|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera GH hrana pri 6 mesecih
13.6.2008 23:27:02   
Anonimen
Pozdravljene.
Mi lahko date kakšen predlog, katero sadje ste nudile 6 mesečniku. Se mi zdi tako enolično to jabolko ali banana. Ali je katera dala odmrznnjene maline, borovnice? Pa tudi ideje za zelenjavne kašice bom vesela. Ste v zelenjavne kašice npr; korenček, krompir dale tudi kaj mleka? In katere kašice, ki se mešajo z mlekom ste dajale? Ker je moj alergik, ali priporočate kašice mešati že z riževim mlekom? Hvala za odgovore. Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
14.6.2008 11:17:06   
sandra85
za začetek ti je čisto dovolj jabolka, hruška in banana.

mlečne kašice: sem kupila un grizek ki se meša z vodo (od nestle) in mu je blo ful fino

zelenjava : v krompir sem dala moje mleko. korenček pa brez mleka, le vodo v katerem se je korenček kuhal sem dodala


< Sporočilo je popravil sandra85 -- 14.6.2008 11:19:13 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
14.6.2008 13:17:19   
mateyka
lahko dodaš kako žlico borovnic - so zelo dobre za prebavo user posted image

aja, pa melono in lubenico tudi, ko pridejo v sezono user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.6.2008 13:18:42 >

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
14.6.2008 13:24:40   
mateyka
zelenjava (poleg korenja in krompiraj, ki ga že daješ): bučke, kitajsko zelje, brokoli, cvetača.

danes smo imeli npr. pire krompir in omaka iz popraženih bučk s kitajskim zeljem in korenčkom (lahko pa tudi zamešaš v pire)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
14.6.2008 18:09:33   
t*e*j*k*a
A taki mali že lahko jedo borovnice?
Mi smo stari 5,5, pa prebavo imamo bolj slabo, tko da bi mu jih dala.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
16.6.2008 19:06:11   
botrca
Jaz svojemu 6 mesečnemu Janu dajem od sadja: banano, jabolko, hruško, marelice, breskve. Zelenjavo pa: korenček, krompir, cvetačo, bučke. Grisolino od Hippa in rižolino od Milupe ima pa najrajši od vsega. Ima 4 obroke na dan od tega 2 na žlico 2 pa aptamil2.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
16.6.2008 19:43:45   
Paštetka
vse sadje razen agrumov, kivija, jagod, malin, robid, ker tiste pikice znajo biti zelo alergene.

Na kaj pa je alergičen?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
16.6.2008 21:39:18   
bina30
Jaz sem tudi mojemu 6,5m dajala jabolko, banano..., sedaj pa sem začela z mangom, avokadom in melono. Njami! Tudi koščke češnjic je že jedel in rdeči ribez, ki je meni taaaakoooo kisel, mali pa se sploh ne skremži in veselo papca.

Od zelenjave vse zgoraj našteto, dam še špinačo, brokoli... in ko vodo od kuhanja odlijem, vmešam malo Aptamila noter in dodam k zmiksani zelenjavi, da je taka fina masa.
Zraven skuham še včasih polentico ali rižek, da je bolj gosto in sitostno.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
17.6.2008 8:00:08   
mateyka
A taki mali že lahko jedo borovnice?
Mi smo stari 5,5, pa prebavo imamo bolj slabo, tko da bi mu jih dala.


ja. na švedskem jih uvajajo ob jabolku, hruški in banani. so zelo fajn za kakat, lahko slediš kakec nezgrešljivo - črn ko strela user posted image ne pa dat veliko - ena žlica, dodana k npr. navadni bananini ali hruškovi kaši bo čisto dovolj. kasneje, ko so starejši, lahko daš več.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
20.6.2008 12:21:38   
Anonimen
No, sem ravno sveža iz posvetovalnice. Sestra pravi, da mu lahko dam, borovnice, maline, melono, ljubenice, poleg hruške, banane in jabolka seveda. Počamo naj pa še z marelicami, nektarinami in drugim koščičevjem, jagode pa absolutno po enem letu. Lp

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
20.6.2008 20:27:34   
ThinkPink
Počamo naj pa še z marelicami, nektarinami in


A res? Marelice niso ok? Ker moja ima marelice ful rada, vrežem ji na pol, pa kar pocuza, olupek pa pusti. je starejša, ampak vseeno ne vem kaj bi bilo z breskvami in marelicami narobe.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
21.6.2008 22:52:14   
benika
Meni se tudi zdi, da z marelicami, breskvami in nektarinami ni nič narobe. Saj je v kupljenih kašicah tudi to sadje. Jaz mojemu 5 mesečniku od sadja dajem banano, breskve, jabolko in hruške. Z zelenjavo pa pričnemo drug tedenuser posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera GH hrana pri 6 mesecih
23.6.2008 15:33:07   
lili8
Meni so tudi rekli, da marelico lahko dam že pri 6-ih mesecih.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?