|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje proti gripi?
3.10.2008 12:19:37   
Anonimen
Je dala v pretekli sezona katerga svojega malcka cepit? Je kaj pomagalo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cepljenje proti gripi?
3.10.2008 12:21:14   
Volga
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepljenje proti gripi?
3.10.2008 17:10:20   
mlinar
Lahlo povem iz svojih izkušenj za odraslo osebo v službi imam možnost cepljenja proti gripi in rezultati so takšni sodelavka se je dala cepiti in je bila prehlajena tudi gripo je imela meni pa ni bilo nič razen majhnega prehlada

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepljenje proti gripi?
4.10.2008 12:15:46   
muška
grip je več vrst tako kot meningitisa. In ti ko se cepiš proti eni vrsti gripe si imun samo na tisto, na vse ostale pa ne.

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepljenje proti gripi?
4.10.2008 13:45:21   
* Mateja *
Običajno je tako, da zadenejo v cepivu tisti virus , ki bo razsajal. Jaz sem se cepila 3 leta zapored in nisem nikoli zbolela, prav tako vsi mi doma. Lani se pa nismo cepili, zbolel pa tudi ni nobeden. za letos pa še ne vem. Ma študiram, da bi se cepili, ker sem jaz šla delat, nejc v vrtec. še razmišljam.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepljenje proti gripi?
5.10.2008 7:29:09   
baby22
zdravo,
mi2 z user posted image  se še nisva cepila, sedaj je star 2 leti pa kar premišljujem o tem da bi se letos šla.... mislim da vseeno mora nekaj pomagati, če se cepiš!!!
l.p.

_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cepljenje proti gripi?
5.10.2008 10:05:57   
maya2
Pred leti sem imela tri zime zapored gripo, potem sem se dala cepit..... od tega je že 12 let. vsako leto se cepim (razen med nosečnostjo), in od takrat še nisem imela gripe (trk, trk, trk user posted image )

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu baby22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cepljenje proti gripi?
5.10.2008 10:15:16   
šnucika
Tisti malčki,ki so bili cepljeni v preteklih sezonah....so imeli kakšne reakcije po cepljenju?


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cepljenje proti gripi?
5.10.2008 20:39:35   
Anonimen
Je dala v pretekli sezona katerga svojega malcka cepit?


Ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cepljenje proti gripi?
6.10.2008 18:24:53   
martita
pa ne ga srat s tem cepljenjem, no.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cepljenje proti gripi?
6.10.2008 18:41:13   
dory
otroka ne mislim dat cepit...jst tud ne vem kdaj sem se u zadnjo...lani,k smo mel glih na firmi omogočeno...pa sem šla...efekt enak,kot če se ne grem....trkam...težko zbolimo pri naši bajti tko hudo...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?