|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 10:57:33   
Jessy
Odprla sem novo temo, ker sem pod prejšnjo že vse izvedela. Zdaj pa bi vas prosila, če bi bile tako dobre in mi zaupale, kakšne vozičke ste kupile ve in sicer me zanimajo vozički, ki so 4-kolesniki, ter da imajo "košaro" za vožnjo novorojenčka in tudi za poznejšo rabo. Bi bile tako dobre? Zelo mi boste pomagale. Aja, pa če bi zaupale, kje ste ga kupile in približno ceno!

1000 x hvala!

lp, Jessy in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 11:44:24   
lunca77
hojla!

mi sicer našega vozička še nismo preiskusili, ampak smo kupili chiccota 6wd tech. ma štiri kolesa spredaj in dve zadaj pa spredaj so vrtljiva kolesa. kolesa so tudi relativno velika, je pa voziček baje primeren tudi za novorojenčke ker se da čist spustit tko da košare ne rabiš. sicer otrok gleda v smer vožnje, ampak maš tako okence da ga ves čas lahko spremljaš kaj počne. je sicer precej velik ampak po moje so za novorojenčke vsi precej nepraktični in veliki. je pa primeren tudi za kasneje tko da pol kupiš samo še eno marelo pa je. bomo videli če drži ko pride:duda:.
smo ga pa kupili v chiccotu v ljubljani s popustom ker je lanska barva in gotovinskim popustom za 44.250 sit (kar se mi je zdelo zelo ugodno:bravo:). trgovina pa je zraven bivšega kina union.

upam, da sem ti kaj pomagala lp lunca77 :nosecka: 33t

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 12:04:59   
Pikabu
Mi imamo Mini star by Hauck. Je štirikolesnik, z velikimi in napihljivimi gumami. Nima košare, ampak vrečo s trdo podlago in se pri nas zelo dobro obnese. Zdaj je Ema ravno toliko velika, da ne more sedeti, noče pa ležati. Jaz sem samo vzela trdo podlago ven in če je budna, ji dvignem ležišče. Je še vedno v tej vreči, pa vendar pokonci in ji je zelo všeč. Ima tudi prestavljiv ročaj. Kupili smo ga v Arielu in je bil znižan iz 120.000 SIT na 70.000 SIT. Moram reči, da sem z njim res zadovoljna, pridemo kamorkoli, Ema pa tudi uživa v njem.

Jaz ti svetujem, da zelo dobro premisliš glede tega, kaj pričakuješ od vozička in kjeboš vozila otročka. Če ni tak teren, da bi se vozili samo po asfaltu, se splača kupiti z večjimi gumami. Zdaj v tem snegu pa z manjšimi gumami tudi po asfaltu zelo težko kam pridejo. Ko sva se midva odločala, sva gledala na gume, na to, da ima prestavljiv ročaj in da gre zložen v avto. Ta je bil za nas res idealen. Je pa šel ta model ven iz programa, obstajajo pa novi modeli. Pa pri teh vozičkih so zelo dobra podvozja.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 13:04:20   
Joni
Midva sva se odločila za Hartana RACER S - sva imela v mislih tudi Quinny Freestyla, pa sva se odločila za prvega - cena je malo večja(osnovni voziček je okoli 100.000 SIT), samo naju je prepričal s svojo kvaliteto in izredno funkcionalnostjo, primeren je za novorojenčka!

Če te kaj več zanima o teh vozičkih, si lahko ogledaš njihovo stran www.hartan.net - od tu pa imaš tudi direktno povezavo na njihovo nemško originalno stran, če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj!

Joni:nosecka:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 14:43:56   
Jessy
Ja, v bistvu iščeva voziček, ki ne bo pretežak, saj imamo hišo na vrhu dolgega, zelo strmega klanca, pa eno super pot imamo, ki pa ni asfaltirana, zato bodo prišla v poštev velika kolesa.

Košara za novorojenčka ni pogoj, važno je le, da je ležišče primerno tudi za novorojenčka.

Zaenkrat hvala lepa vsem trem, že iščem vaše modele po netu, da si jih malce ogledam!

Ostale pa še prosim za vaše izkušnje.

lp, Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 16:24:51   
Jessy
Sem že pobrskala po netu. Vsi vozički so mi bolj ali manj všeč, še najbolj pa sem se (trenutno) navdušila za Peg-Perego AT-4 All terain.
Zanima me, če je za voziček, teža 14,6 kg velika? Si ne znam predstavljati, ali ta teža pomeni veliko ali ne. Pa da se zloži v širino 41 cm? Je to veliko ali malo za voziček?

Bi mi katera pomagala?

lp, Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 19:31:55   
Tasika
Mi smo ga kupili prejšnji teden. Zloži se tako, da širina ostane. Proti Prametteju je gromozanski, ampak je bil mojemu dragemu tako všeč, da nism imela šans. Velik voziček, mislim da je kar precej širši od Prametteja, se pač ne more na malo zložit.
Teža pa .... ni ravno lahek za nosit, vozi se pa kot po olju.

Lp
tasika 38t

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 20:07:23   
Jessy
Tasika, si to pisala za vozicek Peg Perego AT 4?

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 20:31:20   
lin
Mi smo prve tri mesece meli PP p3 completo(vozek+košara+jajček),pol pa smo kupili Quinnyja freestyle 3xl,ker je mama nora na tri kolesnike.Z obemi smo ful zadovoljni,samo če bi se zdaj odločla za PP bi vzela raje premette,ker smo mi košaro rabli samo dober mesec ker jo je hitro prerasla e bla ful velika.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 20:34:39   
lin
Jessy!
tale at-4 od PP je tudi ful dober ga ma prijateljica in je ful zadovoljna če pa maš tak teren je res boljše da vzameš kakšnega z velikimi kuli.pa še košare nerabiš!No glede zložljivosti pa se ta zloži v knjigo PPPliko ali premette pa v dežnikec!Če ti gre v avto ni blema!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 20:53:08   
frutka_
Jaz imam Peg Perego Culla model in je fuuuull lep!!!Kolesa so velika, za voziti je zelo lahek, okreten in full mehek. Dojenčka full nežno ziba, ko ga voziš.

