|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test pokazal plusek po 15 minutah
20.10.2008 20:53:16   
nana
Prosim,če se je kateri zgodilo enako,naredila sem test,najprej nič 15 minut,pol pa fuul rahla črtica,zdaj pa se lepo vidi črtica!To se mi je že zgodilo pa sem čez teden dni dobila user posted image
Zakaj test po 15 minutah kao ni zanesljiv,joj,kako sem jezna,zakaj se je črtica pojavila,zdaj pa me je spet strah da nisem noseča,pa tako kot si želim!Prosim katera ima podobne izkušnje naj odpiše!!!Hvala!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test pokazal plusek po 15 minutah
20.10.2008 21:00:16   
M_mojca
ko sem jaz prvič delala test (clear blue), najprej ni bilo nič, potem po enih 20min je bil plusek rahlo viden. Potem sem počakala nekaj dni in nardila spet test, pa se je pokazal rahel plus. In ker mi ni in ni dalo miru, sem nato spet čez par dni test ponovila (pa ne clear blue ampak first sign) in se mi je lepo pokazala črticauser posted image
Zakaj so potem testi neveljavni, ne vem. Mogoče bi mogla vprašat v lekarni ali pa drogeriji.
No, zdaj naš user posted image že nekaj dni zamuja!user posted image user posted image Smo v težkem pričakovanju!! user posted image user posted image
Želim ti, da bi izvedela veselo novičko prav kmalu - predvidevam da je to plusekuser posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu nana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test pokazal plusek po 15 minutah
20.10.2008 21:26:11   
stunfek
ponovi test cez nekaj dni...pa zavoljo svojega miru ga po 10ih minutah vrzi proc, da te ne bo begalo, ce bo po 15ih minutah rahla crtica.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test pokazal plusek po 15 minutah
31.10.2008 18:36:20   
Anonimen
No - in? Verjetno si test ponovila...
Meni se je zgodilo enako... pa zdaj čakam še par dni...
Je kaj upanja?

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test pokazal plusek po 15 minutah
31.10.2008 19:35:52   
detelja
Anonimen upanje zadnje umre...tudi jaz sem imela v tej nosečnosti take izkušnje...prvi dan ko mi je izostala m mi test sploh nič ni pokazal, drugi dan isto, tretji dan tudi v prvih 10 min nič potem pa sem test pustila kar v kopalnici in ko sem šla čez čas v kopalnico in da ga vržem v koš vidim rahlo črtico...bila sem čisto zmedena, če je to znak nosečnosti ali ni kaj naj naredim...počakala sem 2 dni (vsaka dva dni baje hormoni narastejo ali padejo) in naredila ponovno test, bila sem tako zmedena, da nisem vedela ali se vidi črtico malo bolj ali ne...narobe pa sem naredila to da sem imela različne teste in potem sem šla po CB in ta je pokazal pri 3 testu močen + in tako smo danes v 17t1duser posted image ...sicer je pa to tako različno, pri prvi nosečnosti (žal se je konačala s ss)so me prsi že 2 tedna pred pričakovano m tako bolele pa sem bila že noseča, v tej nosečnosti pa nič pač m ni bilo in to je vse...

nana saj test je lahko pozitiven čez čas pa dobiš menzus, na žalost to pomeni, da je bil ssuser posted image

glede barve črtice...meni so razložila, da je test po pol ure neveljaven, če je črtica drugačne barve kot kontrolna črtica npr. ponavadi so črtice ali vijolčne ali modre, neveljavna pa je ponavadi sive barve...sicer pa je druga rešitev, da greš k gin.pa ti da napotnico za pregled krvi....

držim pesti...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test pokazal plusek po 15 minutah
31.10.2008 20:30:12   
seny
Meni se je zgodilo da so mi trije testi pokazali negativno , tudi test v laboratoriju
je bil negativen , čez teden dni pa mi je gin. povedal , da sem noseča že 9 tednov.
Tako da sem glede teh testov zelo skeptična.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test pokazal plusek po 15 minutah
1.11.2008 9:21:25   
Anonimen
Bravo za vse vas user posted image user posted image user posted image Torej je tudi zame še kanček upanja.

Sama bom počakala še kakšen teden pa bom potem videla... je pa najhuje teh nekaj dni, ko si v negotovosti.
Vlečejo se kot sam hudič, samo o tem razmišljaš,... se moram s čim drugim zamotit, it na kkšn izlet, vn, in se skenslat iz tegale foruma...

Sicer mam pa slab občutek ker so vsi znaki taki, da se pripravljam na m. Ampak kot si rekla detelja je pri tebi bilo tudi v tem primeru +. Torej upanje res umre zadnje...

seny
- neverjetno! Očitno je res vse možno...

(odgovor članu seny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.11.2008 12:54:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?