|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
25.11.2008 21:04:13   
lunica12
Zivijo.

Sama imam rok januarja in me zanima nekaj glede kozmetike.Zanima me naslednje:-katero trdo milo ste uporabljale(sem zasledila da je bolse trdo milo kot      pa  tekoce)
                -sama imam namen kupiti kremo ribodermin pa me zanima za kaj vse ste jo lahko uporabile
                -katero hladilno mazilo uporabljate(ali je praska pasta neke vrste hladilno mazilo)
                -krema za zascito obraza(zimski otrok in zato potrebuje posebno zascito,katero)

Vse ki imate izkusnje ali veste karkoli hvala za odgovor.Lahko pa se same kaj dodate kaj ste se od kozmetike potrebovale.


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
25.11.2008 21:09:06   
Anonimen
ribodermin sem uporabljala za vse živo, za rit, če je mela suho kožo, po kopanju sem jo mazala po pregibih, za ušeski itd....sploh na začetku, k se je cela olupila, k je bla mal prenošena, mi je bil zakon...

za rit sem poleg ribodermina uporabljala navadno hladilno mazilo iz lekarne, praška pasta je bolj za primere ko je rita vneta, ni potrebe to vsakodnevno pacat dojenčku...

za zun sem jo pa po obrazu in rokah namazala z afroditino vremensko kremo...res tak fajn sloj naredi, da mraz ne izsuši in ne poškoduje kože.

to je touser posted image

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
25.11.2008 23:01:57   
sazi
trdo milo Nivea baby
hladilno mazilo - lekarniško - obččasno po potrebi Bepanten (zelo redko)
v pregibih sem a po kopanju namazala z mandljevim oljem
za zunaj sanosan Wind und wetter creme

to je vse od kozmetike, ki sem jo sploh kdaj uporabljala za malega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
25.11.2008 23:26:09   
Nyah*
Z naso zimsko user posted image   sem uporabljala vse od Bubchen, najprej trdo milo in puder, mleko za telo in tekoce milo kasneje, za ven pa Wind und wetter kremo. Za ritko njihovo navadno kremo, v okrogli skatli, za vneto ritko njihovo kremo Special Wunschutz, v tubi.

Patronazna je bila navdusena nad mojo izbiro kozmetike, jaz pa sem bila tudi full zadovoljna, zato jo sedaj pri drugem user posted image spet uporabljam.

Je pa pri uporabi raznih kremic,..., treba upostevati nacelo, vec je manj in ne pacati jih za vsako figo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
26.11.2008 8:11:53   
maja1488
Mi smo imeli lekarniško hladilno mazilo, ostalo kozmetiko pa iz naravnih sestavin. Mandljevo olje...

Sem prvič kupila Bubchen, pa me je potem skoraj kap, ko sem brala sestavine.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
26.11.2008 8:33:50   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah RR

Patronazna je bila navdusena nad mojo izbiro kozmetike, jaz pa sem bila tudi full zadovoljna, zato jo sedaj pri drugem user posted image spet uporabljam.




Naša patronažna pa je popljuvala bubchen kremeuser posted image oz je bolj navdušena nad navadnim hladilnim ali pa bepanthenom.

Za zunaj-sprehod (lička) pa uporabljam penaten kremo za veter.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
26.11.2008 8:36:04   
Anonimen
Sem prvič kupila Bubchen, pa me je potem skoraj kap, ko sem brala sestavine.


naša je mela po kremi živo rdečo rit, po šamponu pa čist pikasto glavouser posted image to je men zadost, da vem da je drek....sem dobila za darilo, pa sem sam v smeti zabrisala...

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
26.11.2008 10:26:56   
*blu*
Od začetka in sedaj še uporabljamo trdo milo od Mustelle, včasih tudi tekočega, ki je primeren tudi za lase. Za telo pa v Avstriji v lekarni kupim kremo Ultrabas (jo sami delajo), ki jo uporabljamo tudi za obraz. Za rito bepanten, če se pojavijo kake pike ali rdečica pa dodam praško pasto.

Bubchen, Nivea... vsebujejo neprimerne sestavine za dojenčkovo kožo, zato so velik alergen.

Jaz mislim, da so na začetku res bolj primerne lekarniške kremice, lekarniško mandljevo olje...

Za kasneje pa jaz prisegam na Mustello in Weleda je tud kar v redu po sestavi.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
26.11.2008 10:36:34   
titi3
Mogoče bo katero zanimalo. Jaz sem na netu dobila to stran od Lekarne Koper, kjer je vse lepo razloženo.

http://www.obalne-lekarne.si/nasveti-farmacevta/nasveti-navodila-opozorila/nega-dojencka/


_____________________________

"A man can be destroyed but not defeated."

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
30.11.2008 7:55:18   
pocka
Mi smo in še vedno uporabljamo:
- trdo milo od Mustele (dobiš v lekarni)
- kremo za obraz od Mustele (ena je prav za mraz)
- za ritko ali kar lekarniško hladilno mazilo, še raje pa od Penatena,če se pa kaj vname,uporabljamo Bepanthen
- za temence obstaja od Mustele ena taka pena (šampon),je odličen, mi smo se jih rešili v par dneh in se niso nikoli več pojavile, ker smo laske redno umivali s to zadevo

Pri nas doma prisegamo na izdelke od Mustele,je malo dražja, ampak je ne porabiš en lep čas,tako,da cenovno si na istem.


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu titi3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
30.11.2008 10:00:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
1.12.2008 20:07:53   
PikicaT
Še ena, ki pričakuje zimskegauser posted image .
Imam še slab mesec do PDP, tako da bomo zabredli dobro v zimouser posted image .
Sem pa za našega rožleta kupila samo:
- trdo milo za kopanje SEBAMED
- olivno olje
- alkohol
- fiziološko razstopino
- navadno lekarniško hladilno mazilo

Nameravam pa kupiti še eno kremico za obraz, da mu malo zaščitim obrazek pred mrazom in vetrom. Sestra mi je priporočala BECUTAN kremo (baje stara ko zemlja). Ona svojega namaže vsako jutro malo po obrazu, rokicah in glavici. Baje, da tudi preprečuje nastanek temenc. Bom poskusila po moje kar s to pa bomo videli kako se bo obnesla. Ostale kozmetike zaenkrat ne mislim uporabljati, ker se mi zdi, da je manj več.

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KOZMETIKA ZA ZIMSKEGA OTROKA
2.12.2008 6:56:31   
nežka
Mi smo imeli na začetku od Nivee, ko pa sem začela prebirati sestavine, sem vse supaj vrgla v smeti. Tako, da imamo že nekaj časa vse naravne izdelke od Avalona. In res ni imel nikoli vnete ritke ali drugih težav s kožo.
Je pa res, da na začetku kupi minimalno (kakšno olje, kremco za ritko in lička, pa kakšno oljno kopel, da z njo umivaš in trdega mila sploh ne rabiš), potem boš pa po potrebi dokupovala.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?