|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IMELA SS
4.5.2005 19:15:49   
KMALU
pred enim tednom sem spontano splavila. Imam nekaj vprasanj in lepo vas prosim, ce mi odgovorite.

1. Je normalno, da se teden po splavu ( v bolnici so me scistili, saj je plod v meni umrl ) krvavim? Vcasih je vmes tudi kak koscek krvi-ni vedno tekoce..
..
2. Kdaj naj bi po splavu dobila menstruacijo?
..
3. Kdaj lahko imam prvi spolni odnos?
..
4. Koliko casa moram cakat, da lahko spet poskusiva narediti dojencka.

Resnicno bom hvalezne za odgovore.

P.S.Je pa to moje zadnje sporocilo( verjetno vas bom le brala), saj sem prevec zalostna, da bi se lahko sodelovala tukaj.
...
Srecno vsem :nosecka: in bodocim :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   IMELA SS
4.5.2005 19:18:29   
tinkamiška
Oh Kmalu, pa sej ne morem verjet:(:(:(

Res mi je žal:rozica::rozica::rozica: Sej ne vem kaj naj ti rečem, mi je hudo:(

Ti želim, da bi ti bilo čimprej lažje:angel:

Tinka

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   IMELA SS
4.5.2005 19:27:38   
Tiamo
:(:((:(:((:(:((:(

1. Normalno je da krvaviš. Panika je, če močno krvaviš in da so zdraven prisotni še krči.

2. Menstruacijo dobiš cca 20-30 dan po splavu.

3. Prvi spolni odnos naj bi imela čez 3 tedne. (jaz sem ga imela že po dveh tednih, pa ni bilo nič narobe)

4. Počakala naj bi 3 cikluse, ampak če se prej zgodi ni nič hudega. Poznam kar nekaj punc, ki so zanosile takoj po prvi M.

No nebodi žalostna, še kaj se oglasi...je bolje da se tukaj zjokaš in se pogovarjaš z nami, kakor pa da v sebi držiš.

Jaz sem imela tudi en SS, drugič se je obdržalo in zdaj sem že v 26t.

Čuvaj se in piši. :rozica:

LP Tia74


(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   IMELA SS
4.5.2005 19:37:29   
rozi81
KMALU hudo mi je zate!:(:((:(:((

Držim pa pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da boš v najkrajšem možnem času držala svojo pikico v naročju.

:angel::angel::angel::angel::angel:

Pa enga :pujs: za srečo.

Lp

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   IMELA SS
4.5.2005 19:54:59   
teta beta
Tudi meni je ful hudo zate. :((:((:((

Drži se! :rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   IMELA SS
4.5.2005 19:56:32   
Teya
:(( vem kako boli....joči...za dežjem posije sonček!

preizkušeno na lastni koži!

evo, prvo ti povem, da sem sama dobila navodila naj počakava z novim :duda: vsaj 3 mesece, v bolnici so mi celo rekli 6 :(.....pa nisem dočakala niti tretje :hudicek:....po dveh M sem se zopet veselila :roza::modri: in zaenkrat (trkam) je vse ok!

pred prvim odnosom so mi svetovali 1 mesec abstinence, zdržala sva 3 tedne....

prvo M sem dobila 40 dni po abraziji, baje, da je tudi do 60 dni še povsem normalno, če tetica zamuja...je pa res, da je prav čuden občutek, ko jo tako nestrpno pričakuješ in se je veseliš....

jaz sem krvavela 1 teden, vmes, mislim, da 5 dan sem imela tudi močnejše bolečine in nato večji strdek, ki se je izločil..po tem so bolečine in kravavitev prenehale....pazi, da nimaš vročine! če se pojavi vročina (nad osemintrideset) zna bit, da nekaj ni vredu, drugače pa ni panike....

drži se dekle....če rabiš kakšno besedo ali dve....jaz sem tu zate!

srečno! :rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   IMELA SS
4.5.2005 20:03:28   
KMALU
Rekla sem, da me ne bo vec sem, a se moram vsaj zahvalit za vase odgovore in lepe besede.

Vsem vam zelim veliko srece z vasimi :duda:.

