|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za rojstni dan 7.letnik
9.5.2009 12:45:37   
avgust09
živjo

moj nečak praznuje rojstni dan. Star bo 7 let in jaz nimam nobene pametne ideje kaj mu kupitiuser posted image user posted image .....lepo vas prosim za pomoč.


hvala  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
9.5.2009 13:23:49   
botrca
Moj nečak je ravno 25.4 imel 7. roj. dan in sem sestro vprašala kaj naj mu kupiv, ker tudi nisva imela ideje.

Imela sva na izbiro: kopačke (trenira nogomet), pikado ali gormite.

Ne vem če jih tvoj nečak ima ali pozna, ampak midva sva se odločila za gormite in je bil tako navdušen, da je kar tekal po stanovanju in naju objemal. To je bil zadetek v polno user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
9.5.2009 19:38:14   
Splišni
Ja, gormite ali bakugane, čeprav če jih ima že veliko, ne bo prav vesel, ker bodo najbrž podvojeni. No, odvisno. To res raje vprašaj.
Drugače pa je elektronski pikado fina ideja.

Ali pa en tak dnevnik ali spominska knjiga, Kapitan Volkec - Moji prijatelji se ji reče. To je tako nekako, kot smo mi včasih sami delali leksikon (Kaj najraje ješ, Kaj najraje piješ, Koliko si star, Koliko si velik itd.), samo da je že napisano, da daš priajteljem in potem vpisujejo. Pa prostor za fotografijo je tudi. To sem jaz mojemu malemu kupila (v imenu tete) in pa nalivko zraven, tisto anatomsko oblikovano, ki je na reklamah, in je bil ful hepi.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
9.5.2009 19:45:15   
blaža
Naš fant ima sicer 6 let, pa ni dosti razlike.

gormite ima rad, pa te bakuganske kroglice, pa vse kar je od Ben 10.

Drugače, pa raje vidim kej bolj" pametnega", če se komu kupi.

Najbolj je bil vesel:

-Set planeti 3D, ki se sestavi in pobarva. So vsi planeti na takem križu iz dveh paličic in so postavljeni okoli sonca, kot so v resnici. Pa še svetijo se v temi. Kupi se v Šparu, al pa v Mladinski knjigi.

-V Mladinski knjigi mu je moja mama kupila en tak velik kvaliteten poster z celim svetom. Vse celine in na celinah je sto in ena žival, ki tam na tisti celini živi. zelo lepo za videt in poučno. Bom pol prilimala slikico.

- Knjiga o vulkanih, knjiga o mumijah in piramidah, od Učil, moj prvi slikovni atlas, kjer je vse lepo nairsano o kontinentih, ljudeh,..prav za tolko stare.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
9.5.2009 19:55:22   
blaža
se malo slabo vidi, ker sta tudi moja fanta gor, ma samo od atlasa pa nimam slike.

user posted image

user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
9.5.2009 21:59:50   
avgust09
hvala za ideje, sva mu kupila pikado in pa zmaja za spuščat kadar je veter (upam da veste kaj mislimuser posted image


tako da zdaj imava darilo jutri pa šibava na piknik user posted image njami spet bomo jedli user posted image



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
25.5.2009 13:16:31   
NATAŠI
zakaj se ob vsaki priliki pojavljajo te sveče?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za rojstni dan 7.letnik
31.5.2009 20:04:15   
malania
Jaz sem mojmu nečaku letos kupila trenirko <8ker je sestra rekla, da jo rabi)..
Drugače nerada kupujem igrače, če vidim, da jih že imajo.....
Lahko pa kupiš kako knjigico, npr. kako ''enciklopedijo'' primerno 7-letniku...

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?