|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pust
15.1.2007 9:14:52   
toli
Lep pozdrav!

Ker nas vsako leto skoraj prehiti in potem norimo za kostumi me zanima,če kdo prodaja kakšnega za 7 let starega fantka?

Prijazen dan

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pust
17.1.2007 9:08:10   
Minka Pobalinka






Jaz sem ga ravno včeraj kupila v kleti hale A v BTC. Trgovina je Magic Art ( prodajajo pa igrače in šolske potrebščine) blizu je tista prodajalna z dišavami.. Imajo pa full izbire, cene so od 12 € do 50 €.

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pust
18.1.2007 8:03:53   
toli
Hvala za inf.samo mi smo s koroškega konca,tu pa ni glih izbire.

Lp

_____________________________

"Iskrenost v prijateljstvu mi je tako sveta kot večni zakon."

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pust
18.1.2007 13:23:14   
viv_
jest sem nabavla na ebayu

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pust
18.1.2007 13:24:55   
Anonimen
Naš pravi, da bo Spiderman, saj za to se pa dobi kostum, a ne?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pust
18.1.2007 13:37:27   
Anonimen
Ja, za Spidermane so jih lani imeli tudi v Mercatorju. Na ebayju se po moje ful splača, po moje, ker je noč čarovnic že zdavnaj mimo in sedaj ni sezona kostumov. Ampak meni to enostvano ne znese, je daaaaaleč izven mojega dosega.user posted image
Ja, jaz bom tudi najbrž šla v ta Magic shop, ker Tibor hoče biti Ninja, teh pa najbrž po trgovinah ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pust
18.1.2007 13:46:22   
Anonimen
ker Tibor hoče biti Ninja, teh pa najbrž po trgovinah ne bo.


Tega sem se tudi jaz bala, da bo naš hotel biti Ninja, pa me je včeraj presenetil s Spidermanom.

Ker za Ninjo je pa malo težje izdelat oz. kupiti in doizdelati vse, kar je treba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pust
21.1.2007 7:49:21   
Minka Pobalinka

Al bina.. v tej trgovini v hali A imajo Spidermana.. pa še prav "fino" zgleda..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pust
21.1.2007 18:53:05   
Minka Pobalinka
kostumi ninja želve so na vojlo v Toysu za 20 eur, imajo na voljo vse štiri junake-Beljak

Evo spliš, tole sem našla na med.over..

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pust
22.1.2007 20:21:48   
tinatona
Splišni zakaj ti ne znese na Ebayu kupit. Tako dragi pa spet niso. Jaz sem dala za Disney-evega 30€ s poštnino vred. Tako da se ti splača malo pogledat. Pa še FULL so eni luštni.

Evo še link, kjer sem jih jaz gledala:
http://clothes.listings.ebay.co.uk/Fancy-Dress_Toddlers-Fancy-Dress_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ90635QQsocmdZListingItemList

LP Tina

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pust
22.1.2007 20:35:09   
CIPRESA
Naš ima pa tako rad Nodija da bo pomoje kar Nodi. Upam da bodo imeli kje te  kostume!!!

Me je pa strah da nebo tako oblečen samo za pusta ampak bo hotel biti Nodi kar vsak danuser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pust
23.1.2007 22:33:41   
pravljica
nodija (in veliko drugih kostumov) imaš tu http://www.maskaradni-kostumi.com/index.html ...meni se ne zdijo dragi...pa še blizu si, da se lahko zapelješ kar tja pogledat user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pust
26.1.2007 12:05:21   
filipinka
Ej, hvala! Sem že klicala. Mi se bomo tudi oblekli v Nodija!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pust
26.1.2007 23:33:31   
pravljica
bo letos "Preveč Nodijev" user posted image  tudi naš bo verjetno "dodi" user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pust
27.1.2007 0:03:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

bo letos "Preveč Nodijev" user posted image  tudi naš bo verjetno "dodi" user posted image


O, ja...

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pust
27.1.2007 1:07:51   
Marogica
Naš ta večji bo Spiderman, za ta manjšega še nismi sigurni.

Al bina, imajo jih tudi v Intersparu

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pust
2.2.2007 16:42:22   
simonka
Zdravo mamice.
Tudi mi smo naočili kostum Ninja Želva in to na spletni strani http://www.maskaradni-kostumi.com/index.html. Cena s poštnino vred je 28 eur. Zanima pa me če kater ve kje se da dobit orožje oz. sblja Ninja Želve za h kostumu.
Hvala in papa

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pust
2.2.2007 16:54:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

Splišni zakaj ti ne znese na Ebayu kupit. Tako dragi pa spet niso. Jaz sem dala za Disney-evega 30€ s poštnino vred. Tako da se ti splača malo pogledat. Pa še FULL so eni luštni.

Evo še link, kjer sem jih jaz gledala:
http://clothes.listings.ebay.co.uk/Fancy-Dress_Toddlers-Fancy-Dress_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ90635QQsocmdZListingItemList

LP Tina



Ne, ne, tinatina, nisem mislila cenovno ampak tehnično.user posted image

Mi smo Ninjo dobili v Intersparu za 2.600 SIT in je prav super. Vsaj v vreči izgleda super, ker odpakirala je pa še nisem, niti je nisem Tiborju pokazala. Ker drugače bi čez par dni bilo konec veselja. Do pusta je pa še kar daleč. Je pa Rafael, se mi zdi, vsaj rdeča očala ima. Po moje da je to Rafael.user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pust
27.2.2019 10:56:41   
sanči.banči1
hola mamasiteuser posted image , js sm pa našla en super članek o tem kako sam dodelat otroški pustni kostum. sem pogledala mal kaj majo v ponudbi in so res kjut otroški kostumi za otroke, ki so sestavljeni samo iz repka in kapce, kar mislm, da je pravo odkritje, ker res ne maram tlačit tamale v neke težke in smotane kostume, kjer je potem sam jok in stok, kako je vroče in nemormo lulat... tko bo moja sončica letos hvala bogu prikupna živalska maškarca in sicer si je izbrala otroški pustni kostum slončka. tko, da ji kostum še mal dodelam iz starih cot in jo pošljem na maškarado user posted image

(odgovor članu toli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?