Vasa Kmalu. ;)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   IMELA SS
4.5.2005 20:55:34   
KMALU
Pa se tole vprasanje.
Nimam krcev, me pa melo pece na levi in desni strani.
Ze dva dni veliko pocivam, sem pa dan in pol po abraziji malo vec hodila po mestu-imela sem nujen opravek. Je to lahko skodilo? Me zato obcasno pece (v maternici, pod trebuhom )?

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   IMELA SS
4.5.2005 20:56:18   
PBJ
Kmalu, res mi je žal zate, ampak vedi, da nas boš že KMALU razveselila z lepo novičko.

Vso srečo!:rozica::kava::kava::kava:


(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   IMELA SS
4.5.2005 20:57:45   
PBJ
KMALU,oprosti, sem namesto treh rožic kliknila kavice.

Sedaja pa res::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   IMELA SS
4.5.2005 21:46:21   
puncica
Žal ti ne morem odgovorit, ker nisem imela take izkušnje, ti bi pa rada povedala da držim pesti da se čim prej pobereš in da dobiš kmalu prekrasnega dojenčka:bravo:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   IMELA SS
4.5.2005 21:50:10   
dadica
imela odmrtje v 6 tednu v začetku marca,prvi odnos sem imela 10 dni po čiščenju,prvo m 30 dni po čiščenju in sedaj aprila sem bila že v prvem postopku inseminacije,tako da počakaj na M in s polno paro naprej.Boš videla čez čas več ne boli tako!!!:((:((:((:(( Težko se oglašam na tem forumu ker spomini kar derejo ven! adijo in poskusi se umirit,izjokaj se in potem začni mislit na novo pikico ker bo prišla prej kot si misliš! ;)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   IMELA SS
4.5.2005 22:02:56   
Anitka
Draga KMALU upam, da boš kmalu bolje in da nam boš kmalu spet sporočila veselo novičko. Zdaj pa si le odpočij, izjokaj se in :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska: da boš spet hitro zagledala :modri::duda::roza:

:rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica:

Anitka

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   IMELA SS
4.5.2005 22:09:46   
Anonimen
Zelo mi je hudo zate. Drži se in ne obupaj! Tudi zate bo posijalo sončece in ti poslalo enega :duda: ali pa dva.;)

Drži se!!!!!

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KMALU)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   IMELA SS
4.5.2005 22:14:46   
Mina1
Draga KMALU:

najprej mi je zelo žal, da je prišlo do ss.

Jaz sem morala po ss čakati 6 mesecev in šele potem smo zečeli "delati" na pikici. Bila pa sem fizično in psihično takrat zelo na tleh, zato te razumem, da si zelo žalostna. Danes imamo doma dva prekrasna sončka.

Žal je tako, da narava sama poskrbi za to, če nekaj ni v redu - čeprav vem, da se kruto sliši in da je to slaba tolažba.

Drži se in videla boš, da bo tudi k vam posijal sonček.

pa-pa Mina1

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   IMELA SS
4.5.2005 22:48:53   
cmokec
Kmalu, res mi je hudi zate. :((:((:((

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   IMELA SS
4.5.2005 23:13:34   
čičkačačka
Zdravo!

Tudi jaz vem, kako to boli. Sem imela SS v devetem tednu:((
Upam, da se pri tebi ne bo nič zakompliciralo - meni so (šele takrat!!) ugotovili, da imam pregrado in sem morala potem še na dodatne preglede, potem pa datum za operacijo čakat, po operaciji pa še malo čakat...

Vglavnem - zdaj sem v 29t in se veselim svoje male bejbike. Boš videla, tudi ti boš kmalu spet imela dve črtici!

Zares držim pesti zate! Oglasi se še kaj!

LP ČČ

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   IMELA SS
4.5.2005 23:25:54   
Nasy
Kmalu...zelo mi je žal zate...pa skupaj sva začeli nekako pisat sem...jaz imam tudi neke težave, pa ne vem, kaj bo...v torek grem še enkrat h G...

drži se!!!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   IMELA SS
5.5.2005 6:21:37   
mammy26
KMALU zelo težko mi je pri srcu, ko sem prebrala tvoje sporočilo.

Na vprašanja ti bom težko odgovoroila, ker nisem bila v tej situaciji, vem pa da moja kolegica ki je feb. imela SS so ji rekli, da mora počakati vsaj tri mesece, potem pa ni problema.

