moj dragi, pa delo zunaj sta skregana pojma user posted image . Edino kakšne člene ti lahko scitira ali kakšno pogodbo napiše user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:03:53   
Erdbeere
Aja za mojo hiško se je pa že začelo premikat, je že zakoličeno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:04:42   
Anonimen
Da vam povem grdo novico.
Naša uboga slana lužica je polna meduz.hči prišla s plaže in povedala,da so ena zraven druge na gosto posejane.user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:05:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Da vam povem grdo novico.
Naša uboga slana lužica je polna meduz.hči prišla s plaže in povedala,da so ena zraven druge na gosto posejane.user posted image


Em... mislim, da sem si v tem trenutku premislila in ne bom šla letos dopustovat na našo obalo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:06:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

točno tako matovilčica. Kopalke gor, pa na bazen! user posted image


NEva, moj dragi, pa delo zunaj sta skregana pojma user posted image . Edino kakšne člene ti lahko scitira ali kakšno pogodbo napiše user posted image


Ah enhga tazga podobnega pa že imam v tej bajtiuser posted image Še enga pa res ne bi premogla tale moja hiša,bi se podrla.user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:06:50   
Erdbeere
Oh ja nič ti ne zavidam luzice, jest sam upam da na Pagu jih ne bo in to prav kmalu grem na dopust, hočem lepo vreme.

Evo pri meni v spalnici je trenutno 25,4 stopinje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:07:00   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

Aja za mojo hiško se je pa že začelo premikat, je že zakoličeno user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

Vsaka vama čast.

Najina hiška, pa ima narejen načrt že 5 let, pa nikakor ni cajta za zidavo user posted image .
Zdaj tuhtava, glede na to, da bi nama bilo bolj komot, da najdeva 4-sobno stanovanje.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čvek starih uporabnic
27.5.2008 20:07:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Da vam povem grdo novico.
Naša uboga slana lužica je polna meduz.hči prišla s plaže in povedala,da so ena zraven druge na gosto posejane.user posted image




Ej,pa ja de,jaz tud ne,lahko pa le upamo,da na tujih jih ni.
Em... mislim, da sem si v tem trenutku premislila in ne bom šla letos dopustovat na našo obalo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?