|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strije!!!
11.3.2005 11:07:11   
*pika*
Ojla,

Eno vprašanje. Sem v 27t, nisem se kaj dost zredila - 6 kg, pa kar lepo sem za kožo skrbela, porabla sem že tretjo tubo Vichyja za strije, sem pa zdej opazla, da mi je vseeen razpokal trebuh in imam že rdeče črte. A ima katera nasvet za kakšno dobro kremo al pa olje?

Hvala za odgovor, by, by

*pika*








Neposredna povezava do sporočila: 1
   strije!!!
11.3.2005 11:13:50   
rozi81
Ojla,

jst sm v 24t in sem se zredila že za 7kg, tko da te prehitevam, kar se ni glih za hvalit.

Mažem se pa z keritejevim maslom in moram rečt da nisem dobila še nobene strije. Ne znam ti pa povedat ali je to od tega masla. Je pa res dobra zadeva in fajn mastna tako da ko se namažem zvečer, sem mastna še drugi dan skoraj do večera.

Pa ni moteče verjem, ker mene drugače zelo mot če sem mastna.


Lp S:nosecka: in :duda:

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   strije!!!
11.3.2005 11:21:03   
Gina
Včasih se lahko še toliko mažeš, pa nič ne pomaga. Jaz sem imela pa tak trebuh, ko bi imela trojčke, pa mi ni nikoli nič popokalo. To je odvisno od kože.

Za že narejene strije, pa imajo zelo dobro kremo Contratubex (ne vem, če sem prav napisala, ampak v lekarni bodo vedeli), jo dajo po operacijah, vendar ne vem, če jo lahko uporabljaš v nos., ker je trenutno nimam doma. Vprašaj v lekarni. LP

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   strije!!!
11.3.2005 11:24:23   
*HONEY*
Jaz sem tudi uporabljala do zadnjih 2mesecev nosrčnosti vichy,potem pa sem začela uporabljat olje(johnsohns-baby) in sem se vsak večer ko sem se kopala namazala trebuh in pustila nekaj časa da je vpilo,potem pa z prisačo samo popivnala,nič brisala,da je koža ostla mastna in mehka.
In na trebuhu nisem imela nobene strije.
Sem jih mela na bokih,po porodu,ampak sem jih daljne(še 2m) mazala z vichy in so zginile.Nimam niti ene več.

LP

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   strije!!!
11.3.2005 11:31:49   
Anonimen
Cisto odvisno je od koze, mislim, da kremice tukaj nic kaj ne pomagajo.
Jaz sem zaenkrat v 29tednu in se nic ne mazem-pa sem se brez vsaj zaenkrat!:bravo:

Kolegica je se pa ful mazala s kremami in ji zal ni pomagalo

(odgovor članu *pika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   strije!!!
11.3.2005 11:34:17   
malika
jaz se prvič in zdaj drugič mažem z mandljevim oljem in zaenkrat lahko rečem in potrkam, niti ene strije :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   strije!!!
11.3.2005 11:52:53   
darjatimci
Če si nagnjena k temu se ne moreš kaj dost zaščitit,kreme ti popolnoma ne bodo pomagale,žal tak je naš davek.Jaz strij nimam veliko le nekaj na zadnjici,imam pa krčne žile,kaj češ tako je.

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   strije!!!
11.3.2005 12:31:15   
*pika*
Hvala mamice,
sem pa že tudi jaz slišala za mandeljevo olje, da je kar o.k., bom pa še to probala,
by, by:kuza:

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   strije!!!
11.3.2005 12:34:36   
pravljica
jaz sem se v 1. nosečnosti zredila za 9 kg, pa imam tak trebuh, da ga ne morem gledat...porabila sem na kg krem, pa ni niti malo pomagalo (ker hujše res ne bi moglo bit!)
mi je rekla dr. v porodnišnici, da imam na žalost takšno kožo (zato sem se baje tudi pretrgala spodaj), ampak da mazanje sigurno ni škodilo ;)

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   strije!!!
11.3.2005 13:45:15   
deily
JAz sem v 34t, zredila sem se za 8kg, mažem pa se že od vsega začetka z Afroditino kremo proti strijam in do sedaj se mi še ni pojavila nobena. Vendar kot so ostale napisale, če nimaš prožne kože ti ne bo pomagala nobena krema ali olje.

Vso srečo

Deily in :duda:

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   strije!!!
11.3.2005 14:40:52   
Joni
Veliko je odvisno od tipa kože - meni tudi žal poka veselo po trebuhu! Pa se mažem s kremo od Afrodite! Sem pa v 22 t! Pa sem vseeno vesela, kaj pa je tisto nekaj strij, ko pa imaš dojenčka potem!;)

Joni:metulj:

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   strije!!!
11.3.2005 16:21:32   
polona2
Meni so se pojavile 14 dni pred porodom, lahko preventivno uporabljaš kremo proti strijam (kot sem jo jaz), ampak na koncu je od tipa tvoje kože odvisno, ali bo popokala ali ne (meni je), držim pesti da ne dobiš niti ene, ker res ni lepo za pogledat, lp!

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   strije!!!
11.3.2005 16:23:36   
polona2
Šele sedaj sem dobro prebrala, da so se ti že pojavile, no, potem pa držim pesti, da ti bo kakšna od naštetih krem pomagala, lp!

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   strije!!!
11.3.2005 18:21:20   
KMALU
Kolikokrat na dan se pa mazete?

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   strije!!!
11.3.2005 23:02:23   
ribica.
Čao!

Jaz sem redmo uporabljala gel iz morskih alg (te so nasplošno znane kot sredstvo proti celulitu in podobnim nadlogam)od kozmetike Oriflame. Ti izdelki niso v redni prodaji, naročiš jih lahko le preko kataloga pri katerem od članov. To je čisto naravna kozmetika, ki jo jaz uporabljam tudi pri svoji mali princeski.

Če želiš kremo se mi javi na

goldfishbone@yahoo.com

papa

(odgovor članu *pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?