Resnično upam in držim pesti, da se nam boš kmalu ponovno pridružila pri debatah.

Naj :angel: prinesejo čimprej lep +.

Bodi optimistična, ne bodi nikar preveč žalostna.Saj bo prav kmalu posijalo najlepše sonce tudi zate.

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   IMELA SS
5.5.2005 7:17:07   
Udb
....saj ne vem kaj bi rekla...pa tako sem bila vesela, ko si sporočila,da sta :modri:!!!
Želim ti, da čim hitreje okrevaš, ter da se tudi psihično čim bolj opomoreš.

:rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   IMELA SS
5.5.2005 8:29:48   
špelin@
Draga KMALU, ne znam opisati, kako zelo mi je žal :(( Drži se, nisi sama. Moj :angel: je lani umrl v 20. tednu nosečnosti in potem, ko sem ga rodila, sem imela še abrazijo.

Naj ti kar odgovorim:
1. Je normalno, dokelr ni krčev in večjih strdkov. Jaz sem krvavela (včasih samo roza izcedek, nato malo krvi) dobrih 10 dni.
2. Nekje 4 - 6 tednov po abraziji. Moja M je prišla točno 1 mesec po posegu.
3. Meni so rekli, da po dveh do treh tednih, a s kondomom, da ne bi prišlo do kakšne neželjene okužbe.
4. Glede na to, da si izgubila pikico tako kmalu, lahko poskušata že po prvi M. Midva sva počakal 2 M, nato sem takoj zanosila in tretje nisem dočakala :bravo:

Aja, želela sem ti še odgovoriti, da zaradi hoje par dni po abraziji ne bo nič hudega. Jaz sem že takoj prvi dan, ko sem prišla iz bolnice, začela s sprehodi, ker bi se mi drugače utrgalo. En teden po izgubi smo šli na morje v Umag, kjer se tudi nisem ravno "šparala". Mi je pa to zelo pomagalo, da sem izredno hitro fizično in psihično okrevala.

Mislim nate in ti pošiljam topel objem ter :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   IMELA SS
5.5.2005 8:38:35   
Nannn
Se podpisem pod Tio74...cisto enako kot ti sem prezivljala dve leti nazaj...:(:(:( te popolnoma razumem in vem kaj dozivljas...upam da KMALU spet prides med nas :nosecka: do takrat pa se nam kaj javi...

Srecno Nannn

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   IMELA SS
5.5.2005 9:14:12   
emaa
Kmalu odvisno v katerem tednu si bila, se mi zdi, da priporočajo en mesec vse tja do 9 tedna nosečnosti. Moja svakinja je imela ss v 7 tednu, po krvavitvi sta začela z :sloncek: (torej ni počakala en ciklus) in je danes v 12 tednu z rokom v novembru.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   IMELA SS
5.5.2005 9:40:09   
PiaM
Draga Kmalu, skoraj me je s stola vrglo, kaj tu berem.
Včeraj sem ravno hotela napisati, da pogrešam Mujceka in Kmalu,od tafrišnih :nosecka:, pa se je mujcek javil, danes pa zate to berem.
Mi je zelo žal, da se ti je to zgodilo.Žal narava poskrbi za svoje...Zanosili sva prejšnji mesec pribl.istočasno, če se spomniš, a se je pri meni prej končalo.Sem pisala Pušenjaku, pa je rekel, da je prišlo do oploditve, a je maternica žal zavrgla moj plod, od tod dva rahla + na CB in zamujanje 6 dni.Jaz sem bila prikrajšana, na srečo abrazije, ker je šlo v par dneh vse ven normalno.Čakava tud ne, tebi pa bi kak ciklus vseeno priporočala, da počakaš.Piši Pušenjaku in ga vprašaj za nasvet.
Za dežjem vedno posije sonce, tudi zate bo!!!!
:rozica: :rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   IMELA SS
5.5.2005 9:57:07   
mujcek
Ne vem kaj naj napišem, ker vem da ti ne morem pomagat pri tvoji bolečini.
Čas celi rane in upam, da jih bo tebi čimprej; verjamem da ti je težko prebirati RR, torej če ti je lažje se raje malo odklopi, upam pa, da ko se vrneš na RR prineseš dobre novice :)


:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
Saj bo boljše...

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?