|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 3letnika
25.8.2008 13:20:27   
die beste Mutti
Ima katera idejo, kaj naj kupimo 3letnemu fantku za rojstni dan? Tam nekje do 10€. Ga ne poznam preveč dobro, ne bi pa rada kupila kaj brezveznega.

Hvala & lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za 3letnika
25.8.2008 13:27:15   
beba76
Kkakšno knjigico, puzzle, legote za ta male, no, naš je obseden s Spidermanom...user posted image

(odgovor članu die beste Mutti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za 3letnika
25.8.2008 13:31:40   
Anonimen
No, ker sem jaz proti vsem nasilnezem ala Spiderman in Ninja zelve me to sploh ne bi ganilo, ce je dete navduseno nad tem user posted image Sem ti hotela enako predlagat - puzzle, knjigice, milni mehurcki so sploh zakon ... 

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za 3letnika
25.8.2008 13:35:23   
bt08
Moj je bil najbolj navdeušen nad kakim orodjem za te naše malčke!Pa kak knjigica,milni mehurčki so pa nasploh zakon!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za 3letnika
25.8.2008 13:39:15   
doroteja23
Kakšen kovček z zdravniškim priborom!
Jaz sem to kupla od kolegice tamali, pa se je najrajši njen bratec z tem igral

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!