|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 8:40:26   
nincrli
Kot sem že napisala v naslovu...
Bilo bi zelo dobrodošlo, če je katera prebrala kakšno dobro knjigo o porodu, rojstvu, nosečnosti, dojenčku... da jo priporoči še ostalimuser posted image

Hvala


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 8:46:03   
Lara28
Materinstvo iz srca. Ne vem zdaj več avtorja, ampak malo pobrskaj po starih temah, ker vem da se je o njej pisalo. Meni je ta knjiga bila zakon.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 8:46:33   
mojkap
jaz sem si, ko sem bila prvič noseča, kupila Nega matere in otroka in imaš notri vse o nosečnosti in tudi razvoj do otrokovega tretjega leta
s knjigo sem zelo zadovoljna, lepe slike, nasveti
v mladinski knjigi jo tudi imajo, pa mislim da celo v svetu knjige

lp

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 9:56:24   
slovenka
Jaz imam o nosečnosti knjigo Nosečnost - taka modra, je že bolj stara izdaja, pa rahlo neprilagojena Sloveniji (porod doma itd.). Potem za dojenčka pa imam knjigo Velika knjiga o dojenčku, meni je bila pri prvem otroku prav koristna, lepo opisuje razvoj po mesecih, spanje, hranjenje itd. Zdaj sem pa tako obe že posodila naprej in jih za drugega dojenčka niti ne bom več rabila, imam prakso user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 9:59:52   
piko12
Jaz imam eno roza o nosečnosti in potem Otrokovo prvo leto ali nekaj takega. Pa sta obe...zaprašeni še od prvega, pa nič ne kaže, da bi vzela katero v roke zdaj v drugo. Večino izvem na tem forumu, pa še več mnenj je, ne samo ena verzija kot v knjigi.user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 10:02:04   
Mateja4
VELIKA KNJIGA O DOJENČKU- super zadeva. Maš noter vse, nosečnost, prvo leto otrokovega življenja, uvajanje goste hrane, vse... Jaz sem z njo zelo zadovoljna

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 10:04:08   
Majuska

avtorica Ksenija Šoster Olmer: Dojenje in materinstvo iz srca

Odlična knjiga!


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 10:33:29   
giotti
Če prebereš te tri knjige, sem prepričana, da boš več kot zadovoljna in ne boš imela potrebe po prav nobeni drugi knjigi o porodu in dojenju več:

Modrost rojevanja - Ina May Gaskin
Moj porodni načrt - Marsden Wagner
Dojenje in materinstvo iz srca - Ksenija Šošter Olmer

No, če pa imaš vseeno še malo več raziskovalne žilice pa je super knjiga tudi:
ROJSTNA HIŠA: kulturna anatomija porodna - Zalka Drglin

Pa če te zanima, kako rojevajo in doživljajo materinstvo druge ženske po svetu (Indija, Jamajka, Južna Afrika in Kitajska) pa je super knjiga tudi:
Me, matere - Sheila Kitzinger

Lepo nosečnost ti želim in zdravega ter zadovoljnega sončka user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 8.10.2009 10:34:24 >

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 12:50:37   
nincrli
Hvala vam, super ste user posted image user posted image

Sem se odločila na faksu za seminarsko vzet nekaj na temo porod, rojstvo,...(še ne vem čist točnega naslova) ker seveda meni zelooo prav pride pa še z veseljem bom seminarsko pisala.
Mi bojo te knjige prav prišle, tudi tista o drugih kulturah user posted image user posted image
O otrocih pa itak že nasploh...


< Sporočilo je popravil nincrli -- 8.10.2009 12:55:24 >


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 13:24:04   
Bam Bam
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


avtorica Ksenija Šoster Olmer: Dojenje in materinstvo iz srca

Odlična knjiga!




Od vse naštudirane literature, je to edina knjiga, ki ti jo res priporočam.

Vse ostalo je samo izguba časa, ker vse izveš bodisi v šoli za starše, bodisi v porodnišnici ali od patronažne in potem v praksi... in pa seveda iz foruma :) No, to je moja izkušnja.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 13:34:32   
Bojana82
Naše novemberke vem da so se navduševale nad knjigo Modrost rojevanja.....sama je sicer nisem prebrala, ampak zaupam našim puncam, tako da verjamem da je knjiga zelo dobra!

(odgovor članu Bam Bam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 15:17:58   
ShopGirl
Name Modrost rojevanja ni naredila posebnega vtisa, ni pa napačna knjiga, pravzaprav je zelo pozitivna in pomaga pri psihični pripravi na porod - ostalo pa, ne vem no user posted image
Zanimiva mi je bila Znanost o vzgoji (čeprav v marsičem pretiravajo), Dojenček , Dojenje in materinstvo iz srca, zdaj berem Porodni načrt (ta mi je zaenkrat všeč), nasmejala me je knjiga Rezervirano za očke (ko je ni bral bodoči oči, sem jst mal pokukala vanjo user posted image ) - full sproščujoča, priporočam!
Nega matere in otroka je super, najboljša (tudi zaradi fantastičnih fotografij) je pa Od spočetja do rojstva, to knjigo pa res priporočam... Od Pušenjaka Nosečnost od tedna do tedna je tudi simpatična.
Na zalogi imam še Dojenček - navodila za uporabo... še čaka da jo preberem.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: priporočate kakšne knjige?
8.10.2009 18:34:49   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


avtorica Ksenija Šoster Olmer: Dojenje in materinstvo iz srca

Odlična knjiga!


Se strinjam.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?