|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 18:53:19   
Jessy
Spet me zanima nekaj v zvezi z denarjem v času porodniške.
Jaz bi v naslednjem šolskem letu lahko napredovala v naziv mentor in tudi v plačilni razred. Ker bom v tistem času na porodniški, bom najbrž "prikrajšana" za del plače, ki ti ga prinese naziv, pa tudi plačilni razred.

Kako je s tem? Ti kdaj to povrnejo ali si pač ravno tako naletel in se moraš s tem sprijazniti, da tistega denarja ne boš nikoli videl?

Mi ve katera povedati?

Hvala!

lp, Jessy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 19:19:21   
thumbelina

13. člen

Za eno leto delovne dobe šteje dvanajst mesecev zaposlitve ne glede na trajanje delovnega časa.

V dobo zaposlitve se ne všteva čas pripravništva ter čas odsotnosti zaposlenega z dela zaradi bolezni, izobraževanja, strokovnega izpopolnjevanja ali drugih vzrokov v nepretrganem trajanju, daljšem od šest mesecev, razen zaradi odsotnosti zaradi poklicne bolezni in poškodb pri delu, porodniškega dopusta, dopusta za nego in varstvo otroka ter strokovnega izpopolnjevanja, na katerega je zaposlenega napotil delodajalec.


link:
http://www.sviz-sl.si/?page=si/predpisi/pravilnik2

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 19:19:38   
PBJ
Jaz sem letos s februarjem napredovala v višji plačilni razred in sem v že od 2. meseca nos. v bolniški, tako da se mi višji količnik ne upošteva. Glede na to, da za porodniško vzamejo povprečje 12. plač se po moje ta moj višji količnik v času porodniške ne upošteva.
Verjetno se mi bo začel upoštevati naslednje leto, ko bom začela delati, ali pa ko bom koristila dopust.
Tako si jaz to predstavljam.:zmeden2:

LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 19:21:38   
thumbelina
Se pravi, če boš izpolnjevala ostale pogoje, lahko napreduješ. Jaz sem napredovala v višji plač. razred med porodniško.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 19:33:20   
lenika
Mislim, da med porodniško lahko napreduješ v višji plačilni razred, vendar se ti med porodniško v denarju to ne pozna. Poznalo se bo šele, ko prideš iz porodniške, kajti porodniška je povprečje zadnjih dvanajstih plač.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 19:39:23   
Gina
Točno tako.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 20:48:16   
Mina1
Točno tako8), tudi jaz sem zdaj na začetku porodniške napredovala v višji razred, dobila tudi odločbo, a se mi šele upoštevalo po porodniški, torej ko se spet vrnem na delo.

Ja, kaj čmo;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 20:50:16   
Anonimen
A ni to čudno? Pri otroškem dodatku moraš pa takoj sporočiti, če kaj več dobiš, da ti ne bi slučajno preveč dali. No, sploh ni čudno, samo žalostno.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   šolstvo - napredovanje v nazive med porodniško
11.3.2005 22:47:14   
Jessy
Hvala punce!

Vedela sem, da lahko napredujem v času porodniške, kar tudi nameravam, ne zdi se mi pa "fer", da se nam med porodniško to napredovanje ne pozna pri denarju, saj bi ga ravno v tem času potrebovale še več.
Sem prepričana, da so ta sistem "izumili" moški, saj bi zase boljše poskrbeli! :-)))

Hvala še enkrat!

lp, Jessy

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?