|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čakanje na razpravo
16.2.2009 22:48:20   
asian
Mi zna katera povedati, kolikšna je približno doba, preden družinsko sodišče razpiše prvo razpravo. Naj bi trajalo manj časa, kot na ostalih sodiščih. Lansko leto proti koncu leta sem vložila tožbo in sedaj čakam na razpravo...seveda bi rada, da se stvar čim prej uredi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čakanje na razpravo
16.2.2009 22:49:37   
Ribica **
Tozba ali sporazum?

Odvisno od srece .. lahko bo hitro, lahko se bos pa nacakala tudi vec kot eno leto in nekaj mesecev user posted image

(odgovor članu asian)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čakanje na razpravo
16.2.2009 23:09:09   
asian
Kar tožba. Tožba za očetovstvo.
A tako dolgo zna tudi to trajat.  Odvetnik mi je rekel, da če v roku parih mesecev ne bo povabila na razpravo, da naj bi poslal nek dopis. To kaj pomaga ali samo odvetnik potegne še malo denarja od tebe, pomaga pa ne nič?



< Sporočilo je popravil asian -- 16.2.2009 23:10:58 >

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čakanje na razpravo
18.2.2009 11:43:33   
BABY LOVE
Pozdravljena,



jaz sem to že vse dala skozi. Novembra 2006 sem vložila tožbo zaradi ugotovitve očetovstva in neplačevanja preživnine. Prva obravnava, ki sem jo imela je bila meseca junija 2007. Je pa tako, da oče mojega otroka ni dvigoval pošte in se ni udeleževal razpisanih obravnav. Maja 2008 je sodišče dosodlo preživnino na kar se je on pritožil na višje sodišče. Tako, da je moja "bitka" bila končana v začetku septembra 2008. Torej sodba je bila pravnomočna. Zdaj pa sem v "boju" za izterjavo preživnine. Samo ne obupat, rabi svoj čas, sodišča niso tako hitra kot bi mi želeli, ampak enkrat se bo vse uredilo. Vleče se...



(odgovor članu asian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?