|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v trebuhu
3.3.2005 13:10:02   
Tejčika
Mene pa skrbi, ker se mi vsake toliko časa pojavljajo bolečine v trebuhu. Tako čudno mi je,.....
Včasih se mi to dogaja tudi ponoči.

Na prvem pregledu je bilo vse vredu. Mislite, da je lahko to kaj nevarnega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolečine v trebuhu
3.3.2005 13:14:24   
saba
Tejčika mene to skozi od kar vem da sem noseča

ali špika, boli, reže, skeli, napenja, cuka...vedno nekaj.

za enkrat sem bila na dveh pregledih in je bilo vse o.k.

kakšen krat se zaradi takega špikanja tudi sama prebudim ponoči.

nočem sploh pomisliti da je kaj narobe, jaz si sama sebi dopovem, da je to normalno, ker si pikica v meni dela prostor.

upam da je tako

lp
saba:pujs:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolečine v trebuhu
3.3.2005 13:21:24   
žužu
jaz sem imela v prvi nosečnosti prve tri mesece takšne krče, da bi lahko kar kričala. res me je prav vsak dan fino bolelo. pa je blo vse okej. danes je iz tistih krčev pravi navihani 6letnik:metulj:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolečine v trebuhu
3.3.2005 13:23:18   
tannya
Se pridružujem Sabi. Z mano je enako. Non stop nekaj čutim in kolikor so mi povedali, je to popolnoma normalno. Torej nič panike in uživaj svojo nosečnost...
Meni danes ni nič slabo in sem ko rožica:bravo:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolečine v trebuhu
3.3.2005 14:21:36   
Anonimen
Tejčika, to je čist normalno :bravo:
Morajo se vezi mal raztegnit, pa maternica se ti veča...sej pol mal to neha, pol pa spet začne...pa trtica, pa kolki, pa špikanje, pa fejst špikanje... vse normalno :bravo:

Uživaj v nosečnosti :rozica:

(odgovor članu Tejčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?