|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MUTSY 3RIDER
18.2.2008 20:18:23   
moya
Pozdravljeni, v BC imajo po novem tudi MUTSY-je.
Če ga katera že ima se zelo priporočam za izkušnje saj nam je MUTSY 3RIDER zelo všeč in je eden izmed favoritov user posted image .
Za tiste pa, ki ga še ne poznate:
http://www.mutsy.nl/products/3rider/options.
Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MUTSY 3RIDER
18.2.2008 23:29:01   
pravljica
jaz sem pred 3mi leti pisala v eno nemško trgovino, kjer so prodajali mutsije pa quinnije, mislim da tudi hartane...ma vse mogoče, ampak takrat sem se odločala med temi tremi, mutsija pa še pri nas ni bilo in sem poiskala na netu trgovino, kjer so prodajali vse 3 firme...so mi naštevali neke prednosti in slabosti vsakega, na koncu pa povzeli, da nimam kaj razmišljat, ker je mutsy sigurno najboljši user posted image  na koncu ga vseeno nisem nabavila, ne vem zakaj glede na mojo vsestransko vztrajnost user posted image  pa dobro, tudi Q se je 100% dobro obnesel user posted image  zdaj bi šla po tega 3 riderja...ziher user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MUTSY 3RIDER
19.2.2008 9:01:37   
zvezdica05
moya, tukaj je bilo že nekaj govora o mutsy vozičkihuser posted image :

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2001803

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MUTSY 3RIDER
19.2.2008 13:27:19   
moya
Zvezdica hvala, in hkrati opravičilo administratorju - sem vnesla v iskalnik ampak te teme nisem našla (samo za stare modele Mutsy-jev).
Glede na trenutno napisane izkušnje je to res super vozek, v ožjem izboru so še quinny freestyle in Mura, ampak po mi je Mutsy res najlepši. Moti me edino, ker nima bremze in morda majhna košara user posted image  . Vse dodatne izkušnje kljub vsemu zaželjene user posted image .
Lp

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MUTSY 3RIDER
19.2.2008 13:47:28   
zvezdica05
Se ti zdi mutsy košara majhna? Glede zavore se mi zdi, da jo ne rabiš ravno pogosto - mogoče ko greš rolat, to pa tudi ni vsak dan.
Izmed tistih vozičkov, ki si jih ti naštela, definitivno mutsyuser posted image . Sicer pa jaz niti nisem mirodajna oseba za ocenjevanje, ker sem absolutna mutsy navdušenkauser posted image . Že dolgo pa iščem nekoga s 3-riderjem, da mi napiše svoje izkušnje, pa ga ni.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MUTSY 3RIDER
20.2.2008 11:54:32   
moya
Na uradni spletni strani sem našla, da se da dokupit veliko nakupovalno košaro user posted image  . Našla sem tudi, da tehta 9,8 kg , kar je precej lažje od Quinnija in Mure user posted image .

Ali mogoče katera ve, koliko ti vozki stanejo v Italiji ali Avstriji? V Italiji naj bi jih imeli v Molfalcone.
Hvala.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MUTSY 3RIDER
20.2.2008 21:17:23   
moya
Tukaj http://strollersandprams.com/strollers/452/reviews.html si lahko ogledate user posted image oceno  za MUTSY 4 RIDER v primerjavi z BUGABOO in Quinny Buzz .. Žal pa nič o 3 RIDERJ-u user posted image  http://strollersandprams.com/strollers/455/details.html .

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MUTSY 3RIDER
21.2.2008 9:33:51   
zvezdica05
moya, jaz sem našla nekaj tudi o 3riderju, vendar je opisan 3rider 2006, nimam pojma kakšna je razlika med njim in tistim 2007 user posted image .

http://strollersandprams.com/strollers/248/reviews.html

Zanima me tudi, kje si videla, da se da nabaviti večja nakupovalna košara. A mi lahko prilepiš link?

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MUTSY 3RIDER
21.2.2008 14:56:50   
moya
Na tej strani so vsi dodatki, zadnji je košara http://www.mutsy.nl/products/3rider/accessories.
Imam občutek da je letnik 2006 manjše sprednje kolo user posted image  . Zelo me zanima kako se obnese na težkih terenih (njiva, sneg..) in kako dobro ima vzmetenje, zato vse ki imate že izkušnje, se priporočamo !

