|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cerazette
11.9.2008 21:06:16   
Sandra*
Nove kt, ki jih jemljemo lahko tudi ob dojenju. Jih katera že jemlje, imate kakšne izkušnje? Jaz jih imam doma pa kar ne vem, bi jih jemala, ali počakala, da neham dojit in potem začela jest navadne kt?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cerazette
11.9.2008 21:17:01   
frutka_
Jaz se nisem odločila za njih. Hormoni so hormoni.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cerazette
11.9.2008 21:20:52   
Anonimen
jaz jih jemljem..nič posebnega,sam jih bom nehala in bom prešla na druge ker te cerazette jemlješ neprekinjeno pa menza pride ko pride,to pa men ni všeč,pri diane (te sem jemala prej) sem vedla kdaj bo menza ko je bla 7dnevna pauza vmes in sem si tud lažje splanirala kake stvari,(morje,bazeni,kaj oblečt če je bil kak tak dogodek..),drgač pa nič novega,nič drugačne niso,sem pa začela prvi dan menze.

(odgovor članu Sandra*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cerazette
30.9.2008 11:27:55   
Senci
Tudi jaz jih uporabljam in se mi zdijo ok. Ko bom nehala dojiti, pa bom verjetno jemala katere druge, da je vsaj malo pavze vmes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cerazette
1.10.2008 14:15:10   
Tjaša23
jaz jih imam tudi doma in jih še ne jemljem, ker sem brala da vpivajo tudi na povečajnje telesne mase, jaz sem se namreč pred leti full zredila zaradi logest tabletk in zdaj tudi teh  kar ne upam začet, čeprav mi je ginekologinja rekla da ne vplivajo na teo. tako da ne vem kaj naj naredim najbolj da ostanem kar pri kondomu

_____________________________

naša mala princeska je Lina 15.08.08


(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cerazette
8.10.2008 21:41:30   
LEDO1974
mene pa zanima kdaj ste začele jemati te tabletke  ali pri prvi menstruaciji ali že pred prvo menstruacijo

(odgovor članu Tjaša23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cerazette
8.10.2008 21:46:45   
Doll
cerazette so v bistvu iste kot inekcije,s to razliko da inekcije dobivaš na 3 mesece,tabletke pa moraš neprekinjeno jest

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cerazette
14.11.2008 14:34:48   
valč
tudi mene zanima isto kot LEDO 1974, ali ste počakale prvo menstruacijo ali ste začele z jemanjem že prej?, ker glede na to da dojim lahko na prvo čakam še kar nekaj mesecev

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cerazette
14.11.2008 14:36:14   
Petraa
ne rabiš nič čakatiuser posted image

(odgovor članu valč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?