|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojeni konec avgusta/september
24.1.2009 11:35:17   
Tanchy
Pozdravljene,

vse mamice, ki ste rodile konec avgusta ali septembra sprašujem sledeče:

Koliko velike zimske pajacke oz. bundice za ven ste kupile za svoje user posted image ?
Malo si namreč ogledujem te zadevice in sem našla en luškan  pajacek, pa se mi zdi full majhna številka - 62 user posted image ? Zdaj pa ne vem ali bi ga kupila - tudi cena je kar mamljiva zaradi razprodaje - ali bolje počakat na večjo številko? Kakšne so pa vaše številke in kako ste male user posted image oblačile v jesenskih in zimskih mesecih?

Hvala za odgovore!!!


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojeni konec avgusta/september
24.1.2009 11:59:18   
maca m
Jaz sem sicer rodila na začetku avgusta in moj user posted image nosi št. 74/80. Mali je velik 70cm, težak 8kg in ko mu spodaj oblečem še kakšno majčko je v št.68 že čist utesnjen, pa tud hlače so mu prekratke. Jaz ti ne priporočam, da kupiš, ker itak ful hitro rastejo in boš 3x oblekla, pa bo že premajhno. Pa tud dvomim, da je tvoj user posted image tako majhen.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.1.2009 12:42:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maca m)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojeni konec avgusta/september
24.1.2009 12:50:31   
poli*
jaz sem rodila konec oktobra. pajacek sem kupovala septembra in že takrat mi je prodajalka v bc svetovala št. 68. Kupila sem pajacek od KANZ, pa ji bo prav ravno do konca zime. vsekakor je št. 62 zelo premajhna za čez zimo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojeni konec avgusta/september
24.1.2009 14:01:30   
Tanchy
Najlepša vam hvala za odgovore - ja sem pa pozabila napisati, da mi pričakujemo user posted image v jeseni.

Bomo pa potem kupili pajaca, ko bo potrebno.


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rojeni konec avgusta/september
24.1.2009 18:40:02   
Hope2
Definitivno kupi takrat. Jaz sem rodila v sredini novembra, mali je bil drobižek 3000g in kupila sem 62 številko, ki bo počasi premajhen. Sigurno bomo mogli še enega kupit do konca zime.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rojeni konec avgusta/september
24.1.2009 22:07:20   
kristinaj
saj ne veš koliko bo velik ob rojstvu.... lahko bo 47 ali pa 55cm??

za zimskega pajaca je št. 62 absolutno premalo.... jaz bi raje 74 cm kupila oz. bi počakala do naslednjega leta, ker če se ušteješ.. ga boš morala ravno tako kupiti...

naš ima sedaj 3m in gre ravno prav v 74cm pajaca....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rojeni konec avgusta/september
25.1.2009 12:04:43   
cukr07
Tudi mi pričakujemo user posted image  sredi septembra, zato bodo te informacije tudi meni prav prišle.user posted image

Me pa še nekaj zanima glede vozičkov. Ali ste ve uporabljale košaro, ali samo voziček, ki se da spustit v čisto vodoraven položaj + prevleko za noge + pajac? In kako se vam je ena ali druga varianta obnesla?
Midva sva namreč v dilemi ali naj kupiva košaro ali ne.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rojeni konec avgusta/september
25.1.2009 14:31:26   
Ryssa
Naš je rojen sredi avgusta, velik 70 cm in mu je pajac št. 68 že premajhen. Mu bom mogla še enega št. 74 kupit, če bi to že prej vedela bi kar direktno kupila št. 74.
Št. 62 je definivno premajhna, razen za kakega nedonošenčka.

cukr07 mi smo imeli košaro in ne glede na to kdaj bi rodila, bi se znova isto odločila. Čeprav je bilo prvi mesec vroče je ful prav prišla, tudi podnevi je spal kar v košari, voziček sem imela vedno zraven sebe. Smo ga pa po 4 mesecih preselili v športni del in ima zimsko vrečo, pa je tudi ok. Je pa naš dokaj velik, bi se pa dalo kamot kakih 5 mesecev zdržat v košari. Za čist malega priporočam košaro.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rojeni konec avgusta/september
25.1.2009 14:46:22   
ThinkPink
Naši, rojena sicer sred avg. , sem jesenske kompletke in jaknice kupila št. 68, zimske pajace pa 74.  Sicer pa sem nakupila do rojstva samo 62. in 68.ke, vse ostale cunjice sem dokupovala po rojstvu. Je pa res, da imajo sedaj še zimske razprodaje in lahko kakšen zimski pajac kupiš vnaprej, vsekakor pa bolje velik, kot pa da bo premajhen.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?