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MUTSY 3RIDER
27.2.2008 22:59:29   
moya
Ker so novi modeli 2007 in 2008 Mutsy-ev res tako novi, je tudi na tujih forumih bolj malo napisanega o modelu 4 riderju in 3 riderju, nekaj povezav za info, če še katero zanima..

http://strollersandprams.com/forums/viewtopic.php?t=801

http://forum.baby-gaga.com/about692.html

http://www.blogcatalog.com/posts/mutsy


(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MUTSY 3RIDER
28.2.2008 8:37:18   
skuštrana
Uf, tole veliko nakupovalno si pa moram vzet, ker tale original je res mini mini..vsaj za nas, ker tovorimo s seboj kot muleuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MUTSY 3RIDER
29.10.2008 14:03:10   
skija
tole sem dobil ne povpraševanje iz trgovine Audiomedic v Trstu:

La disponibilità è quasi immediata, qualche giorno dall'ordine.
I prezzi sono questi:
borsa nurserie lime € 60,00
telaio 4 raider 1 raggio € 340,00
passeggino lime € 170,00
culla leander € 236,00

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MUTSY 3RIDER
29.10.2008 19:40:38   
Anonimen
skija, to bi bilo super, če bi kaj razumela...lahko prevedeš, prosim?

Kakšne so pa okvirne cene za te vozičke pri nas? Recimo za en povprečen komplet vsega, kar rabiš?

(odgovor članu skija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MUTSY 3RIDER
29.10.2008 21:19:21   
Anonimen
Jaz imam 4riderja doma (uporabnika še čaka) in se mi zdi super! Po preizkušnji vožnji po trgovini mi je bil 4rider veliko bolj stabilen in bolj okreten od 3riderja. Kar se rolanja s tem vozičkom tiče, je gor nalepka, da voziček temu ni namenjen. Imam pa okvir z napihljivimi kolesi in usnjenim ročajem, košaro in športni sedež in za vse skupaj sva dala 570€ ... no dokupila sem še adapterje za MC lupinico, kupit moram pa še taveliko nakupovalno košaro in prevleko za dež.

Aja, kupljen je bil pred dvema mesecema v BC.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MUTSY 3RIDER
30.10.2008 7:43:30   
skija
tole sem dobil ne povpraševanje iz trgovine Audiomedic v Trstu:

La disponibilità è quasi immediata, qualche giorno dall'ordine(Raspoložljivost je praktično takojšnja, kakšen dan po naročilu
).
I prezzi sono questi (cene so slednje):
borsa nurserie lime € 60,00 (torba v barvi limet)
telaio 4 raider 1 raggio € 340,00 (podvozje 4 rider z napihljivimi kolesi - ena špica )
passeggino lime € 170,00 (športni sedež barve limet)
culla leander € 236,00 (košara)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MUTSY 3RIDER
30.10.2008 8:08:38   
Lorencia
Pri nas koliko so mi povedali, so vse košare za 4-rider = 150,oo eur
Če te cene v Italiji držijo, pomeni - da je konkretno dražja košara.

(odgovor članu skija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MUTSY 3RIDER
30.10.2008 10:28:23   
zvezdica05
Sama tudi menim, da so cene v Italiji višje kot pri nas. Podvozje v BC stane okrog 300€, košara 150€ in športni del 130€.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MUTSY 3RIDER
30.10.2008 17:44:30   
Anonimen
Skija, ful ti hvala.user posted image

(odgovor članu zvezdica05)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MUTSY 3RIDER
30.10.2008 18:31:14   
Lorencia
Mene pa ful jezi, da si nikjer ne moreš pri nas v živo ogledati košare ( razen za spider al kaj ej imajo, ta pa ni ista ).
Mislim, če že želiš nekaj kupiti v BC bi lahko imeli vsaj v eni trgovini razstavni eksponat, ki ga ne bi prodali takoj....

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MUTSY 3RIDER
30.10.2008 23:16:51   
Anonimen
Lorencia, si lahko prideš k meni ogledat zadevo ... pa znam tudi kavo/čaj skuhat user posted image .

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MUTSY 3RIDER
31.10.2008 8:59:01   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Lorencia, si lahko prideš k meni ogledat zadevo ... pa znam tudi kavo/čaj skuhat user posted image .


He he, hvala...od kot pa si ?
Drug teden gremo sicer v Ljubljano pogledati vrste blaga in barve...žalostno, da niti vzorcev nimajo v Mariboru....sem izvedela, da je fantek prejšnji teden in bi si rada v živo ogledala barve, ker računalnik te lahko včasih zavede z barvami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MUTSY 3RIDER
31.10.2008 10:58:48   
Anonimen
Iz Domžal sem user posted image

(odgovor članu Lorencia)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?