|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna podloga
21.9.2008 19:33:03   
Anonimen
Ola!

Zanima me, če ima katera izkušnje s tole previjalno podlogo:
http://www.soncek.si/si/previjalna-blazina-85-x-70-cm-princeska-zelena-i3843.shtml

In sicer me najbolj zanima iz kakega materiala je ... ali je plastična, ker po izgledu ne deluje čisto.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna podloga
21.9.2008 20:25:55   
Klaudia
Meni izgleda kot PVC. Če nisi prepričana pa pokliči v sonček pa ti bo povedal

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna podloga
22.9.2008 11:49:13   
Irena88
Ja plastična je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna podloga
22.9.2008 16:12:40   
poli*
sigurno je plastična... jaz sem se za tako odločila, ker če nam na previjalni kaj uteče user posted image , se lahko lepo pobriše

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna podloga
22.9.2008 18:10:17   
Anonimen
A pa je na otip tako plastična kot tale http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166915 , ali je kaj bolj blagu podobna?

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna podloga
23.9.2008 11:02:14   
poli*
evo, js mam točno tako iz bc. Obe sta iz pvc (niti malo blaga ni vmes)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjalna podloga
30.9.2008 15:03:10   
Oaza
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

sigurno je plastična... jaz sem se za tako odločila, ker če nam na previjalni kaj uteče user posted image , se lahko lepo pobriše


Se podpišem!

Saj na njo bom dala še tisto nepremočljivo podlogo (Fixies) za enkratno uporabo, da ne bo user posted image na mrzli podlagi.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
12.10.2008 20:14:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Oaza)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 11:59:11   
watershine
moje kolegice imajo te bolj trde in pravijo da tistih proti drsenju nebi potrebovale ker večina malčkov ne dirka po povijalni in je bolj malo možnosti da ti zdrsne dol z mize :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 15:30:53   
Annny
Jaz ti priporočam tisto, ki je malce mehkejša in udobnejša..ravno prejšnji teden sem si jo kupila v BC (stala je ca 22 €).Ne bi pa kupovala tistih podlog, ki so zdaj v BC v akciji (Bebe Jou), ker se mi zdijo pretrde in preveč drseče.. LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 15:46:44   
asra
Imam podlogo iz Baby Centra. Zgornji material je pa tak kot pride pri tistih prtih ki ne premočijo in ki se lahko čištijo. je super ker je mehka, se lepo čisti, jo lahko opereš v pralnem stroju in ne drsi. Otroka komot lahko položiš gor brez da bi spodaj uporabil plenico (čeprav jo jaz vedno). Sama plenica pa tudi ne pleše po podlagi ampak ostane na mestu. Pri drugih podlagah ponavadi pleše in se zmika, kar zelo oteži previjanje.
SUPER JE user posted image
Če rabiš videt kako izgleda javi!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 15:52:38   
Anonimen
Asra, ja prosm pokaži? Kako to izgleda in koliko približno je stala?

(odgovor članu asra)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 16:19:14   
asra
Mislim da je stala tam med 20 in 22€, nisem čisto točna ker jo je moj user posted image  kupil ko sem bila v porodnišnici.
Verjetno je sama nebi kupila glede na to kako zgleda ta proti ostalim in da imajo vsi po večini one druge plastične, ko sem pa jo enkrat testirala sem ugotovila, da je ne dam za noben denar več od sebe user posted image

upam, da je dovolj dobro vidno (same slike ne znam vstavit - zato kar link)
http://i162.photobucket.com/albums/t266/martina_ars/Previjalna.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 19:28:21   
Annny
user posted image Evo, točno tako imam jaz in je ne morem prehvaliti - še barvo imam enako, hehe. Priporočaaaaam!!

(odgovor članu asra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Previjalna podloga
16.10.2008 19:29:15   
Annny
Tiste trše plastične so pa en obup..drsijo..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Previjalna podloga
17.10.2008 10:20:56   
mišk
Mi imamo tisto plastično Bebe you iz baby centra. Sem zelo zadovoljna. Zelo enostavno se čisti, nič ne drsi (zakaj že user posted image )... Ko je bila še mičkena sem imela vedno čez podlogo pogrnjeno prepognjeno rjuho, da ni bila direktno na hladnem, če pa se je po njej polulala, pa sem jo dala prat (rjuho).
Ne predstavljam pa si, kako se čisti tiste podloge, ki so iz blaga in kao prešite!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Previjalna podloga
17.10.2008 10:24:00   
mišk
Asra: Glih za tvojo me zanima!user posted image  A če se ti po njej polula ali pokaka jo moraš vedno dat prat v pralni stroj, ali jo lahko (kvalitetno) tudi na roke pčistiš? Sej za ležanje so sigurno veliko bolj prijetne kot plastične, samo to s čiščenjem mi ni čist jasno. Kje pa user posted image  previjaš takrat, ko se podloga pere?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Previjalna podloga
17.10.2008 10:54:44   
Kaštrun
mi imamo plastično. sem zadovoljna z njo in nam ne drsi. fino mi je, ker tudi če se je polulala ali pokakala sem lepo dala pod tuš, obrisala še z razkužilom in je bilo vse spet čisto.

je pa res, da mi je zdaj po 1.5 letu na enem kotu počila (tam kjer je prepognjena).

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Previjalna podloga
18.10.2008 21:20:19   
asra
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Asra: Glih za tvojo me zanima!user posted image  A če se ti po njej polula ali pokaka jo moraš vedno dat prat v pralni stroj, ali jo lahko (kvalitetno) tudi na roke pčistiš? Sej za ležanje so sigurno veliko bolj prijetne kot plastične, samo to s čiščenjem mi ni čist jasno. Kje pa user posted image  previjaš takrat, ko se podloga pere?


Če se ti otrok polula po njej jo preprosto obrišeš kot ostale previjalne podloge. Ne rabiš dat prat, ker urin ostane na površini in se ne vpije v podlogo. Jaz jo potem sam še z mokro cunjo obrišem.
Jo pa lahko vsake tolko opereš na 40 v pralnem stroju...se pač poslužiš postelje za kako urco če je sila user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
18.10.2008 22:51:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asra)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




spol, nuhalna svetlina
utripek

Kaksne so izkusnje pri dolocitvi spola otroka pri nualni svetlini? Pri dr. Kudrovi.

pravilna (86%)

zmotna (14%)


Število vseh glasov: 71

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!