|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko kg ste že izgubile od poroda?
11.8.2008 22:54:11   
tea78
Eno vprašanje, meni nikakor ne grejo kg dol, v nosečnosti sem se zredila za 23 kg, shujšala sem že 13 kg, teh 10kg pa nikakor ne spravim dol.  Saj se ne obremenjujem s tem, samo včasih pogrešam ono staro postavo.Veliko vozičkam, pazim da ne jem zvečer, veliko tekočine popijem itd... A ima katera kakšno učinkovito metodo hujšanja?
Hvala vnaprej, pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
11.8.2008 22:57:40   
Vrtnica79
Če še dojiš potem ti hujšanja še ne priporočam. Jaz sem že prišla nazaj na svoje kg, samo špehec pa je še ostaluser posted image . Po prvem porodu je bilo isto, potem pa ko sem šla nazaj v službo sem prišla na staro postavouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
11.8.2008 22:57:59   
Anonimen
A ima katera kakšno učinkovito metodo hujšanja?


Redna, zdrava in zmerna prehrana.
Nic stradanja.
Primerno gibanje (kar ze pocnes).

In veliko potrpezljivosti.

(odgovor članu tea78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
11.8.2008 23:04:32   
gaya24
Js sem se zredila za 17.5 kg. Po porodu sem mela še + 7 kg, zdaj 4 mesce po porodu imam še + 2kg in če ne bota izpuhteli dokler ne neham dojit, se jih bom pač sama mogla znebit.user posted image

Moj na svet: Po 18. uri ne jej in čim več se gibaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 0:10:55   
jajula
men se je tud ustavil na +7 pa sm ukinla ves kruh, sladkarije (razen sladoleda:), krompirja tud skor ne jem več, od testenin samo polnozrnate, pijem samo vodo, sadje ampak dost več sveže zelenjave, pa telovadm trikrat na teden. no zdej so se kile spet začele premikat dol, sicer zeloooo počasi, ampak važno da gre dol. 

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 8:22:05   
melanija
Jaz sem se zredila za 18 kg, takoj sem šla dol enih 7. Po porodu mi jih je ostalo še 11, te pa sem zgubila v petih mesecih po porodu.

MOj recept je gibat pač kolikor se upam(pri 3 otrocih ne čutim potrebe po posebni telovadbi, jo je čez dan dovolj - dviganja "uteži", skakanja, laufanja...), obvezen zajtrk, če ne ne morem zalaufat, pa po 18 uri zvečer ne jesti in seveda veliko veliko piti.

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 8:25:24   
Taula
Jaz jih imam še plus 5.user posted image  Vem pa da sem sama kriva.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 8:54:19   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Če še dojiš potem ti hujšanja še ne priporočam. Jaz sem že prišla nazaj na svoje kg, samo špehec pa je še ostaluser posted image .


enako...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 9:10:57   
tabi
Meni je tudi po drugem porodu ostalo slabe 2kg pa se ne sekiram.
Vse ob svojem času

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 9:47:06   
mojamura
Nabavi si knjigo: Jem, torej hujšam, ki te nauči zdravega prehranjevanja. S pomočjo montignacoive metode (opisane v tej knjigi) sem od januarja lažja za 19 kg)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 9:50:33   
Janey
jaz mam -2 pa mam še kar trebuščekuser posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 10:10:04   
bastian111
V nosečnosti sem se zredila za +13 Kg ,po porodu pa sem do zdaj že zgubila 16 Kg se pravi da zdaj že imam- 3Kg.Je pa res da se tudi meni še pozna trebuh ,pravijo pa da se morejo trebušne mišice skrčit.Lp

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 10:23:50   
mama06
Ne pazim kdaj jem in koliko pojem, saj najraje jem okoli 22.ure, pa sem že - 2kg kot pred nosečnostjo. Na srečo mi tudi ni ostalo dosti okoli trebuha. Lahk rečem, da skoraj nič.

Dejstvo je, da je vse odvisno od posameznika, njegovega prebavnega sistema,....Jaz imam pač zaenkrat še srečo, ki pa je lahko kaj kmalu minljiva.

Držim pesti za vse, ki se trudite dobit svojo postavo nazaj. Počasi se daleč pride.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 10:28:08   
*Mojca*
jaz sem se v nosečnosti zredila za 10kg, danes, 7 tednov po porodu sem na isti teži kot prej oz -0,5kg. 

