|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev ob dojenju.... drugi del
5.8.2008 22:32:43   
Ciril
Ponovno lep pozdrav drage dame..... Upostevala sva vase nasvete in poizkusala.... sicer je res, da ze ene 14 dni prej, preden sem se javil..... Zdaj pa me ponovno preveva "dvom", in sem se odlocil, da se ponovno oglasim, povem malo kaj se dogaja, in vas prosim za MNENJE.
Skratka, zena ima zadnjih nekaj dni "tezave s prebavo", pojavlja se vrtoglavica, pekoca zgaga..... povedala mi je tudi, da je bila pred dnevi rahla krvavitev itn.... in naredila sva test (4 dni nazaj), kateri je pokazal eno crtico, in smatrala sva, da je bolj kot ne kaksna virozica.... a vendar ta virozica se vedno traja, zato sva danes naredila se en test, in namesto da bi kaj vec izvedela veva manj kot prej.... pojavili sta se sicer 2 crtici, vendar...... Uporabljala sva BC mini (tist k sta 2 v kompletu), in kot sem ze dejal, pred dnevi ena crtica, zdaj pa 2..... ena strogo bordo rdeca (tista k je zmerj), druga, katera naj bi pokazal a je a ne, je bla nezno roza, a vendar jasno vidna.......

Nasveti, mnenja, ideje? Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
5.8.2008 22:38:36   
lelaval
Nasveti, mnenja, ideje? Hvala!


Če test pokaže nosečnost, je to zagotovo res. Lahko, da je zanosila, ob tem pa staknila še kakšno virozo.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Ciril)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
5.8.2008 22:48:29   
Seven*
SIgurno je noseča. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
5.8.2008 22:56:45   
Ciril
No, bodmo si na jasnem ane.... zlo hecn mi je u bistvu to pisat, ker sm pac fantek, pa se na tele reci bolj tako, okrog ovinka zastopim.... moti me tista razlika v barvi testnih crtic.... ena bordo rdeca, druga cist nezno roza... ampk okj... a je mozno, ker se doji, da je zavoljo tega kej tistga hormona k ga test zaznava....  Sicer si neke panike ne delava, delala bova se naprej na tem, dokler crtice ne bosta iste barve.... :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
5.8.2008 23:12:50   
dolenjka
No, naj ti jaz povem, da je bila moja črtica tako bledo roza barve da se je res komaj videla pa me sedaj moja sončnica že 5 mesecev in pol razveseljuje user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Ciril)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
5.8.2008 23:35:18   
lelaval
Jaz sem vedno delala teste le s CB - pa je bila v zadnji user posted image druga črtica res komaj opazna in čisto svetla - ampak bila je in to je pomenilo, da sem user posted image
Drugič pa sem zanosila ob dojenju (po porodu še nisem imela nobene M)

Vama pa čestitke za novo srečo user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
6.8.2008 9:55:17   
2 Sraki
Ekola, čestitam noseča sta!!!!

Tukaj tudi ena, ki je ravno rodila tisti dve bledi črtici. Torej je resnično!!!!!!

Lepo nosečnost!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
6.8.2008 9:57:54   
pokica_
Č E S T I T K E !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
6.8.2008 10:56:24   
sirenetta
Tudi pri nas je bila ta druga črtica zelooooo svetla (isti test kot vi2) in ta zeloooo svetla črtica zdaj spančka v svoji posteljici in jo ljubim nadvse! user posted image user posted image user posted image

Ista procedura: prvič samo ena črtica, čez en teden dve (od katerih ena veliko bolj svetla), ponovitev čez dva dni in spet dve črtici, ta druga spet svetla in nežna.
In naš otročič je tudi svetel in nežen! Mogoče pa je to tako (malo za hec): če je črtica svetla in nežna, bo tudi otroček svetlih las in polti in nežen, če je pa temnejša, pa bo bolj temne sorte in energičen user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

A ja, in tisto ta malo krvavitev sem imela tidi jaz - je bila vgnezditvena!!!






(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
6.8.2008 11:15:04   
maruškaŠ
Tudi mi smo imel nekje januarja rahlo bledo roza črtico....zdej pa čakamo septembra, da se nam pridruži še en član.

Drugače pa sem na internetu našla odgovore na vprašanja - proizvajalca - in tam piše, da črtica je črtica in neglede na odtenek - druga črtica pomeni nosečnost...user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
6.8.2008 13:05:57   
Rožica82
čestitke za nosečnost pa uživajta tehuser posted image  čarobnih mesecev

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanositev ob dojenju.... drugi del
6.8.2008 13:40:34   
Ciril
Hja.... glede na to, da je prva borba za najino pikico, trajala dobra 3 leta...... ratal je sele, ko sva se porocila, in odsla iz najema v lastnisko stanovanje, se mi zdi skor mal nemogoce, da bi v drugo ratal po 14 dneh :)... ce je, tolk boljse... sicer pa bova pocakala kak teden, ponovno opravila test, pa bomo videli... Zeliva si se ene pikice, blaznela pa ne bova, vkolikor se ni, ker enega cukrcka ze imava. Upam da imate prav, in da se bo izkazalo da smo res v pricakovanju... najbolj smesno bo, ko bo dohtar prasal po zadnji M, pa bo odgovorila novembra 2006 :)... bomo videli ane... najlepsa hvala za vasa mnenja iideje in predloge, tudi vnaprej jih bova zelo vesela, saj so dnevi ko ne ves a je a ni lahko kar nervozni :)

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?