Sicer pa ima spodaj veliko košaro, ležišče košare je nastavljivo po višini (ko dojenček še ne sedi pa bi že kukal ven mu malo dvigneš ležišče), ima ročaje da jo nosiš, ima dve strehici (poletno in zimsko), mrežo za komarje, dež, ...v glavnem jaz ga ne menjam za nič na svetu.
Košara vozička pa se lahko uporablja tudi kot zibelka, Dokupi se podstavek, na katerega namestiš košaro in tako se spremeni v zibelko.

V avtu ti zložen voziček zavzame polovico prtljažnika ko je zložen (karavan). V glavnem jaz ti vsekakor priporočam PP. Ne menajm ga za nič na svetu.

Takšen je:http://www.pegperego.com/

Tale link je od PP starni.

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/137/

Takšen pa je moj voziček. Seveda zda že uporabljamo športni del. Košaro sem uporabljala do 5.meseca!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
27.2.2005 21:42:08   
Jessy
Lin, super! A tvoja prijateljica ga ima? Bi jo lahko nekaj vprašala?
Na PegPeregovi originalni strani sem na skici tega modela videla, da se naslonjalo spusti v vodoraven položaj, kar bi bilo vredu tudi za novorojenčka, medtem, ko so mi na informacije iz sončkove spletne strani odgovorili, da se naslonjalo ne spusti popolnoma vodoravno in da je treba za novorojenčka dokupiti še košaro Navetta. Koliko je na tem resnice in komu verjeti? Brez košare se mi zdi cena še kar sprejemljiva, s košaro pa nanese kar nekaj več kot 120 000 SIT.
Bi lahko glede tega vprašala prijateljico?

HVALA! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 7:00:30   
dory
Tudi jaz preferiram 4 kolesnike...za moj obcutek je precej varnejsi...sem tudi bolj storaste narave :)...ceprav mi je 3kolesnik na izgled lepsi :)

Torej ce bi kupovala sama se 1x bi definitivno quinnyja....mogoce ga celo bom nekoc nekdaj :)

Mislim,da cenovno ugodne variante za quinny ima infantino v kr ali pa schmid v celovncu...je za pocekirat :)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 9:35:04   
TARA in MAJ
mislim da so PP p3 najbolši vozočki saj ga lahko uporabljaš od rojstva dalje in se tudi lepo zloži.
Quinnyi so dobri vendar dragi in glede prostora v avtomobilu tudi dokaj veliki.
Ja nekaterim so všeč veliki drugim spret majhni vozički....:zmeden2:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 11:21:14   
Urška*
Če bi ponovno kupovala, bi definitivno izbrala quinny! Mislim da je vreden svojega denarja.

lp:)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 11:24:07   
Mina1
Jaz še veno navijam za MAXI TAXI SPEEDI:bravo: (ta prvi model), če bi pa zdajle izbrala, bi izbrala BUZZA od Quninnija.

pa-pa Mina1, na frišno mamica drugemu:modri:

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 11:27:31   
TARA in MAJ
mina1,ja Buzz je lep voziče vendar je velik ko se zloži in otrok pri enem letu komaj sedi saj so nogice preveč skrčene za to ceno ki jo ima pa preveč drag;)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 11:31:04   
Mina1
TARA9, imaš prav ja;) BUZZ je drag, ZAPP je precej cenejši in se na mini zloži, ampak mislim, da malo večji otroček tudi težje notri sedi. Mi smo posadili našega 3-letnika notri, sicer z zimsko bundo, pa je glih za glih.

Tudi MAXI TAXI SPEEDI je velik, zato pa imamo enoprostorca:)-:)-:)-, velik 3-letnik komot sedi notri. Prestal je vse hribe in doline:)- in vso težo;) Zdaj je 3- letnik voziček odstopil na frišno novorojenčku;)

No ja:zmeden:

pa-pa Mina1, na frišno mamica drugemu:modri:


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 12:43:33   
lin
Seveda da jo bom vprašal,samo veš sem se narobe izrazla je bolj znanka kot prijateljica tako da njenega mobija nimam se pa pogosto srečamo kot mamice odzuni pa malo poklepetaš,ma meni se zdi da se da v čisto vodoravni položaj.
Kaj pa če pokličeš ali skočiš do baby centra pa sama preveriš,no jaz jo bom vseeno vprašala ko jo vidim pa kr na privat mi piši če pozabim.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
28.2.2005 19:44:08   
Tasika
AT 4, tako je. O uporabnosti pa upam da kmalu. He he he.

Lp
Tasika 38t4d

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
2.3.2005 19:19:02   
lena-3
Ni ti potrebno dokupiti navette. Naklon se sicer ne spusti v popolnoma vodoraven položaj, vendar je še kljub temu primeren za dojenčka. Jaz sem rodila poleti in nisem kupila navette. Če nimate karavana pa se raje odloči za voziček, ki se zloži v marelo, sicer boste imeli vedno probleme, ko boste šli na kakšno daljšo pot.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Mi pomagate z vašimi izkušnjami z vozički?
2.3.2005 19:28:48   
willma
zelo zadovoljni:bravo:
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=1468&details=1&PHPSESSID=ab2f30624832758128aeeccf52df4c8d

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?