|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 12:42:07   
saba
sam me zanima kdaj ste jo imele oz. v katerem tednu?

G. me je naročil na naslednji pregled v 21t, pa me zanima, če bo mogoče takrat že morfologija, ker mi ni nič omenil.
a na morfologiji tudi dobiš slikco?

hvala:kava:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 12:44:26   
dory
Jest sem jo mela v 21.tednu...slikco sem tud dobla sam se ni nc vidl kot pa zadnji del glave :)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 12:59:15   
katarina2004
Oj!

jaz sem jo imela začetek 24 tedna. Dobila sem tudi slikico. Samo prej opozori gin., da bi jo rada imela.

lp

k.

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 12:59:21   
Tricia
Jaz pa sem jo imela v 22 tednu in slikco sem tudi dobila. Na njej je moj mali bišk kot kak fižolček ;););)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:07:54   
saba
pa so šli vaši možje/fantje z vami na UZ.

ne vem zakaj mi ni nič omenil. Je možno, da je ne misli naslednjič še delati?:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:10:26   
dory
Cak a bos v 21.tednu takrat..in pregledi so 1x mesecno :)..torej je velka verjetnost za morfologijo..sej men tud ni G nic razlagala,kaj bova delale..ko sem prsla na pregled me je sam vrgla na mizo :)..jest pa blazena ko sem lahko spet gledala malega pikca :)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:13:02   
katarina2004
Ja moj je bil z mano in je bil čist navdušen, tako, da ti priporočam, da ga vzameš sabo.

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:15:59   
Tricia
Moj je pa šel z mano šele ko sem bila že v 30 tednu. Takrat pa je imel že kaj videt :love:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:17:05   
Tiamo
Jaz sem jo imela v 19t.

:rozica:

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:24:11   
saba
a že v 19t.


jaz sem v petek imela UZ ker mi je izvajal THT, ker nisem bila na NS. Moj mož je bil z mano.

zato me zanima, če bi lahko naslednjič spet z namo šol..uffffffaaaaa:zmeden2: zdej pa nič ne vem

pa še to, imela sem pozitiven test za toksoplazmozo:( Vrednost je sicer minimalna 1:16 ampak je. G. pa mi reče, da moram spet dati kri v laboratorij 27.3.......joj ta moj G., 27tega je nedelja in zdaj sploh ne vem kdaj moram it..ali maj grem že v petek ali komaj v torek, bojim se da bo prepozno, ker je on neke dneve štel med enim in drugim odvzemom krvi.

mislim, da bom mogla kar poklicat v ZD8)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:56:20   
Tiamo
Hy saba,

tudi meni se je zdelo ful prekmalo v 19, ampak mi je G vse razložil in pokazal, tako da sem bila pomirjena. Pravi, da je velik za 20-21t . Govorim v moškem spolu, pa sloh ne vem kaj bo, k je nogice skup stiskal. :bravo::bravo:

Verjetno pa ta pregled ni edini tak :zmeden::zmeden:

Na tvojem mestu bi šla dati kri v petek, da ne boš preveč živčna? :)-

LP

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 13:58:25   
saba
hvala tia74 imaš prav,

bom pa vseeno poklicala in sestro vprašala kaj je G. mislil......da bom pirhe talala v nedeljo po laboratoriju al kaj:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   morfologija stotič vem :)
21.3.2005 14:15:58   
pravljica
men tud ni nič omenla morfologije, ko me je naročila...za možeka bi blo pa brez veze, ker v tistih 3 minutkah še jaz nisem nič vidla...dobr da je bil že prej pri dr miheličevi zraven...bova šla verjetno še enkrat, če ne bom imela še kakšnega UZ pri svoji G (kar močno dvomim)

(odgovor članu saba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?