|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Center Ljubljane
11.8.2008 22:49:52   
Anonimen
A je kkšna doma tm? Neki me firbc matra o nečem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 22:50:31   
Balonchy
Povej kaj te matra?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 22:52:58   
Anonimen
A ti si iz Centra al te sam zanima, kva me zanima? user posted image

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 22:54:03   
Vrtnica79
Jaz sem iz centra, samo mesto ni pravouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 23:21:05   
ZmajTolovaj
Mene pa firbec matra. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 23:22:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

A ti si iz Centra al te sam zanima, kva me zanima? user posted image


Mene tudi samo zanima, kaj te zanima...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 23:23:44   
Anonimen
Jao, babe, jao... recimo, da se mi je ponudla šansa za živet v Centru, pa rabm izkušnje iz prve roke o tem, kako je tam živet... ker mi ni glih, da bi ob 2h ponoč poslušala koncerte, pa parkirala v Ljubljanici in podobno. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Center Ljubljane
11.8.2008 23:51:43   
Anonimen
joj Kerensa kok maš ti problemov user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 0:01:21   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Jao, babe, jao... recimo, da se mi je ponudla šansa za živet v Centru, pa rabm izkušnje iz prve roke o tem, kako je tam živet... ker mi ni glih, da bi ob 2h ponoč poslušala koncerte, pa parkirala v Ljubljanici in podobno. user posted image


koncerti se morjo končat do polnoči, tko da muzka te ne bo motla. glede parkiranja je itak kriza - če boste lastniki stanovanja boste dobil samo eno dovolilnico, tko da če mate dva avtomobila zna bit dost plačevanja kazni. je pa čist odvisno kje živiš - poznam nekoga ki živi nad skalco in ker je to en redkih lokalov, ki je pozno odprt, majo tm kr štalo z glasno muzko in folkom k bingla okol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 0:10:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55
joj Kerensa kok maš ti problemov user posted image

Kje pa ti, bjuti, vidš problem? U zbiranju informacij iz prve roke? Yeah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 8:36:02   
abc100
A se boš spet selila? 

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 8:40:15   
baguSka
Odvisno kateri konec centra!? Stara Ljubljana?

Jaz sem vcasih zivela pri Drami.. brez vecjih problemov. Edino parking je bil vcasih.. Pa enkrat samkrat sem neki skocila iskat v stanovanje in sem pustila ploscico od radia gor, ker sem res nameravala na hitro se vrnit. Pa so mi razbili sipo in pobrali ven se vse ostalo.. V minutki je blo fertik. Drugac pa je kr precej lustno v centru. Sploh ko mas vse na dosegu roke. Men je blo prfekt. Pa nobene muzke na glas, nobene galame. Nic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 8:41:52   
baguSka
Aja pa kolesa full kradejo pa men so hotl motor spi*dit, pa ceprav sem ga mela pod oknom od spalnice parkiranga... Pac center je center, kjer se zbirajo đanksi. Kjer vidjo priloznost...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 12:42:56   
Mijavček
Mam kolegico v centru LJ.... jaz ne bi šla nikol tja živet;
- nimaš kje parkirat
- če je stara stavba je polna vlage
- stalno je en  "đumbus", podnev al pa ponoč
- sosedje znajo bit ful pasji, sploh če prideš na novo; to je še huj kot v bloku; ker si kar prisvajajo dvorišča (atrije), hodnike, strehe, ne pustijo klime montirat, kolesa naslanjat...)

Mah jaz sem zdaj vaško dete, prej pa sem bila 12 let v Trnovem; ne bi šla nazaj v LJ za noben dnar.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
12.8.2008 13:07:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 13:12:56   
Anonimen
Kerensa, če se boš spet selila, a boš tokrat tudi stvari podarjala user posted image  in jih tudi podarila, ali do tega ne bo prišlo kot smo že enkrat doživele?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 13:23:10   
baguSka
mijavcek vse to kar si napisala ni nujno samo za center LJ... to se dogaja lahko kjerkoli...

se pa 100% strinjam z nalin... jaz fuuuuuuuull pogresam tisto zivljenje... mi je blo res neki posebnega... center in zivljenje v njem ima zame poseben car...

parking je drugace tudi drugje problem.. in tud ni edini..

plemenito je mensezdi povecini zanimala galama.. no, jaz je nisem slisala.. je pa res, ceprav je bil star blok oz hisa, da je bla kr dobra izolacija in ni blo pretirano slisat niti prometa niti muzike.. nic tok, da bi blo motece..

jaz sem zdej v siski blizu celovske, pa ni nic drugac glede tega kot v centru..

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 13:28:12   
maja1488
jaz sem bila 3 leta na starem trgu, nasproti quicksilverja (zdaj mislim da je nekaj drugega tam). V glevnem stari trg 16. Ful je blo fanj. Sem glih zadnjič mojmu razlagala, da če bi šla spet v lj živet bi šla edino tja.
Po celi LJ imaš štalo za parkirat. Je pa res kot pravi nalin, ta utrip centra. Si bil lahko v stanovanju še nevemkako slabe volje, ko si stopil na ulico je vse minilo. To pogrešam. So pa sosedje taki kot povsod. Eni dobri eni slabi...

Če bi že šla v LJ, bi šla tja. Super je blo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 17:27:51   
ninataja
Živim v centru LJ, tako da tole je iz prve roke. user posted image  Naj komentiram:

IZVIRNO SPOROČILO: Mijavček
- nimaš kje parkirat
- če je stara stavba je polna vlage
- stalno je en  "đumbus", podnev al pa ponoč
- sosedje znajo bit ful pasji, sploh če prideš na novo; to je še huj kot v bloku; ker si kar prisvajajo dvorišča (atrije), hodnike, strehe, ne pustijo klime montirat, kolesa naslanjat...)