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 11:31:46   
aprilčica07
Med nosečnostjo  14,5 kg v +, takoj po porodu 7 kg v -, ostalo je šlo dol v naslednjih 9 mesecih, brez kašne dijete ali kakega stradanja.user posted image
Moja nona vedno pravi 9 mesecev gor, 9 mesecev dol:):):) 

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 11:37:46   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: tea78

Eno vprašanje, meni nikakor ne grejo kg dol, v nosečnosti sem se zredila za 23 kg, shujšala sem že 13 kg, teh 10kg pa nikakor ne spravim dol.  Saj se ne obremenjujem s tem, samo včasih pogrešam ono staro postavo.Veliko vozičkam, pazim da ne jem zvečer, veliko tekočine popijem itd... A ima katera kakšno učinkovito metodo hujšanja?
Hvala vnaprej, pa pa



Jaz sem shujšala z ločevalno dieto, ki sem jo sebi priredila. Gledam pa, da ne jem veliko sladkarij, čeprav je težžžžkouser posted image

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 11:53:57   
Twin76
Med nosečnostjo dobila skoraj 20kg, do zdaj zgubila dobrih 30, ker je mali alergičen na KML in jajca in ne jem nič s tem dvojim povezanega (se še vedno praktično polno doji). Pojem pa ogromno OH, tako da imam na sumu, da je pri meni ustvarjalec kg sladkor user posted image

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
12.8.2008 12:22:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Twin76)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 12:41:06   
barby78
Jaz sem se med nosečnostjo zredila 20 kg.15 sem jih že izgubila,ostalih 5,pa se me držijo kot cek.ma bo že.Pa saj ne mora it dol,če pa blazno rada jem.kaj morem.tak tip sem.hujšanje mi pa tud ravno ne uspeva.vsaj na dolgi rok ne user posted image
mogoče bo pa tud pri men po 9-ih meseih vse po starem.pravjo,da baje 9M gor,9M dol.
bomo vidli  user posted image

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
12.8.2008 15:28:00   
Anonimen
Jaz pa ne hujšam, ker se polno dojimo, čeprav sem na + 15. Ob porodu sem jih izgubila samo 7. In se po pravici povedano sploh ne sekiram.user posted image

(odgovor članu barby78)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.8.2008 8:15:43   
Mayag
Dobre ste vse. Jaz sem se med nosečnostjo zredila za 28kg. Ja,28. Zdej, 10 mesecev po porodu sem jih izgubila 18 kg. Tko, da jih imam še kakšnih 10 viška. So obdobja, ko me to ne moti, so pa tudi obdobja ko bi najraje kričala. Sploh pa zaradi oblačil. Sem upala, da mi bodo stara prov, pa bom zgleda mogla v soping. Mi je pa moj rekel, da če pridem do 75 kg ( to se pravi še 5 kg dol), mi bo dal 200 eur za cunje.
Moram se potrudt  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.8.2008 8:32:34   
mehurčica
Zredila sem se za 13kg, sedaj po 10 mesecih imam 17kg manj(za 10kg sem se konkretno odrekala, bila na orbitreku, teku in krepilnih vajah). Še vedno imam mišelinko okoli trebuha. 3kg še, pa bom na istem, kot sem bila pred prvo nosečnostjo.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Mayag)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.8.2008 14:53:51   
2ursae
zredila za 15 kg, zdaj, po 9 m, mi jih ostaja še 5, ki se me držijo kot klop. Mah, računam, da bo bolje, ko bom šal v službo - tam itak ženske ves čas hujšajo, pa te pol s sabo potegnejo user posted image . Me pa nesejo sladkarije: glede na to, da še dojim in imam doma dva nadobudneža, bi po vseh reglcih morala bit že manekenka user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
13.8.2008 14:57:03   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: tea78

Eno vprašanje, meni nikakor ne grejo kg dol, v nosečnosti sem se zredila za 23 kg, shujšala sem že 13 kg, teh 10kg pa nikakor ne spravim dol.  Saj se ne obremenjujem s tem, samo včasih pogrešam ono staro postavo.Veliko vozičkam, pazim da ne jem zvečer, veliko tekočine popijem itd... A ima katera kakšno učinkovito metodo hujšanja?
Hvala vnaprej, pa pa



Koliko časa pa je preteklo od poroda? Jaz sem ravno tako dobila 23 kg, iz porodnišnice sem prišla s sedmimi manj, 4,5 mesece po porodu sem s +3 kg spravila nase stare kavbojke, zdaj, ko je par dni do 9 mesecev po porodu pa sem na -3 kg. In to brez kakršnekoli skujševalne, jem ravno toliko kot sem pred zanositvijo. Sem pa polno dojila do pupinega 6. meseca, zdaj se pa dojive še 3x na dan. Špeha je več ali manj toliko kot pred zanositvijo, morda je trebuh bolj ohlapen kot je bil, je pa to samo moja krivda, ker ne telovadim.

(odgovor članu tea78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko kg ste že izgubile od poroda?
14.8.2008 22:41:45   
bati

Hoj,

jaz sem se med nosečnostjo zredila za 22kg zdaj v 3 mesecih sem zgubila 14kg mam jih še 8kg...ampak se mi zdi da gre zdaj vse bl počasi kila po kilo. Prva 2mesca mi je ful šlo, zdaj pa zadnji mesec pa tko bl počasi. Amapk sej mi bo ratal,

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?