|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 12:49:23   
janapan
Ful sem potrta, prav moram se skihat. Danes smo dobili plačo, delam že četrti mesec po končani porodniški in zopet imam najnižjo osebno oceno v celi skupini.
Prvi mesec ok, sem prišla iz porodniške, drugi mesec ok se še lovim, tretji mesec, ko delam dve ful zahtevni nalogi - spet najslabša, in to ne za eno piko, za celih 5 pik manj kot ostali. Ful me je prizadelo .....
Kaj naj naredim, naj grem k šefu, naj mu kaj rečem.....želela bi da naj mi pove zakaj je tako, naj mi pove ali slabo delam....ne vem
kaj menite
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 12:51:11   
Mišni
Ali pa če sploh ne pogledaš plačilne liste in se nehaš sekirat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 12:58:53   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ali pa če sploh ne pogledaš plačilne liste in se nehaš sekirat.


Ali to ali pa pojdi vprašat, kaj bi morala izboljšat, če res ne veš. Mene bi že zanimalo, če bi se mi sicer zdelo, da delam v redu in sproti ne bi bilo komentarjev.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 13:00:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ali pa če sploh ne pogledaš plačilne liste in se nehaš sekirat.


Ali to ali pa pojdi vprašat, kaj bi morala izboljšat, če res ne veš. Mene bi že zanimalo, če bi se mi sicer zdelo, da delam v redu in sproti ne bi bilo komentarjev.



Ja samo če imaš občutek (temelječ na izkušnjah), da si potem lahko edino še kaj na slabšem, potem pa ne greš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 13:11:57   
puncica
kaj je to osebna ocena a na podlagi tega dobiš višino plače al kako je to?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 13:59:17   
Ronči
Pri nas imamo plačo pogojeno z osebno oceno. Kriteriji pa so user posted image , nerealni in zelo čudno zastavljeni.


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 14:34:40   
piščanc
glede na to, da se sekiraš bi jaz šla vprašat zakaj. ker ne veš razloga, mogoče je pa kaj banalnega in lahko spremeniš. škoda se sekirati in biti slabe volje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 14:36:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Pri nas imamo plačo pogojeno z osebno oceno. Kriteriji pa so user posted image , nerealni in zelo čudno zastavljeni.




Ja, saj po moje je povsod, kje "osebna ocena" obstaja, tako. Je temu namenjena.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 14:37:22   
puncica
no tudi jaz bi vejretno šla previdno vprašat, ker če se trudiš in hočeš izboljšat stvari in ti ne rata in ne rata, naj ti pa povedo kaj delaš narobe a ne.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 17:05:17   
Anonimen
Kaj naj naredim, naj grem k šefu, naj mu kaj rečem.....


Vprasaj ga, kaj pricakuje od tebe, da naredis, da bo ta ocena naslednji mesec visja.

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 17:20:12   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Pri nas imamo plačo pogojeno z osebno oceno. Kriteriji pa so user posted image , nerealni in zelo čudno zastavljeni.




Ja, saj po moje je povsod, kje "osebna ocena" obstaja, tako. Je temu namenjena.


Se strinjam.

Če imaš že itak najnižjo oceno, nimaš prav čist ničesar za izgubit. Če hočeš, da te spoštuje, lahko narediš dve reči. Lahko mu ful v rit lezeš, lahko pa se tolk zase postaviš, da se te mal ustraši. Lahko pa narediš kombinacijo obojega, kar te bo skoraj zihr pripeljalo do tega, da bo naslednji mesec vsaj malo razmislil, kakšno oceno ti bo dal.
Lahko mu napišeš čez vikend seznam vseh pomembnih reči, ki si jih zadnja leta za firmo naredila (jaz sem enkrat v navalu jeze zaradi ene grde krivice na tak način stipkala 3 goste strani, na koncu ugotovila, da moj šef ni imel sploh pojma, da jaz vse to delam, ker se mu vse zdi samo po sebi umevno, da je to kar narejeno samo od sebe, v resnici pa te reči celo po naši kp štejejo celo za točke, ne le za redno in dobro delo) MOraš vedeti da se vedno stimulira ljudi, ki so šefovi prijatelji ali ki firmi s kakimi projekti prinašajo dodaten denar, od katerega imajo potem šefi koristi - četudi redno delo naredijo slabo ali ga sploh ne. Vse ostalo, sprotno delo, še tolk zahtevno in še v tako velikem ali povečanem obsegu ne šteje nič. Dobre točke dobijo tudi tisti, ki šefom razlagajo kaj vse delajo in to na dolgo in široko, ki delajo analize svojega dela.

Če te je še vedno strah, ne vem sicer česa, kliči na svoj sindikat, kaj ti je storiti. Ponekod v takih primerih pomagajo, saj razvrščanje delavca stalno na najmanjšo stimulacijo kaže na nesposobnega šefa.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 20:09:32   
K_a_t_i
A imate neomejen budget za razdelit? V smislu - ali lahko dosežete vsi v skupini najvišjo oceno, ali obstaja max število točk, ki jih kot skupina lahko skupaj dosežete? Če to zadnje - ali imate vsi enake delovne naloge, ali morda kdo dela še kaj več od tebe? Pri nas recimo imamo sistem, da za celotno skupino dobimo recimo 1000€ in se potem razdeli na 3 zaposlene - faktor, ki je resda subjektiven, pa vedno dodeli višjo plačo tistemu, ki poleg svojih osnovnih nalog (ki so enake za vse) naredi še kaj zraven. Je pa tako, da pri nas, če bi nekdo prišel na novo, ne bi dobil toliko kot "tastari", ker obstaja zelo mala verjetnost, da v prve pol leta ujame "old timerje" (ki so res dobri).

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
22.8.2008 20:13:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Pri nas imamo plačo pogojeno z osebno oceno. Kriteriji pa so user posted image , nerealni in zelo čudno zastavljeni.




Ja, saj po moje je povsod, kje "osebna ocena" obstaja, tako.


Po mojih izkusnjah niti ne. Sicer ni bila mesecna, ampak letna in pod drugacnim imenom, ampak princip je bil enak-subjetiven. Lahko si imel obcutek manjse nepravicnosti (vedno je pac malo premalo user posted image ), globalno pa ne.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
23.8.2008 10:49:36   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Po mojih izkusnjah niti ne. Sicer ni bila mesecna, ampak letna in pod drugacnim imenom, ampak princip je bil enak-subjetiven. Lahko si imel obcutek manjse nepravicnosti (vedno je pac malo premalo user posted image ), globalno pa ne.


ja, saj verjamem, da niso vsi ljudje bebci. Vse je odvisno od šefa. Če je pa ta čuden ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: že tretji mesec najnižja osebna ocena
23.8.2008 12:33:51   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Pri nas imamo plačo pogojeno z osebno oceno. Kriteriji pa so user posted image , nerealni in zelo čudno zastavljeni.




Ja, saj po moje je povsod, kje "osebna ocena" obstaja, tako.


Po mojih izkusnjah niti ne. Sicer ni bila mesecna, ampak letna in pod drugacnim imenom, ampak princip je bil enak-subjetiven. Lahko si imel obcutek manjse nepravicnosti (vedno je pac malo premalo user posted image ), globalno pa ne.


Odvisno je tudi od tega po kakšnih kriterijih se ocenjuje. Da vidite naše user posted image , dejansko nemogoče ocenjevat, potem si pa na podlagi tega plačan.... btw, sploh nimam slabe ocene, zato se ne jezim, le kriteriji so obupni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?