1.Glede parkinga: mi imamo na srečo parkirišče z rampo, vendar od kar imamo rampo še več ljudi parkira na njem user posted image . 2.Vlaga: vsaka stara stavba ima te napake. Jaz bi omenila raje ŠČURKE, ki so v Centru povsod, ne moreš se jih ognt in znebit. user posted image  3. Đumbus: odvisno kje živiš. Blizu ceste boš imela čast poslušat Daro Bubamaro in Kitića po polnoči iz avtomobilov user posted image  Pa cel dan rešilce in policijo (vendar  to čez čas več ne registriraš) .4.Sosedje: Mi takim sosedom rečemo staroselci. user posted image  Imajo pač tak odnos do nas prišlekov in tko vedno bo. Vedno bodo našli dlako v jajcu in ne moreš jim pomagat. Vedno se bo našla kaka stara teta in ti najedala.
Dodala bi pa še: 5.Smog: Mesečno pomivanje oken in balkona-terase. 6.Bližina: trgovina 15m stran, avtobus 30 m ... 7. Ognjemet: Iz malo višjih nadstropij s pogledom na grad vidiš novoletni ognjemet tudi takrat ko ga na Prešercu ne vidijo user posted image  In še in še ... O katerem delu centra (ulica) pa razmišljaš?

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 17:50:19   
Nuna
Mi smo v centru in smo zadovoljni. Smo v stolpnici, v višjem nadstropju in imamo parkirno mesto, tako, da s tem ni problemov. Sosedje so najverjetneje enaki, kakor povsod, tisti hrup pa, ki ga sploh slišimo, je pa za nas, ki smo se ga navadili, nemoteč. Plus je to, da imamo vse na dosegu roke, minus pa, da ni konkretnega otroškega igrišča v neposredni bližini in da je povsod promet, tako, da se mi ne zdi varno otroka, četudi starejšega, samega spustiti iz stanovanja na igrišče. Moraš z njim.
Se pa velikokrat sprehajamo po stari Ljubljani in tam je utrip mesta točno tak, kakor ste napisale. Kakor, da bi stopil v drug svet. Drugo ozračje je tam. Vse deluje tako umirjeno. Kot plus tam se mi zdi, da ljudem ne sije sonce v stanovanja, vsaj v tista ne, ki so notranja. Debele stene najverjetneje zadržujejo vročino, da ni potrebna klima, kakor pri nas. Ni pa niti zaplate trave, kamor bi dal otroka ali kužka, če odštejem poti na grad.
Za pakiranje potrebuješ letno dovolilnico, ki velja na koledarsko leto in stane dobrih 180 eurov. Je pa to samo dovoljenje za parkiranje na tvojem območju in ti ne zagotavlja prostega parkirišča. Tega si moraš še vedno priboriti, če nimaš kupljenega ali najetega. Na zunanjih parkiriščih je res kar veliko vlomov ali poškodb.

Če te še kaj zanima, pa kar vprašaj.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 22:59:50   
Anonimen
Hvala za odgovore, babe. Lepotica, ti se pa pregrizn, če ti kej ni prou. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 23:04:55   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 23:35:23   
Gina
MOji otroci živijo v strogem centru vsak drugi vikend. Ležijo pred tv-jem ali igrajo igrice, ker drugega v centru delat otrok ne more, sicer se pa odpeljejo ven iz lj. kaj bolj pametnega počet, saj ni ne igrišča, ne zaplate zelenega, ven gredo lahko edino na parkplac za domačine al pa na cesto se sprehajat. Parkirat ta drugi hišni avto ni kje, ta problem ni primerljiv z ostalo lj., kjer vendarle kaj najdeš, če se dosti potrudiš, al pa če ti je ok 300m proč parkirat, v centru moraš plačat četudi si 1km proč od doma parkiral. Sicer pa je moja hči nad centrom navdušena, sin pa čisto nič. Aja, sirene res stalno tulijo, hrupa pa ni glih povsod, ljudje niso povsod zateženi, so pa večinoma precej bolj snobovski kot drugod po lj., s tem povezani so tudi stroški, ki so v centru precej višji kot nekje za bežigradom - to ti pripovedujem iz izkušenj brata, ki je tudi do nedavna tam živel, pa so mu tudi avto poškodovali, če se ne motim. Priti iz centra do službe ob prometnih konicah je tudi kar precejšnja potrata časa. Je pa mogoče malo romantično živeti tam, če odšteješ seveda ljubljanski smog. Ampak ta te ne moti, se meni zdi.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 23:42:15   
baguSka
ljubljanski smog


no btw: ta ni le v centru mesta..

in se neki me zanima!? kaj vi sploh smatrate kot center? strogi center?? katero obmocje? staro ljubljano z okolico?

plemenita v kateri konec ste pa vi namenjeni?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Center Ljubljane
12.8.2008 23:42:43   
Anonimen
Ma smog je ta zadnje, kar me u LJ skrbi, Đina. user posted image  Je pa res, da je tle u igri stara Ljubljana in kukr je romantična in blablabla, je po drug stran tolk enih logističnih in drugih kozlarij, da kr ne veš, a se ti splača al ne.

Mimgrede - kateri stroški so dražji kurk npr. za Bežigradom? A to si mislla štrom in to - al pač stroške parkiranja?

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?