|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in vročina
24.6.2008 21:35:07   
brkn83
Pozdravljene.

no danes zjutraj sem dobila vročino sicer komaj 37,2 pa vseeno. no in malo prej si grem zopet meriti vročino in jo imam 37,5. Sicer sem malo prehlajena, ampak mislim, da ni to od prehlada. Tudi počutim se nekako slabotno.
Sej mogoče delam paniko za nič, ampak vseen me zanima ali je lahko vročina nevarna, ali se lahko zgodi kaj nepredvidljivega.

joj upam, da se najde kakšna dušica, ki mi bo pripravljena odgovoriti. Ker tiste, ki pa bi me rada napizdile, pa se raje vzdržite komentarja.
lp


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in vročina
24.6.2008 21:37:22   
Naja30
Narobe ne bo nič. Če boš imela še višjo vročino, vzami kakšen lekadol. Drugače pa počivaj, odspi in kakšen čajček spi in bo minilo.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in vročina
24.6.2008 21:55:23   
brkn83
naja najlepša hvala za tvoj odgovor.

Še nekaj me zanima, ali je povišana vročina značilna za nosečnost v zgodnjih meseih?


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in vročina
24.6.2008 21:56:53   
Andromeda
Mene je tako v petek zvila vročina - 37,5, pa sem vzela en lekadol, pila vroč čaj in se fajn pokrila, da sem fino "zašvicala". Naslednji dan pa sem bila ok. Upam, da bo tudi pri tebi tako, pa ne preveč skrbet, nima bit zaradi vročine kaj narobe z user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in vročina
24.6.2008 22:05:12   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

naja najlepša hvala za tvoj odgovor.

Še nekaj me zanima, ali je povišana vročina značilna za nosečnost v zgodnjih meseih?



Ja, je. Jaz sem imela vsakič (noseča sem bila 3x) v prvih tednih povišano temperaturo, tam do 37,5. Pa tudi počutila sem se kot da bom zbolela. Pa nisem. Je običajno in če imaš tako nizko vročino, niti ne rabiš vzemat tablet. Počivaj in čez nekaj dni bo bolje, ko se bo telo navadilo na novo življenje v tebi. user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost in vročina
24.6.2008 22:07:35   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Mene je tako v petek zvila vročina - 37,5, pa sem vzela en lekadol, pila vroč čaj in se fajn pokrila, da sem fino "zašvicala".


Včasih res ne morem vrjeti, da se še vedno uporabljajo nasveti starih mam, ki pa se že nekaj časa odsvetujejo.-..na vsaj dojenčku ne potem to narditi, da ga pri vročini še pokriješ...takrat je najbolje se obleči v bombažna lahka oblačila ki dihajo, se ne pokrivat, veliko piti..in to je to...niti podrazno pa se ne pokrivati in švicati...

ja za nasečnost je značilna povičana temparatura do 37.5...sicer pa je sedaj ful vroče in je že zaradi tega telesna temparatura povišano-logično ane!
če se tem. dvigne nad 38.5, potem vzami lekadol, drugače pa čimbolj na hladno in počivat!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost in vročina
24.6.2008 22:23:01   
Naja30
Jaz ko imam visoko vročino pa vedno upoštevam ta stari nasvet in se fajn prešvicam. Sem čez kakšno uro na pol kot nova user posted image  Noseča tega sicer ne bi delala, pa na otroku tudi ne, na sebi pa sem in še bom, ker res deluje.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost in vročina
25.6.2008 10:22:45   
brkn83
čao.

najlepša hvala za vaše odgovore.

lep dan.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
25.6.2008 13:44:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?