|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 12:33:09   
Romcka
Hi pupe:)
Ravnokar sem prisla od moje G in sicer imela sem Morfologijo...pregled je trajal cca 10 minut (ker imam jaz eno tezavico z mojim srckom, si je po moje se malo vec cajta vzela)...za spol mi je kumi neki povedala...nisem 1x vidla moje pikice na ekranu..slikco je sicer sprintala, sam mi jo je nalepla v kartoteko...povedala je tudi bolj svoh, ce je vse ok...JAZ PA SEM VSEENO SUPER VOLJE...za 8 marec sva si z lubitom privoscila obisk pri dr. MIhelic v Crnucah in tam pol ure vsa vzhicena oba opazovala najino :roza: in vse je tok lepo povedala...in imava se video doma pa slikce...veste kak je bila cela familija srecna, ko smo skupaj gledali posnetek malega bitjeca...no in poanta, da vse to pisem je tale...dejte si privoscit samoplacniski UZ...ni tok drago, pa potem te taki in drugacni G ne morejo potret..(Cipresa ti pa takoj v Crnuce:)
Uzivajte in se tipkamo SOOOON:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 12:35:37   
Janika
Spet bom pohvalila mojo G, na morfologiji sva bila celih 40 minut, videla sva vse, prasala za spol (puncka-100% v 32. tednu, ce jo bo pokazala:)-)
res ne razumem kako so lahko tako necloveski pri pregledih mnogi G, kaj res ne razumejo kako se pocutimo?!

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 12:41:50   
saba
JOJ JAZ TUDI RAZMIŠLJAM O SAMOPLAČNIŠKEM UZ, PA ne zato ker je moj G. slab, ampak v ZD nimajo možnosti posneti pregleda na kaseto, jaz pa bi tako rada pikico mela posneto, pa še mojo mama mantra firbec, kako to zgleda, ker, ko je bila ona noseča, UZ ni bilo.

ne vem mogoče bom pa šla v izolsko bolnišnico samoplačniško, bom videla:zmeden:

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 12:42:21   
Dari

Tud moja G se je še kar potrudila - smo si ogledali vse od glavice (možgančki so se lepo videli), pa rokice, nogice, seveda luliko... Sicer ni trajalo 40 minut, ampak kakih 5-10, ampak smo videli vse. Edino pri slikici se pa res ni potrudila. Tko da se ne vidi praktično nič :(

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 12:43:08   
Janika
Moj je vse na kamero posnel, smo se tolk nasmejali.

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 13:02:52   
pravljica
lejla evo, bom kar jaz: dr mihelič, stare črnuče 3, 015613350...na vrsti bo kar hitro (popoldan dela v ponedeljek in četrtek), stane pa 5.700 s posnetkom (kaseto prineseš sama)

meni je pa logično, da se naši G ne obremenjujejo z drugim kot s tistim, za kar so plačani (podatki v materinski knjižici)...čakalnice so ponavadi polne, UZ si pa delijo še z drugimi zdravniki...če pa UZ posebej plačaš se pa pričakuje, da so tudi tvoje želje in pričakovanja maksimalno izpolnjena

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 13:03:45   
Romcka
Hi Lejla...
telefon od dr. Klare Mihelic je 01 561 33 50...stane 5700sit...naslov pa je Stare Crnuce 3...pa s sabo vzami video kaseto in dragega:) pa uzivajta vlikkkk
R

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 15:13:39   
CIPRESA
Romcka sem se že naročila in grem tja v petek ob 12:20. Bomo videli kaj bo ona povedala.


(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 15:54:04   
POLY77
Tukaj ena avgustovka in sicer tudi jaz sem naročena pri dr.Mihelič v pon, ampak danes na pregledu, ko sem g.vprašala, glede UZ, je rekla, da naj ga pustim revčka pri miru, da ga bom videla na morfologiji in da ni dokazano ali uz škoduje ali ne, pa da glede svetlobe nekaj sigurno škodi, ker se greje. Jaz bi pa tako rada šla. Kaj naj naredim???? Poslušam pamet ali srce??:love: Pa še to v urinu mam neke bakterije ali je še katera imela bakterije??

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Julijke- morfologija:)
16.3.2005 16:32:53   
Anonimen
Poly77,
pri UZ, če že kej škoduje je to zvok in ne svetloba.
Ti kar lepo dr. mIhelič vprašaj, ali škoduje ali ne.
Je pa najbrž res, da se pikec malo vznemiri.
Meni so pri bakterijah v urinu rekli, da moram VELIKO piti. To je to :bravo:

(odgovor članu Romcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?