|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pri 7m - Kdaj malica, kosilo in koliko obroko...
27.1.2009 11:22:01   
danchy
Pozdravljene!

Evo, en mali nasvet bi potrebovala... in sicer, naš 7 mesecev star sinček se še vedno doji in imava max 2 obroka goste hrane na dan, dopoldanska malica okrog 10-11 in kosilo okrog 15 ure... včasih se zgodi, da ne prideva do tiste malice, ker sva se predčasno podojila, da je zaspal...
Pa me zanima, ali naj mu ponudim npr. ob 12 to malico in potem normalno kosilo okrog treh al kako?
In še vprašanje, bi moral dobiti še kak obrok goste hrane več? Naj povem, da lepo napredujeva... čez 2 dni bo star polnih 7 mesecev, že sam se usede, pa plazit se je začel, ima pa 8540g in je 74cm dolg...

Hvala za vaše odg...



< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 27.1.2009 14:44:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KaJ NaREdITe?
27.1.2009 11:25:27   
analucija
ja jaz bi mu ponudla ob 12 pol pa mogoče malo po trtji še kosilo. mi smo žal na flaši ampak mleka ne mara, tako da imamo samo en obrok na flašo ostalo na žlico. pa jutri bomo stari 7m.


(odgovor članu danchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KaJ NaREdITe?
27.1.2009 13:46:15   
josephine27
Jaz bi mu ponudila malico pač kasneje ko se zbudi. Mi smo pri tej starosti začeli počasi uvajat še tretji gosti obrok, tako da seem mu dala najprej malo goste hrane in ga potem še podojila, da je bil sit. Sicer pa odvisno od otroka kako sprejema gosto hrano.

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pri 7m - Kdaj malica, kosilo in koliko ob...
27.1.2009 15:48:14   
Elvircek
Naš ime 7M in ima obroke nekako takole:

6h...dojenje
9h...dojenje
11h...sadna malica s skuto ali jogurtom
15h...mesno-zelenjavno kosilo
19h...mlečno-žitna kašica

Danchy, upam, da sem ti kaj pomagala.


_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu danchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pri 7m - Kdaj malica, kosilo in koliko ob...
27.1.2009 21:08:23   
danchy
Hej punce!

Dobila sem približn filing kak pa kaj... ;))) Zdej se bom pa itak po malem Rokiču ravnala... Ful vam hvala za te odgovore...

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?